Labas rytas. Aš Miglė. Dar nesenai –ienė, tad pratinuosi. Keistai reaguoju kai į mane kreipiasi „ponia“.

Esu jauna mama. Man 22. Auginu dukrelę Saulę, kuriai greitai bus 6 mėnesiai.


„Laisvalaikiu“ be šeimos ir namų ruošos studijuoju ikimokyklinį ugdymą. Po ilgų ieškojimų radau tai, kas man patinka. Juolab labai džiaugiuosi, kai savo žinias galiu pritaikyti praktikoje. Laukiu nesulaukiu, kol mano dukružė paūgės ir visas priemones, žaidimus ir daineles galės išbandyti.

Nors nesame labai jau dideli patriotai, bet mėgstame keliauti po Lietuvą. Laikomės nuostatos, kad keliauti į kitą šalį atostogauti, kažką pamatyti, kol nepažinai savo krašto – nuodėmė. Šiemet į keliones įtraukėme ir dukružę.

Pati sau atrodau keistas žmogus: esu drąsi, bet bijau naujų žmonių. Man sunku pradėti bendravimą, bet kai susibendrauju – užčiaupti neįmanoma. Esu linkusi vadovauti, bet nekenčiu kritikos... na o visa kita pačios išsiklausinėsite.
Nors ir šeštadienis, tikiuosi palaikysite kompaniją ir smagiai praleisime laiką.
Miglės anketa:
http://www.mamyciuklubas.lt/bukime-pazistami/migle-didziausia-vertybe-seima
****
Kaip tapti dienos herojumi, skaitykite čia: tapk-dienos-herojumi
Šios mamytės jau "užsisakė" dienas, kai taps dienos herojėmis ir visą dieną atsakinės į jūsų klausimus. Kas norite, rašykite ir rezervuokitės (drąsiau):
Gegužės 30 - sekmadienis LAURA (laurora)
Gegužės 31 - pirmadienis ČESANDRA (cesandra)
Birželio 1- ?
Birželio 2 - VIKTORIJA (zaliaake)
Jei nori tapti Dienos herojumi,
siųsk savo prisistatymą per MK mygtuką "Tapk Mamyčių klubo autoriumi" (dešinėje portalo pusėje po Panthenol reklama)
Tam tereikia nedaug papasakoti apie save, įkelti kelias nuotraukas, nurodyti dieną, kada galėsite atsakinėti į klausimus, ir savo telefono numerį, jei reiktų su jumis susisiekti.
Nea, atomine, smagu. Man patinka. Gerai kad ne štilis, nes jausčiausi beviltiškai 😀 Beja, geras klausimas. Geriausios mano savybės tai turbūt:
1. greitai atleidžiu;
2. labai vertinu šeimą;
3. esu reikli sau;
4. manau esu tolerantiška;
5. esu linkusi padėti kitiems.
O blogos tai
1. nepakenčiu kai kiti klysta elementariose situacijose;
2. mėgstu kontroliuoti ir vadovauti;
3. nors ir greitai atleidžiu niekada nepamirstu kas ir uz ka mane izeide;
4. tvarka man nera labai reiksminga;
5. labai pavyzdziu savo vyro 😃
Ar neteko kažkuom nusivilti MK?
papasakok,kaip susipazinote su vyru? 😉
bet manau tos visos išbandytos vietos davė tau daug ir patirties, ir galbūt padėjo atrasti save, kas labiausiai tave domina.....
Kokios iš jau aplankytų Lietuvos vietų tau paliko didžiausią įspūdį? gal ką rekomenduotum, kas nėra visiems įprasta ir žinoma, bet verta aplankyti...pagal kokius kriterijus renkatės lankytiną vietą? ar tiesiog išgirstat, kad yra įdomus miestas, ar koks muziejus ir sakot, sekanti vieta bus ši 😀 klausiu, nes su mažiuke mes irgi pradėjom tokias keliones "Pažink Lietuvą" 😀 oi kiek daug nesame matę 😀
Dabar jau pasikeitė ir vyro darbas ir mano. To metu aš dirbau sekretore, o vyras transporto vadybininku. Dabar jis dirba tiekimo srityje.
O aš kur tik nedirbau iki Saulytės. Turiu tokį išbandytų darbų ir darboviečių bagažą, kad net gėda. Prieš dekretą dirbau kartu su vyru.
viskas bus gerai 😀 esi šaunuolė ir puikiai atlaikysi klausimų laviną 😀
Kokias galėtum išskirti penkias geriausias ir penkias blogiausias savo asmenines savybes 😀 tikiuosi nevarginu labai 😀
Labas rytas, atomine. Šiaip po Vaidos ir Deimantės dienelių jau buvau nusiteikusi gerai ir visos baimės buvo išgaravusios. Bet vakar kažkaip susimėčiau ir ryte jau nebuvau tokia drąsi: dar dabar rankos prakaituoja 😀
Minėjai, kad su vyru suvedė darbo reikalai, o kur vyras dirba? toje srityje kaip tavo studijos? ar dirbai kur iki Saulutės?
Labas rytas, ramunele. Šiandien vyras su mažąja bendraus. Šiaip mes su ja daug užsiimama, bet ji ir viena labai gražiai žaidžia. Būna, kad norisi su ja pažaisti, pasimankštinti, o ji nekreipia į mane jokio dėmesio. tada žinau, kad reikia jai leisti pažaisti venai.
Esu Kaunietė nuo plaukų s\šaknų, iki kojų pirštų galiukų.
Ikimokyklinį studijuoju Kauno kolegijoje
pertrauka,bėgam žiūrėt mamyčių laidelės😀
Labas rytas, Miglute 😀 kokiom nuotaikom pradėjai dienelę?
Laidas žiūriu tas kuriose žinau kad išgirsiu ką nors naudingo: pvz. sveikatos jei kalbą ką man aktualaus, kulinarines, kartais kelionių, jei kalba apie įdomų kraštą, bet nieko konkretaus.
"Žvaigždžių duetus" visada žiūrėdavau kai likdavo 5 - 6 poros, o iki tol man nelabai įdomu būna. Šiandien bandysiu žiūrėti bent prabėgom
Iš kur kilusi esi?
Kur studijuoji?
Labas, Migle. Geros dienikės😀
Kas šiandien užsiima su dukryte?😀 O gal ji mėgsta būti viena😀 maniškiui jau 6mėn., tai reik bendrauti su juo labai daug😀
Oj ne, neužtenka man kantrybės dideliems "projektams", užtat vienu metu turėjau pilną stalčių megztų riešinių su karoliukais, kurias taikiau prie aprangos spalvų ir stiliaus.
kokios tw laidos patinka?žiūrėsi "Žvaigžių duetų''finalą šiandien?
ar esi kokį rūbą nusimezgus,nusinėrus sau?
Laikas nuo laiko nusiperku kokį rankdarbių žurnalą, bet ir tai - paveiksliukus pasižiūriu ir viskas tuo baigiasi 😃 Iš "mamyčių" žurnalų labiausiai mėgstu "Mamos žurnalą", bet neperku kiekvieną mėnesį, tik kai "užkabina" kokia tema. Mieliau renkuosi knygas