Vakar diena buvo gana įprasta, bet nepaprasta, kadangi uošvienės gimtadienis, tai konstravau tokį papuošaliuką, karoliukų nelabai kokių turiu, tai rinkau, iš to, ką turiu...
Manau, rezultatą pačios įvertinsite, svarbiausiai, kad sidabro po ranka turėjau:)

Šiandien pakalbėkime gana aktualią temą - melas.
Melas yra pažeminimas ir tartum savo žmogiškojo orumo sunaikinimas. – I. Kantas.
Melas ir klasta – kvailių ir bailių ramstis. – F. Česterfildas.
Melas – plonasienis daiktas; gerai įsižiūrėjus, jis persišviečia. – Seneka.
Melas – tai kitų žmonių tiesa. – O. Vaildas.
Nuo pat pradžios moteriai nėra nieko svetimesnio, nemalonesnio, priešiškesnio kaip tiesa, – jos didysis menas yra melas, jos didžiausias rūpestis – iliuzija ir grožis. – F. Nyčė. (info imta iš www.vikipedija.lt)
Melo priežastimi gali būti ir lengvabūdiškumas arba netgi geraširdiškumas, dar daugiau, melu galima siekti tikrai gero tikslo, bet pats siekimo būdas vien savo forma yra žmogaus nusikaltimas sau pačiam. Vis gi daug pasiskymų yra apie melą, vieni smerkia melą.
Kiti tikina, jog šventas melas - nieko kaltas, kad neįskaudintume...Bet visgi melas, kuris kitą žmogų gali ne tik įžeisti, įskaudinti, bet ir sunaikinti...O kas atsitinka, jei šalia esantis žmogus sužino tiesą, ar jam ne skaudžiau, o kaip pasitikėjimas, jis dingsta it dūmas.
Visa tautosaka sako: “melo kojos trumpos..“, bet vis tiek meluojame, o kam daryti nuodėmę, jei paskui norime meluoti šventai ar ne. Ko vertas pasitikėjimas, jei nesakome visko iki siūlelio tiesos. Visgi, mąstau, gal tai net ne melas, o taip vadinama maža, paslaptis, arba tiesos nesakymas...bet ko vertas mūsų žodis...
O kaip reaguojate į vaiko melą, vaikišką, bet melą, ar tiesiog pasijuokiate ir neiimate į galvą ar mokinate sakyti tiesą, patys taip nesielgdami?
O gal teko sutikti žmogų, kuris vadinamas tik „pasakų meduoliu“, išsižioja ir meluoja..
Pasakykite savo nuomonę, kaip jūs reaguojate į meluojanti žmogų? Ką manote apie tokią bendravimo formą kaip melas.
as sakau cia gali apsigaut
as tokiu klirku niekad negaunu😃
as tokiu klirku niekad negaunu😃
nu dabar galvoju, siaip i policija manau tiesiai😃😃
nu skambink i ta nr, bet kad nebutu apgaule paskambinsi ir nuims saskaita
oho tikrai meskiai😛
paskambinkant durniaus aš visada taip darau man patinka juos paerzint kad tikiu
sekmes mastyt😀
Nepasiprendžiu ką gamint . . .na lekiu parduotuvėn, iki 😉
Mano mazgis ir mėgėjas į kosmetiką įsisukt, mato kaip dažuas, tai nukniaukęs buvo kai rankinė buvo žemai ir tepliojos su pieštuku, blizgiu lipo visas 😃
Maniškei svarbu duoti veiklos, tai tyrinės kokį kremą, aš šukas ir ramiai gulės, aišku keičiu super greičiu 😀 bet būna, kad stojasi ir nors tu ką, nesvarbu, kad kakina visa 😀
be sansu kad gerciau be cukraus nu arbata tai nesaldziai, bet kava tur but saldi😀
Galvoju ką gaminti . . .receptų aibė, visi gradūs 😃
Jurga, aš ne pirmą kartą jau kepu 😀 mums skanu 😀
Pažiūrėsiu kas MK įdėta reik skubiai 😀
Aš ir sunkiai atprantu nuo cukraus, bet pasiryžau 😉
aha, as irgi is streetcom gavau..jau baigem😃
http://www.mamyciuklubas.lt/receptai/prancuzisko-batono-ir-obuoliu-pudingas/
va ta kepsiu dovile vakar užvedė, kaip dovilė gavos?
Maniškis be pamperių jau daugiau kaip trys mėn, gavau iš streetcom pamperių, bet išaugę jau tai galvoju ar atduot ar dar pasilikt, nes trys metai galioja, sakau maža kas 😃
pamegink pyraga su uogine cia turiu ikelusi. man kava be cukrau fui😀
Laimonda nesilaikau dietos db, tik saldumynų nevalgau, kava be cukraus ir druskos nenaudoju sau maistui, duona galetėm pakeičiau ryžių, sėlenas beriu į jogurtą, na ir pasportuoju namuose, bet svoris sustojo ir nekrenta, matyt kaupia atsargas, nes mažiau valgau.
Gal galit pasiūlyt koį pyragą skanų kept ? Ryt važiuojam pas tėtį ir jo draugę aplankyt noriu ką nors gardaus nusivežti, receptus savo peržiūrėjau nelabai ką įdomaus radau . . .važiuosiu apsipirkti tai klausiu jūsų ką pasiūlyt galit ?