Naminis žaislas vaikams

Naminis žaislas vaikams

27. Apr 07:32 picama picama

Kai turime laiko, prigalvojame visokių žaidimų, kad būtų linksmiau. Šįkart pasidarėme tokį žaislą reakcijai lavinti. Bent mano vaikams visada patikdavo įmesti monetą į automatą ir trenkti išlendančiam pabaisiukui per galvą, kad jis įlįstų atgal. Turbūt žinote ir jūs tokį žaidimų automatą. Tai ėmėme ir pasidarėme! Visai paprasta: reikėjo tik kartono dėžės ir laikraščio.

Dėžėje iškirpome skyles. Kad nesimatytų išlendančio daikto užklijavome du sluoksnius laikraščio. Prieš naudojant pirmą kartą išmušėme skyles, kad būtų lengviau išlįsti mūsų daiktui. Jį pasidarėme paprastai- prie platesnio koto lipnia juosta apvyniojome jau pabodusią vieno žaidimo figūrėlę. Mūšiui tiko ilgas samtis.

Štai ir visas žaidimas. Vaikams nuo 8- 1 metų patiko! Buvo labai juokinga. O žaidimas tiko, patiko ir kaip jį žaisti suprato netgi metinukė.

jaldija jaldija 29. Apr 10:56

išradinga 👍

Jennysmith Jennysmith 27. Apr 21:02

Sveiki visi, mačiau komentarų žmonių, kurie jau yra gavę paskolą iš „Anderson Loan Finance“. Nuoširdžiai maniau, kad tai sukčiai, ir tada nusprendžiau kreiptis remdamasis jų rekomendacijomis, nes man tikrai reikėjo paskolos. Prieš kelias dienas asmeninėje banko sąskaitoje patvirtinau 12 000,00 USD sumą, kurios paprašiau verslui su 2% palūkanų norma. Tai tikrai gera žinia ir mielai patariu visiems, kuriems reikalinga tikra paskola ir kurie yra labai tikri, kad grąžins paskolą, susisiekite su jais el. Paštu. (faksas) +1 315-329-6320.

Jie gali jums paskolinti!
Susisiekite su ponu Andersonu
Paštas: andersonraymondloanfinance@gmail.com
Telefonas: +1 315-329-6320
Apsilankykite biure adresu @ (68 Fremont Ave Penrose CO, 81240) ..

floryte floryte 27. Apr 17:23

Na taip, taupiai ir efektingai!

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 27. Apr 11:21

Šaunių žaidimų prigalvojate 😀