Pirmas kartas kino teatre keturiese

Pirmas kartas kino teatre keturiese

05. Apr 2022, 14:18 ViktorijaBudene ViktorijaBudene

Savaitgalį sugalvojome iššūkį -  visa šeima einame į kino filmą. Jokūbas jau buvęs ir ne vieną kartą, tad jis puikiai supranta, kokia tai pramoga. Elenai buvo pirmas kartas, tad mąsčiau, ar mus išvis įleis. 

Aišku, koks kinas be spragėsių. Juos vaikai ragavę, o ypač Jokūbas supranta, jog į filmą reikia pirkti spragėsių. Ir dar toks vaikų amžius, jog viską turi turėti po tą patį ir po tiek pat, tad vienam nupirkti, o kitame ne - būtų blogas sprendimas. Sugalvojau Elenai į gėrimo pakuotę įberti kažkiek spragėsių, jog laikytų pati, tad laimės vaikui :)

Žiūrėjome animacinį filmą "Blogiukai". Įdomus, gražus, pamokantis filmukas. Jokūbas išties įsitraukė ir pasibaigus filmui turėjo nemažai klausimų. Kol Elena valgė spragėsius buvo tyla. Spragėsiams pasibaigus, o tiksliau juos palėpus, kad nebūtų per daug, prasidėjo prašymai į WC, lipimai sėdynėmis, persisveriame pas kitus žiūrovus ir stebint, ką jie valgo :)

Kai trečią kartą paprašė į tualetą, vyras su Elena nebegrįžo, bet filmuko jau buvo likę nedaug.

Visgi Elena dar per maža tokiai pramogai, ji ir namuose nelabai įsitraukia, kai kažką rodo per televizorių, nebent groja jai patinkančias dainas. Tačiau šisi apsilankymas buvo pramoga man, nes dažniausiai vyras eidavo su Jokūbu, kai dar Elena buvo mažesnė, kai maitinau, tad šį šeimos laiką aš vis tiek užskaitau :)

 

Linkėjimai,

Viktorija

jaldija jaldija 06. Apr 2022, 00:15

Puikiai, pradžia padaryta. Kaskart bus tik lengviau.
O jau brolis susidomėjęs filmuku. Gražu žiūrėti ?

floryte floryte 05. Apr 2022, 22:38

Koks puikus laikas! O jau kokie nuostabūs brolis su sese!!!!