Naminiai kebabai tortilijose

Naminiai kebabai tortilijose

14. May 2020, 14:53 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Viskas labai paprasta ir labai nesveikai skanu. Nepaisant noro sveikai maitintis, kartais norisi to kažko nelabai sveiko. Pavyzdžiui, kebabo :)

Bandau teisintis tuo, kad čia yra daržovių: kopūsto, agurko, pomidorų, jei turim namie, tai ir paprikos, o kur dar česnakas ar svogūnas pagal pageidavimus! 

Žodžiu, imame tortilijas ir jas prifarširuojame viso daržovinio gėrio, sudedame gabaliukais supjaustytą kepintą vištieną (kuriai nepagailime kario, ciberžolės, pipiriukų ir visokių mėgstamų prieskonių) ir užpilame norimu padažu. Aš miksavau grietinę su majonezu, į kurį dar dėjau česnako. Galima majonezą ir grietinę keisti graikišku jogurtu, kad nors kiek nuraminti savo sąžinę. 

Na, tortilijos nėra labai didelės, tad susukti vokelius nėra labai lengva, bet įmanoma.

Suvyniojame juos į folją kaip tikrus kebabus ir pašildome 180° orkaitėje apie 10-15 minučių. 

Viskas, dedam į lėkštes ir ragaujam!

Linda112 Linda112 25. May 2020, 11:25

KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS

Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Linda McDonald, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Aš bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Pats įdomiausias dalykas yra tas, kad mano paskola man buvo pervesta per 74 valandas, todėl patarsiu susisiekti su ponu Davidu jus domina paskolos gavimas ir esate tikri, kad galėsite jį laiku grąžinti, galite susisiekti su juo el. paštu ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Nėra kredito patikrinimo, jokio kredito davėjo, turintį tik 2% palūkanų normą ir geresnius grąžinimo planus bei grafiką, jei turite susisiekti su bet kuria įmone dėl paskolos užtikrinimo be užstato, tada susisiekite su p. Davidu Wilsonu dėl paskolos

Jie siūlo visų rūšių paskolas

Trumpalaikė paskola (5_10 metų)
Ilgalaikė paskola (20_40)
Žiniasklaidos terminuota paskola (10_20)
Jie siūlo paskolą kaip
Būsto paskola ............., Verslo paskola ........ Skolos paskola .......
Studentų paskola .........., verslo pradinė paskola
Verslo paskola ......., įmonės paskola .............. ir kt
El. Paštas .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Kalbant apie finansinę krizę ir paskolą, tuomet reikia kreiptis į Davido Wilsono paskolą, tiesiog pasakykite jam, kad ponia Linda McDonald nurodo jums sėkmės ................... ....