Pažintis su foamiranu

Pažintis su foamiranu

31. Mar 2022, 21:49 jaldija jaldija

Anksčiau galvojau, kad užauginus vaikus, nebesinorės užsiimti, darbelių darymo veikla. Bet, pasirodo, tai netiesa. Kartą pradėjus, negali sustot. Tuo labiau, kad visokie užsiėmimai vyksta ir suaugusiems. Tad kodėl neapsilankius juose, nepabendravus su bendraminčiais, neišbandžius ko nors naujo.

Grįžus namo su nauja patirtimi galiu pasidalinti savo įspūdžiais su vaiku, vyru, kurie labai pritaria mamos “žaidimams”. Tokie užsiėmimai labai puikus atsipalaidavimo būdas.

Susipažinti su šia įdomia medžiaga FOAMIRANU man teko bibliotekoje rengtoje edukacijoje. Ši medžiaga man yra naujiena. Augant Airidui, neteko su ja paekspermentuoti. Taip, esu internete pastebėjusi rašant apie jį, ir gėlių teko matyti iš jo pagamintų. Bet tiesiog nesusidomėjome ir nepasigilinome kas tai per medžiaga.

O tai iš tiesų labai įdomus produktas,  tai putų etileno vinilo acetatas.  šiuolaikinė minkšta sintetinė medžiaga. Kuri pasirodo, net “turi atmintį”, yra plastiška, lengvai tempiasi, pašildžius galima išgauti norimą formą. Parsiduoda įvairių spalvų, 1-2 milimetrų  lakštais/
Gaminome sages - gėlytes, šį kartą rinkomės Ukrainos vėliavos spalvas.

Kaip pirmam kartui, rinkomės itin lengvą variantą, išsikirpome norimas žiedlapių formas, pašildėme ant lygintuvo, truputį paformavome pirštais ir suklijavome.


Šitos medžiagos tekstūra labai patiko ir keturkojui vertintojui, teko paslėpti nuo pernelyg uolaus vertinimo.

ViktorijaBudene ViktorijaBudene 06. Apr 2022, 12:08

Labai gražūs darbai, su medžiaga susipažinau pirmą kartą, aišku aš neužsiimu rankdarbiais. Praeitais metais sudalyvavau keletoje edukacijų, tai tikrai patiko. Džiaugiausi advento vainikų pynimu, jog turėsiu savo pagamintą ir rezultatas tenkino 😀

floryte floryte 03. Apr 2022, 10:10

Hmmm...aš tai išvis pirmą kartą apie tokią medžiagą girdžiu!?

Gintarep Gintarep 31. Mar 2022, 23:39

Super! Mes šią medžiagą irgi tik pastaruoju metu atradome.