Knyga "Vasara su knyga" kontekste

Knyga "Vasara su knyga" kontekste

12. Sep 2021, 22:40 Gintarep Gintarep

"Vasara su knyga" ėjo ir praėjo. Vaikas skaitė ir sėdėdamas, ir eidamas. Skaitė tiek, kiek skaitėsi, prie knygų pasirinkimo labai prisidėjo "Mamyčių klubas", nes buvo daug įdomių knygų laimėta. Dalis knygų, jas perskaičius, taip ir liko "užu marių, užu vandenynų", vaikiukams, kuriems trūksta popierinių lietuviškų knygų. Tai mus džiugina, kad kartu su "Mamyčių klubų" prisidedame prie lietuvių kalbos išsaugojimo ir puoselėjimo.

Dukrelė su mano pagalba išskirstė į kokią kategoriją registruoti perskaitytą knygą. Pasirodo čia, kaip ir šachmatuose, reikia mąstyti. Gavosi 5 atlikti kartai, o perskaitytų 25 knygos ir 1 nepabaigta .

Kas skundėsi, kad užduotys neįveikiamos, norėčiau paprieštarauti :reikia skaityti tą, kas įdomu, o po to skaityti taisykles ir registruoti. O beregistruojant paaiškėja, kad ta pati knyga tinka net į 4 kategorijas. 

Skaitai, smalyžiauji knygą, o dar gauni dovanų. Ar būna geriau? 

Dovana - daugkartinis silikoninis šiaudelis, prisidedantis prie gamtosaugos ir kartu simbolizuoja du dalykus: knyga lyg desertas, kurį reikia ragauti palengva, atidžiai ir išliks jos skonis ilgam, o gal net visam gyvenimui.