Mama, noriu šuniuko...

Mama, noriu šuniuko...

06. May 08:50 Nina Frederik Nina Frederik

Turbūt kiekvieną esame susidūrusi su tuo, kai vaikai pasiekia "augintinių amžių". Tikrai ne visos mamos gali leisti turėti namuose augintinį. O dar mažiau mamų gali leisti savo vaikui turėti augintinį. Jeigu vaikas labai prašo, maldauja, ir žada, kad augintiniu rūpinsis, galima išbandyti vieną būdą. Vaikai dažniausiai prašo šuniukų ir kačiukų. Patarimą turiu tik šiems atvejams.

Jeigu vaikas prašo šuniuko: Šunį reikia išvesti į lauką 2 kartus per dieną, ar ne? Tai reikia savo vaikui duoti užduotį. Tegul visą mėnesį, jis ryte ir vakare pusvalandį ar valandą vaikšto lauke. Bet kokiu oru. Jeigu vaikui pavyks, galima pradėti galvoti apie šuniuką.

Jeigu vaikas prašo kačiuko: Juk kačiuko smėlio lėkštelę reikia valyti kartą per dieną? Tai duokit vaikui kas dieną išplauti po vieną lėkštę. Tai reikia tęsti du mėnesius. Jeigu vaikui pavyks, galima bus galvoti apie kačiuką.

Nina Frederik Nina Frederik 06. May 17:16

Patarimas išties veiksmingas! Pati nebandžiau, bet turiu draugę kuri bandė. Tai jos sūnus kas rytą vaikščiojo lauke, ir dabar gavęs šuniuką iš tiesų juo rūpinasi!
Mano mergaitė irgi nori šuniuko, bet aš neseniai turėjau, tai dar nenoriu, nusprendžiau rugsėjį pabandyti nusipirkt.

kodelcia kodelcia 06. May 17:10

Sveiki, patarimas išties įdomus. Įdomu, kiek veiksmingas? Maniškiai irgi ne kartą prašė "kambarinio" augintinio, bet vis atidėliojam šį laiką pasidžiaugdami močiutės ir kitų pažįstamų gyvūnėliais. Mano manymu, šuo ar katė namuose - tai tarsi dar vienas šeimos narys, kuriuo rūpintis irgi reikia turėti laiko... Man kol kas priimtiniausias variantas atrodo žuvytės. Bet tiek džiaugsmo nesuteiks - nepaglostysi, nepažaisi...

Nina Frederik Nina Frederik 06. May 10:22

Jeigu išbandėte, pasidalinkite įspūdžiais!