Naujieji CLEMENTONI konstruktoriai – smagus atradimas

Naujieji CLEMENTONI konstruktoriai – smagus atradimas

25. Oct 2021, 20:42 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Pradėti norisi nuo žodžio WOW! Čia taip mano vyresnėlis sūnus pasakė. O iš tikrųjų, tai tikrai OHO koks geras konstruktorius!

Aš noriu padėkoti Mamyčių klubui ir Clementoni už galimybę susipažinti su šiuo nuostabiu žaislu. 

Žinote, atvirai sakant, jis man sukėlė daug sentimentų. Žinoma, mano vaikystėje nebuvo didelio pasirinkimo, bet pamenu vieną konstruktorių, kurį man tėtis parvežė iš komandiruotės. Tai buvo paprastas plastmasinis konstruktorius, o jo detalės kažkuo panašios į šį CLEMENTONI konstruktorių: ratukai, juostelės su skylutėmis, varžteliai, tik daug paprastesni.

Ten galima buvo sukonstruoti transporto priemones: sunkvežimį, kraną, sraigtasparnį... Žodžiu, tais laikais tai buvo berniukų žaislas. O aš buvau šiek tiek berniukiška. 

Ir va iki šiol prisimenu tą žaislą kaip vieną mylimiausių. Ir kaip kartu su tėte surinkinėjom kraną, skaitėm instrukciją... Labai noriu tikėti, kad ir mano vaikams liks puikūs prisiminimai apie mūsų bendrą žaidimą.

Bet nukrypau į prisiminimus, o noriu papasakoti apie CLEMENTONI konstruktorių „Judantys gyvūnai".

Taip. Gyvūnai juda! Kame paslaptis? Paslaptis tame, kad konstruojant gyvūną jam „įdedame širdį" - nedidelį variklio modulį, veikiantį nuo 3 AAA baterijų.

Štai čia matote knygelę su instrukcija ir kelias detales iš arčiau. Beje, jei matote, kamputyje yra barkodas. Jį nuskanavus galėsite pažiūrėti video instrukciją, kaip žingsnis po žingsnio surinkti gyvūną.

Iš šiame rinkinyje esančių detalių galima sukonstruoti 5 skirtingus gyvūnus: gorilą, vabzdį (sūnus nusprendė, kad tai žiogas, nes jam patinka „žiogai" ), ryklį, ruonį ir šuniuką. 

Šiai dienai mes jau išbandėme tris: vabzdį, gorilą ir ryklį. Vaikams labai patiko.

Šalia gorilos matote ir kartoninę dekoraciją. Rinkinyje kiekvienas gyvūnas turi savo dekoraciją.

Žiogas „varo"!

Nepaisant to, kad konstruktorius skirtas vaikams nuo šešerių metų, mažasis brolis (Lukui dabar trys su uodegėle) labai noriai prisijungė prie mūsų konstravimo darbų ir padėjo, kaip tik galėjo. 

Vien tik pats konstravimo procesas suteikė daug džiaugsmo. Reikėjo ir atidumo, ir vaizduotės, ir kruopštumo. Vyresnėliui labai sunku susikaupti ir jo kantrybė labai greitai išsenka. Tačiau šį kartą mačiau didelį susidomėjimą ir pastangas. Buvo ir daug juoko ir išdykavimo.

Beje, išrinkti konstruktorių taip pat lengva kaip ir surinkti. Yra specialus raktas, su kuriuo lengvai atskirsite detales.

Prisijungė prie inžinierių būrelio ir tėtis. Ir CHA! Noriu pasigirti, kad man sekėsi geriau nei jam. Žinokit, rimtai, užgimė toks vaikiškas konkurencijos jausmas ir azartas!

Žodžiu, visa šeima puikiai praleido laiką, nors šešeri čia tik vienam iš mūsų. Na beveik šešeri. 

Noriu pakviesti jus ne tik nuotraukas patyrinėti, bet ir  pažiūrėti mūsų žaidimo akimirkų video:

Visiškai nuoširdžiai sakau, jei jau galvojate apie Kalėdines dovanas, tikrai įtraukite šį konstruktorių į sąrašus. Man atrodo, nė vienas vaikas neliks abejingas CLEMENTONI judantiems gyvūnams!

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 01. Nov 2021, 19:58

Aš internete radau dar tokį pat su dinozaurais. Lietuvoj tokių nerandu. O taip sudomino!

Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis 01. Nov 2021, 14:27

Kaip faina, šitas rinkinys su motoriuku! Tikrai smagu vaikams 😀