Leidyklos "Nieko rimto" dovana arba kaip žaidžia drakonai

Leidyklos "Nieko rimto" dovana arba kaip žaidžia drakonai

18. Dec 2021, 23:43 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Žiema - tas metas, kai itin norisi jaukumo, šilumos ir gražių vakarų su šeima. O Kalėdinis laikotarpis tarsi išgrynina tą jaukumo ir bendrystės poreikį.

Yra daug veiklų, kurios suvienija, tačiau turbūt nėra sugalvota nieko labiau įtraukiančio nei žaidimai. Žaidimų yra visokių, bet juos visus jungia azartas, užsidegimas ir laiko nuovokos praradimas. Ar ne taip?

Noriu pasidalinti su jumis nuoširdžia rekomendacija ir papasakoti apie vieną leidyklos Nieko rimto knygą, kuri net nėra knyga! Vadinasi ji "Didžioji drakonų žaidimų knyga".

Tikrai nežinau, kodėl ji būtent drakonų, bet viduje jūsų laukia nuotykiai. Ne, čia nebus pasakojimų apie drakonus, riterius ir princeses. Bet jūs ir jūsų vaikai patys būsite ir drakonais, ir riteriais ir patirsite daug iššūkių.

Jums iš esmės net nereikės skaityti, jums reikės žaisti! Nes kiekvienas knygos atvartas - tai vis kitoks stalo žaidimas.

Knygos gale rasite ir figūrėles bei kitus reikalingus žaidimams atributus. Labai gerai sugalvota - figūrėlės kartoninės, jas patogu ištraukti, o pažaidus vėl sudėti atgal, kad nepasimestų. Baigus žaisti detalės neišsibarstys, tiesiog užversite knygą ir padėsite į lentyną.

Beje, ne be reikalo knyga pavadinta Didžioji, tikrai ne maža knyga. Labai gražios iliustracijos.

Ir žinote, jau senokai nesijaučiau taip jaukiai ir smagiai. Net vyras, kuris nemėgsta stalo žaidimų, įsitraukė.

nors žaidimaa stalo mums patogiausia buvo any grindų :)

Nikolui labai patiko žaisti, ypač patiko žaidimas Lavos upė. O taisyklės ten tikrai drakoniškos, be to, dar reikia ir skaičiuoti, kas man pasirodė puiki "pridetinė vertė"- pasimokyti matematinių veiksmų.

Žaidė ir mažasis brolis. Jam, tiesa, reikėjo padėti. Ir čia irgi pliusas. Nors kiekvienas žaidė už save, bet visgi buvome komanda. 

išsirinko sau drakoną

Buvo daug chaoso, juoko ( kartais ir piktdžiugiško, kai aplenki priešininką), bet buvo gera tiesiog žaisti. Kartais pasiduodant, kartais pro pirštus praleidžiant mažas klaideles ir net sergant už savo varžovą.

Tikrai geras laikas kartu!

Uz knygą noriu padėkoti Mamyčių klubui ir leidyklai Nieko rimto. O tiems, kas dar neturi dovanų tikrai rekomenduoju Didžiąją drakonų žaidimų knygą. Kad jaukūs būtų ne tik Kalėdiniai vakarai ir laimės užtektų ilgam. Nes jaukumas ir bendrystė - tai apie buvimą kartu.

Gražių jums artėjančių švenčių!