Mokomės skaičiuoti linksmai

Mokomės skaičiuoti linksmai

06. May 2020, 07:56 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Kažkada dalinausi su jumis idėja,  kaip namus paversti žaidimo lenta, ridenti didelį kauliuką ir pačiam būti figūra, atlikti užduotis.

Tam žaidimui gaminau didelį žaidimo kauliuką iš kartono, ir žinote, jis iki šiol naudojamas, nors ir "pavargęs", tik dabar sugalvojome jam dar vieną paskirtį - mokome Luką skaičiuoti.

Ne, neskatinu jo tapti jaunuoju vunderkindu matematiku, bet rodau jam skaičius įvairiais pavidalais ir garsiai tariu skaičius, kad jis įprastų juos girdėtų ir suprastų apie ką mama kalba :)

Tai va, kauliukas yra pati paprasčia skaičių užrašymo forma - taškeliai. 

Ridenam ir gautą rezultatą įgarsinam, aš parodau į kiekvieną taškelį ir skaičiuojam kartu. Jei Lukui pavyksta, jis pakartoja. Jei ne, tai nieko tokio, bet paprašytas parodyti tam tikrą skaičių, jau gali tai padaryti.

Užsiėmimas smagus, nes kauliuką ridenam kaip kamuoliuką, jis spalvotas, tad gerai įsimena ir naudos yra!

Linda112 Linda112 25. May 2020, 11:30

KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS

Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Linda McDonald, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Aš bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Pats įdomiausias dalykas yra tas, kad mano paskola man buvo pervesta per 74 valandas, todėl patarsiu susisiekti su ponu Davidu jus domina paskolos gavimas ir esate tikri, kad galėsite jį laiku grąžinti, galite susisiekti su juo el. paštu ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Nėra kredito patikrinimo, jokio kredito davėjo, turintį tik 2% palūkanų normą ir geresnius grąžinimo planus bei grafiką, jei turite susisiekti su bet kuria įmone dėl paskolos užtikrinimo be užstato, tada susisiekite su p. Davidu Wilsonu dėl paskolos

Jie siūlo visų rūšių paskolas

Trumpalaikė paskola (5_10 metų)
Ilgalaikė paskola (20_40)
Žiniasklaidos terminuota paskola (10_20)
Jie siūlo paskolą kaip
Būsto paskola ............., Verslo paskola ........ Skolos paskola .......
Studentų paskola .........., verslo pradinė paskola
Verslo paskola ......., įmonės paskola .............. ir kt
El. Paštas .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Kalbant apie finansinę krizę ir paskolą, tuomet reikia kreiptis į Davido Wilsono paskolą, tiesiog pasakykite jam, kad ponia Linda McDonald nurodo jums sėkmės ................... ....