Mus sužavėjusi Brazylija

Mus sužavėjusi Brazylija

05. Aug 2021, 13:11 jaldija jaldija

Kasmet vasarodami stengiamės pasirinkti  vis kitą Lietuvos vietovę, tuo pačiu susipažįstame su apylinkėmis. Šį kartą keletui dienų vykome į Rokiškio kraštą. Apsistojome kaimo turizmo sodyboje, šiek tiek egzotišku pavadinimu “Brazylija”.

Likome labai patenkinti pasirinkimu, nors čia apsistoti gali gana nemazai žmonių, mes jų beveik nesutikome. Teritorija didžiulė, gyventojai  pasiskirsto į atskirus namelius ir susidaro įspūdis, kad jų labai mažai.

Sodyba gan nuošali, nuo artimiausių gyvenviečių nemažą kelio galą reikia važiuoti žvyrkeliu, tai vienintelis minusas. Brazylija įsikūrusi  Dviragio ežero pakrantėje. Ežeras dar vadinamas Ilgiu, arba Salų ežeru. Namelių pasirinkimas įvairus, pagal poreikius.

Veiklos čia netrūksta. Be to, kad galima maudytis ir plaukioti įvairiomis vandens priemonėmis kiek širdis geidžia, galima žaisti krepšinį, tinklinį, stalo tenisą, pasivažinėti dviračiais. O mažyliai gali mėgautis šildomu baseinu.

Norint galima užsisakyti pusryčius, pietus ar vakarienę, pasimėgauti gaiviais gėrimais, kavos puodeliu ar ledais.
Ir be abejo galima žvejoti. Didelis didelis privalumas pasak Airido. Žuvys beveik pačios lipo į krantą. Nespėdavo vyrukai užmesti meškerės, ir vėl tekdavo nukabinti laimikį. Mūsų žvejas laikosi auksinės žvejo taisyklės “pabučiuoti žuvytę ir paleisti”,  Savo išmatavimais žuvys  nebuvo didelės, bet skaičiumi ko gero sumušė visus lig šiol pasiektus Airido rekordus.  Visaip pamėgino: žvejoti ryte ir vakare, nuo lieptelio ir iš valties.

O mama tuo tarpu galėjo pasimėgauti gamta, grynu gaiviu oru, bei knygos skaitymu.

Į kurią pusę beeitum, visur gali rasti sūpynių, suoliukų, staliukų, laužaviečių. Daug natūralios žalumos.Dienos prabėgo žaibišku greičiu, buvo gaila palikti šią ramybės oazę. Pasak darbuotojų savaitgaliais čia būna  triukšmingiau, tad mums labai pasisekė, kad lankėmės savaitės viduryje.
 

floryte floryte 08. Aug 2021, 21:58

Tikrai, mažų mažiausiai, keistas pavadinimas🙄.

Gintarep Gintarep 07. Aug 2021, 11:09

👍👍👍🏖️