Naminis žaislas vaikams

Naminis žaislas vaikams

27. Apr 2020, 07:32 picama picama

Kai turime laiko, prigalvojame visokių žaidimų, kad būtų linksmiau. Šįkart pasidarėme tokį žaislą reakcijai lavinti. Bent mano vaikams visada patikdavo įmesti monetą į automatą ir trenkti išlendančiam pabaisiukui per galvą, kad jis įlįstų atgal. Turbūt žinote ir jūs tokį žaidimų automatą. Tai ėmėme ir pasidarėme! Visai paprasta: reikėjo tik kartono dėžės ir laikraščio.

Dėžėje iškirpome skyles. Kad nesimatytų išlendančio daikto užklijavome du sluoksnius laikraščio. Prieš naudojant pirmą kartą išmušėme skyles, kad būtų lengviau išlįsti mūsų daiktui. Jį pasidarėme paprastai- prie platesnio koto lipnia juosta apvyniojome jau pabodusią vieno žaidimo figūrėlę. Mūšiui tiko ilgas samtis.

Štai ir visas žaidimas. Vaikams nuo 8- 1 metų patiko! Buvo labai juokinga. O žaidimas tiko, patiko ir kaip jį žaisti suprato netgi metinukė.

Linda112 Linda112 25. May 2020, 10:44

KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS

Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Linda McDonald, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Aš bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Pats įdomiausias dalykas yra tas, kad mano paskola man buvo pervesta per 74 valandas, todėl patarsiu susisiekti su ponu Davidu jus domina paskolos gavimas ir esate tikri, kad galėsite jį laiku grąžinti, galite susisiekti su juo el. paštu ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Nėra kredito patikrinimo, jokio kredito davėjo, turintį tik 2% palūkanų normą ir geresnius grąžinimo planus bei grafiką, jei turite susisiekti su bet kuria įmone dėl paskolos užtikrinimo be užstato, tada susisiekite su p. Davidu Wilsonu dėl paskolos

Jie siūlo visų rūšių paskolas

Trumpalaikė paskola (5_10 metų)
Ilgalaikė paskola (20_40)
Žiniasklaidos terminuota paskola (10_20)
Jie siūlo paskolą kaip
Būsto paskola ............., Verslo paskola ........ Skolos paskola .......
Studentų paskola .........., verslo pradinė paskola
Verslo paskola ......., įmonės paskola .............. ir kt
El. Paštas .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Kalbant apie finansinę krizę ir paskolą, tuomet reikia kreiptis į Davido Wilsono paskolą, tiesiog pasakykite jam, kad ponia Linda McDonald nurodo jums sėkmės ................... ....

jaldija jaldija 29. Apr 2020, 10:56

išradinga ?

Jennysmith Jennysmith 27. Apr 2020, 21:02

Sveiki visi, mačiau komentarų žmonių, kurie jau yra gavę paskolą iš „Anderson Loan Finance“. Nuoširdžiai maniau, kad tai sukčiai, ir tada nusprendžiau kreiptis remdamasis jų rekomendacijomis, nes man tikrai reikėjo paskolos. Prieš kelias dienas asmeninėje banko sąskaitoje patvirtinau 12 000,00 USD sumą, kurios paprašiau verslui su 2% palūkanų norma. Tai tikrai gera žinia ir mielai patariu visiems, kuriems reikalinga tikra paskola ir kurie yra labai tikri, kad grąžins paskolą, susisiekite su jais el. Paštu. (faksas) +1 315-329-6320.

Jie gali jums paskolinti!
Susisiekite su ponu Andersonu
Paštas: andersonraymondloanfinance@gmail.com
Telefonas: +1 315-329-6320
Apsilankykite biure adresu @ (68 Fremont Ave Penrose CO, 81240) ..

floryte floryte 27. Apr 2020, 17:23

Na taip, taupiai ir efektingai!

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 27. Apr 2020, 11:21

Šaunių žaidimų prigalvojate 😀