Miego fėjos paslaptis

Miego fėjos paslaptis

04. Mar 2021, 19:48 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Atėjus vakarui, kai saulutė ruošiasi miegoti ir dangų nudažo raudoni debesėlių patalai, toli gražu ne visi skuba miegoti.

Vaikai, lyg tyčia nori būdrauti. Atsiranda milijonai reikalų: atsigerti, paskaityti pasaką, užkąsti, pašokinėti ant lovos, paskuo ir vėl atsigerti. 

Mamos dažnai irgi negali bluosto sudėti, nes galvoje sukasi mintys apie nuveiktus dienos darbus, rytojaus planus. O dar skraido svajonės, jaudulys ir visokie kitokie reikalai. Vieninteliai, kurie užmiega vos tik galvą padėję ant pagalvės tai tėčiai :)

Ir turbūt taip ir praeitų nemigo naktis, jei ne paslaptinga miškų ir pievų fėja, kuri kas vakarą išskrenda padėti visiems nemiegantiems. 

Ji skrieja naktiniame danguje ir pučia miego miglą. Ta lyg rūkas leidžiasi virš nemiegančiųjų patalų ir savo aromatu užliuliuoja, nuramina.

Vaikai užmiega taip ir neišklausę pasakėlės iki galo, o mamos - nesuguldę savo svajonių ir planų į stalčiukus.
O ryte atsibudę visi svarsto, kas gi juos visus užmigdė, o dar taip saldžiai kvepėjo pievomis: šeivamedžiais, romaniškomis ramunėlėmis, damaskinėmis rožėmis, vaistininėmis melisomis ir citrininėmis pipirmėtėmis.

Ir iš kur gi namuose malonus kvapas, kuris taip ir kviečia į patalus?

O gal ir jokia čia pievų fėja... o tiesiog išmintinga mama, kuri savo paslapčių stalčiuke slepia "Kvapų namų" aromaterapinę dulksną MIEGUI. Juk ji visiškai natūrali ir tinka net vaikučiams nuo metukų.

Jei sunkiai užmiegate, susikurkite nedidelį vakarinį ritualą:

"Papurkškite pagalvę, patalą prieš miegą; kvapas tveria 10-15 min, tiek, kiek reikia laiko užmigti. Atsigulkite ir sutelkite dėmesį tik į savo kvėpavimą: įkvėpimas normalus, o iškvėpimas dvigubai ilgesnis, lėtas; pakartokite 10 kartų."

Mano sūnus pasakė, kad kvepia labai skaniai ir užmigo man įpusėjus pasaką...

Ačiū Mamyčių klubui ir "Kvapų namams" už nuostabią dovaną.

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 05. Mar 2021, 22:14

Floryte, bet tikrai toks geras malonua neįkyrus kvapas... aš sekantį rytą ir nuėjau fėjų piešti 😀 tada kilo mintis, kad taip ir aprašysiu ?

floryte floryte 05. Mar 2021, 21:28

Mamatest, taip gražiai aprašėt?!

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 05. Mar 2021, 14:35

Dėkui, Egle, makaluoja vaikai kasdien su dažais. Galvoju reikia ir man ?

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 05. Mar 2021, 11:37

labai gražus piešinys - tokia pasaka 😀