MIKĖS BLOGAS: Sijonėlis darželio šventei

MIKĖS BLOGAS: Sijonėlis darželio šventei

27. Dec 2016, 10:56 Mikė Pūkuotukas Mikė Pūkuotukas

Sveiki,

Šiais metais mūsų mažoji pradėjo lankyti darželį. O prieš pat kalėdas laukė ir pirmoji šventė su kalėdų seneliu. Auklėtojų prašymas buvo papuošti vaikučius pagal savo nuožiūrą, šviesiai, nes visi turėjo vaidinti snaigutes. :)

Na, pamąsčiau kaip būtų galima papuošti Gundę ir prisiminiau idėją iš mamyčių klubo. Nusprendžiau pagaminti tiulio sijonėlį :) http://www.mamyciuklubas.lt/vaikas/tiulio-sijonelis-mazai-princesei-16771/

Viso proceso čia neaprašinėsiu, nes atsidarius nuorodą kuo puikiausiai viskas paaiškinta. :) Galiu pasakyti, kad sunaudojau beveik tris metrus tiulio (užteko ir plaukų papuošalui), atkarpėlę gumos liemeniui ir sugaišau porą valandų. O rezultatas toks! (Į šukuoseną dėmesio kreipti nereikia, nes matavimosi procesas vyko ryte, vos išsiritus iš lovos.  :))

Kai reikės kokia proga pasipuošti, tikrai rekomenduoju išbandyti! Jau vien kiek verta vaiko reakcija išvydus rezultatą! Šventėje Gundytė jautėsi pati gražiausia. :)

20161227125014-26091.jpg

Mikė Pūkuotukas Mikė Pūkuotukas 28. Dec 2016, 09:15

Ačiū mamos. 😀 Svarbiausia man, kad patiko dukrytei, iškart apsidžiaugė ir pareiškė, kad šoks su sijonėliu. Ir tikrai, darželyje buvo vienintelis vaikas, kuris šoko pagal programėlę 😃 Net nustebau, kad tokia drąsi mano mergaitė, labai didžiavausi 😀

Dovileab Dovileab 28. Dec 2016, 07:55

Super, tikra princesė 😀. Prieš šventes buvau kaip tik prisiminusi apie tokį sijono "pasiuvimo" būdą, tikrai gera idėja.

jaldija jaldija 27. Dec 2016, 21:49

Labai gražus sijonėlės. Įsivaizduoju kaip žavingai atrodė mažoji.👍👍👍