Pasiilgau jūsų

Pasiilgau jūsų

20. Jun 2022, 13:41 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Labas visoms!

Ilgą laiką nesirodžiau, nors ir žadėjau Eglei, kad būtinai rašysiu.

Bet.. bet buvo kažkoks vidinis nuosmūkis. Negaliu tos būsenos įvardinti kaip depresijos, bet iš tiesų nesinorėjo nieko. Tekstai nesirašė, o ir nieko svarbaus lyg ir nevyko.

Taip pat atlikau pėdos kauliuko operaciją, tad jau antras mėnuo, kai esu namuose, tad nei išvykų, nei kelionių, nei įspūdžių.

Tik rementai, gulėjimas, valgymas ir vizitai pas gydytojus.

Na,apie pooperacinį laikotarpį galėsiu papasakoti, jei kam aktuali ši tema. O dabar žadu susiimti ir vėl rašyti! 

♥️♥️♥️

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 25. Jun 2022, 17:13

Kaip džiugu, kad taip sutikot mane paklydelę! Dabar planuojam išvyką prie jūros, tai blogo rašyti neleidžia daiktų krūvos ir planų sudarymas. Beeet. Papasakosiu ir apie kauliuko operaciją, ir apie Luko gimtadienį ir apieūsų atostogas ❤️❤️❤️

Gintarep Gintarep 21. Jun 2022, 18:59

Sveiki ?Smagu matyti ?Labai pasiilgau ?

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 21. Jun 2022, 10:35

Sveikos visos 😀 Inga, manęs irgi laukia šita operacija, užsirašiau į eilę gal prieš pusmetį, sakė, reiks laukti 8 mėn ar metus 😀 Ojetus kaip įdomu kur dareisi ir papasakok plačiau, kaip viskas vyko, na, jei nori, galim asmenišai susirašyti, bet turbūt daugeliui moterų tai aktualu 😀

floryte floryte 20. Jun 2022, 20:16

Laba?. Smagu matyt?. Pasiilgom! Laukiam, laukiam reportažų! Ir kauliukų pooperacinio laikotarpio aprašo- taip pat! Man tai labai aktualu, nes ateityje laukia šis "malonumas". Niekaip nesiryžtu operacijai?‍?.