Nuostabi aromaterapinė Biocos Academy kosmetika vaikams

Nuostabi aromaterapinė Biocos Academy kosmetika vaikams

01. Dec 2021, 13:34 Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis

Labas visoms :) 

Ar pastebėjot, kad vis dažniau atsisukam į natūralius produktus, taip pat ir natūrlią kosmetiką?  Ir vis dažniau girdisi, jog yra naudojamos aromaterapinės priemonės. Pagalvojus, kas gali būt geriau už natūralius, kvapnius ir veiksmingus produktus? Ir ypač vaikams :)

Štai Biocos Academy gamina 100p roc. natūralią kosmetiką, kurią sukūrė aromaterapeutės. Tad ir produktai yra labai veiksmingi, o svarbiausia, kad jų nebijosi tepti net ir kūdikėliui :)

Visi mano vaikai yra išbandę Biocos aromaterapinę kosmetiką, tad drąsiai galiu pasidalinti savo pastebėjimais :)

Po maudynių vaikus patepu Medetkų kremu-emolientu. Jis suminkština odelę ir ją pamaitina. Kremuką tepu ir tuomet kai matau, jog oras namuose netenka drėgmės ir pastebiu jog odelė jau nebe tokia, lyg su pasausėjimu. Tokiu atveju šis kremas būna puikus pagalbininkas :) 

Tiesa, jis praktiškai bekvapis, bet yra vos juntamas, panašus į aliejaus, kvapas. Tad įkyrūs kvapai nosių neraito nei man, nei vaikučiams :) O ir įsigeria labai greitai, nelieka jokio nemalonaus pojūčio.

Eidami į kiemą, vyresni vaikai jau patys žandukus tepasi Žvarbuko tepaliuku. Indelis nedidukas, tad labai patogus vaikų pirštukams:)

Per šalčius jis apsaugo vaikų veidelius nuo šalto vėjo ar sniego karo :D Beje, jis puikiai tinka ir esant sausam orui namuose - greit patepi veiduką ar nosytę ir iškart geriau :) Žvarbukas taip pt labai gerai įsigeria ir nepalieka jokio riebaus pojūčio :)

Na, o kai nosytė pradeda varvėti, pasikliaujam panosies balzamu

Varvančioms nosytėms. Kremas palengvina kvėpavimą, padeda atsikimšti nosytei, bet svarbiusia, kad padeda prižiūrėti pačią nosytę. Juk nuolat valantis ir pučiant nosį, panosis tampa jautrus, paraudęs, o šis tepaliukas pasirūpina, kad taip nenutiktų. Ir jis tikrai puikiai veikia! Šį rudenį mūsų namuose sloga buvo kaip niekad dažnas svečias, tad vos pamačius pirmus simptomus iškart  tepu panosės balzamą, taip sloga neapsunksta ir vaikai ją lengviau perneša :) 

Išties yra ir  daugiau Biocos priemonių skirtų vaikams, tai ir prausiklis, ir priemonė dygstantiems dantukams, panosies aliejus…esu tikra, kad jie lygiai tiek pat veiksmingi, kaip ir mano išbandyti :)

Labai džiaugiuosi, kad aromaterapeučių kurti produktai gyvuoja ir mūsų namuose. O visiems kas naudoja ar ieško natūralios ir veiksmingos kosmetikos vaikams, pirmiausia rekomenduoju Biocos liniją. Esu tikra, kad išbandžius maloniai nustebsite :) O ir pamirksėsiu, kad tai tikrai puiki dovana po eglute ;)