Parengiamasis ugdymas kartu su leidykla Vaiga

Parengiamasis ugdymas kartu su leidykla Vaiga

22. Dec 2021, 11:20 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Kad ir kaip man pačiai būtų keista tai girdėti, bet mano sūnus kitais metais bus pirmokas. Labai pergyvenu, nes žinau, kaip jis nemėgsta mokytis, kaip jam sunku susikaupti ir apskritai, man jis vis dar tas pats mažylis, kurį, rodos tik vakar pirmą kartą vedžiau į darželį.

Bet laikas juk bėga! Mano mažylis auga ir jis jau daug ką žino ir moka. Tik sudominti jį sunku, motyvacijos reikia net labai paieškoti.

Darželyje mes turime supirkę priešmokyklinio ugdymo pratybas, kurios man asmeniškai nelabai patinka, bet na, tokia jų programa. O namie aš stengiuosi lavinti sūnaus įgūdžius papildomai. Turime įvairių pratybėlių, užduotėlių, spausdinu jas ir tiesiog iš interneto.

O dabar į mano rankas pakliuvo puiki Mamyčių klubo ir leidyklos "Vaiga" dovana: Užduočių knygelė "Sudėtis ir atimtis". Skirta ji vaikams nuo penkerių metų ir atitinka naujausius parengiamojo ugdymo reikalavimus.

Viskas suskirstyta skyriais (temomis): paprastas skaičiavimas, vieneto pridėjimas, didesnių skaičių sudėtis, kai specialiai surašyta taip, kad gaunama suma ta pati. Taip, pvz., sūnui išaiskinau, kad 2+8 ir 8+2 yra tas pats.

Tas pats yra ir su atimtimi. Tai tikrai labai smagios pratybos. Be to, dar yra lipdukai. Nikolui labai patiko vertinimo žvaigždutės. Jos skirtingų spavų ir su skirtingais pagyrimais.

Be to yra tiesiog daugybė gražių lipdukų. O daug lipdukų visada yra gerai.

O smagiausia tai, kad Nikolas visai su noru sėdo spręsti. Stengėsi, darė klaidų, bet pats jas rado ir pats jas taisė. Jam šiek tiek sunkiau senkasi skaičiuoti skaitmenimis užrašytus skaičius, jis vis tiek bando skaičiuoti pirštais, bet tikiuosi šitą etapą įveiksim kartu su Vaigos pratybėlėm!

taiso klaidą ir slepia neteisingą atsakymą nuo mamos :)

Ačiū už dovaną ♥️