Pasitinkame pavasarį... Mes jau svajojame, kur nukeliausime

Pasitinkame pavasarį... Mes jau svajojame, kur nukeliausime

01. Mar 2011, 07:56

 

Sveikutės! Šiandien – kovo 1-oji, kalendorinio pavasario pradžia!

 

Pabudau su pakilia nuotaika, net vyrą į darbą išlydėjau (paprastai išeina mums dar bemiegant...). Kai pagalvoji, dar kelios akimirkos ir grožėsimės nuostabiai iš miego bundančia gamta! O tai labai įkvepia!

 

Tokią išskirtinę dieną siūlau pakalbėti apie keliones... Juk jau tuoj tuoj padėsime savo šiltus drabužius į spintas ir vis dažniau trauksime į gamtą...

 

Kol žiema žiemužė siautė už mūsų langų, beveik iš viso su šeima nekeliavome. O va pavasarį, vasarą... Hmm, jau dabar svajojame...

 

Pastaraisiais metais su šeima daugiausia renkamės mūsų mylimą Lietuvėlę, nes su vyru esame tos nuomonės, kad pirmiausia reikia pažinti ir apkeliauti savo šalį. Juk turime tiek gražių, istoriją menančių Lietuvos vietų! Tad mus su vyru dažniausiai vilioja pažintinės kelionės.

 

Po užsienį pakeliauti irgi smagu, tačiau šios kelionės daugiausia atsiremia į finansus. Joms reikia pataupyti, viską smulkiai suplanuoti... Pati esu buvusi ne daug kur – vestuvinė kelionė į Kroatiją, Italiją, taip pat buvau Čekijoje, Latvijoje, dar šen bei ten... Vyras išmaišęs gerokai daugiau pasaulio...

 

O jūs? Ar mėgstate keliauti? Turbūt atsakysite – taip. Tuomet – kur? Juk net rubrika tokia čia, klube, yra, ir labai smagu paskaitinėti, kiek ir kur esate nukeliavusios, ką aplankiusios ir įspūdingo pamačiusios!!!

 

Labiausiai mane žavi, kad šis klubas sutraukia mamytes iš visos Lietuvos, iš beprotiškai gražių ir nuostabių jos kampų ir kampelių... Tad, jei netingit, brūkštelkit, gal šalia jūsų namų yra gražių ir įspūdingų vietų, kurias tikrai verta aplankyti!?!

 

Geros dienos ir turiningų pašnekesių!

01. Mar 2011, 10:35

na ponia Pronina tai gifiurine ir gabaritai ne tokie mano 😃

01. Mar 2011, 10:34

Na, taip, perėmiau iš Rimos pareigas 😀 Draugausim šią sanaitę 😀

01. Mar 2011, 10:34

o mano vaikas neverke kai kraujuka eme. mes ir ugiu lenkiam

01. Mar 2011, 10:34

raimonda su ta suknia būsi kaip Pronina 😃

01. Mar 2011, 10:33

Laba diena pavasario gėlės 😃 mes iš gys, buvom profilaktiškai, viskas čiki svoris 12,500, ūgis 85 ūgiu lenkiam savo amžiaus vaikus 😉 dar kraujuko paėmėm net ašara nenuriedėjo 😉 tik va dukra paskamb iš mokyklos sakė akį skauda, kažko tempia, kaži kas čia bus, gal kas įkrio 🤔

01. Mar 2011, 10:33

o suknelė graži, bet drąsi, na, tavo figūrai turbūt būtų liuks 👍 😀

01. Mar 2011, 10:33

uzmeciau aki i vakar cziuriu Rima budi o siande kita pasisveikino 😀

01. Mar 2011, 10:32

Na taip nuotraukoje jaunai atrodau 😃

01. Mar 2011, 10:30

sveika..tik dabar pamaciau,kad budi 👍

01. Mar 2011, 10:30

jau seile nutyso kokiu Escadoje ilgu groziu 😍

01. Mar 2011, 10:30

Sveikos dar kartą! Su pavasariu! Nors sniego už lango dar daug, tikrai saulutė maloniai šildo...

01. Mar 2011, 10:29

as moku ir megstu net serveteles nertdavau, tik daba aptingau. va ko ko megsti nemegstu. kad parodei nuotrauka suknes gal reiketu nusinert

01. Mar 2011, 10:28

tai,kad nemoku tokiu veiklu

01. Mar 2011, 10:27

kokia seksy 😀as sau bliuske buvau nusinerusi ir sexy 😀

01. Mar 2011, 10:26

va Rima maciau sestadienio laidelej 😀 mes vakar ir profilaktiskai buvom vaikui nera 2metu o ugis 93cm. va pirmadieni i klp pas ortopeda

01. Mar 2011, 10:26

mes irgi keliauninkai 😀 ypac musu mociute mus anukus vasara vesdavosi atostogauti 😀 tai preila,tai nida,tai plateliai ir t.t. buvom ir kretoj ir turkijoj 😀 o sia vasara kol dukryte dar maza tai suplanavom i zoologijos soda vaziuoti 😀 100 metuuuu nebuvom ten 😀

01. Mar 2011, 10:26

kaip uzsimaniau nertos baltos suknes permatomos ilgos...va tokios 😍

01. Mar 2011, 10:23

vakar buvom skiepytis,ir man atrodo,kad vakar tave Zivile maciau antram aukste 😀 arba gal maisau....

01. Mar 2011, 10:22

cia ir saulute

01. Mar 2011, 10:21

laba ryta damos 😀 Klaipedoje siandiena labai grazu 😀 saulute ritinejasi 😀

1 ... 15 16 17 18 19