Ketvirtadienis – savaitė į pabaigą, diskutuojam apie melą

Ketvirtadienis – savaitė į pabaigą, diskutuojam apie melą

03. Feb 2011, 09:00

Vakar diena buvo gana įprasta, bet nepaprasta, kadangi uošvienės gimtadienis, tai konstravau tokį papuošaliuką, karoliukų nelabai kokių turiu, tai rinkau, iš to, ką turiu...

 

Manau, rezultatą pačios įvertinsite, svarbiausiai, kad sidabro po ranka turėjau:)

 

 

Šiandien pakalbėkime gana aktualią temą - melas.

 

Melas yra pažeminimas ir tartum savo žmogiškojo orumo sunaikinimas. – I. Kantas.

 

Melas ir klasta – kvailių ir bailių ramstis. – F. Česterfildas.

 

Melas – plonasienis daiktas; gerai įsižiūrėjus, jis persišviečia. – Seneka.

 

Melas – tai kitų žmonių tiesa. – O. Vaildas.

 

Nuo pat pradžios moteriai nėra nieko svetimesnio, nemalonesnio, priešiškesnio kaip tiesa, – jos didysis menas yra melas, jos didžiausias rūpestis – iliuzija ir grožis. – F. Nyčė. (info imta iš www.vikipedija.lt)

 

Melo priežastimi gali būti ir lengvabūdiškumas arba netgi geraširdiškumas, dar daugiau, melu galima siekti tikrai gero tikslo, bet pats siekimo būdas vien savo forma yra žmogaus nusikaltimas sau pačiam. Vis gi daug pasiskymų yra apie melą, vieni smerkia melą.

 

Kiti tikina, jog šventas melas - nieko kaltas, kad neįskaudintume...Bet visgi melas, kuris kitą žmogų gali ne tik įžeisti, įskaudinti, bet ir sunaikinti...O kas atsitinka, jei šalia esantis žmogus sužino tiesą, ar jam ne skaudžiau, o kaip pasitikėjimas, jis dingsta it dūmas.

 

Visa tautosaka sako: “melo kojos trumpos..“, bet vis tiek meluojame, o kam daryti nuodėmę, jei paskui norime meluoti šventai ar ne. Ko vertas pasitikėjimas, jei nesakome visko iki siūlelio tiesos. Visgi, mąstau, gal tai net ne melas, o taip vadinama maža, paslaptis, arba tiesos nesakymas...bet ko vertas mūsų žodis...

 

O kaip reaguojate į vaiko melą, vaikišką, bet melą, ar tiesiog  pasijuokiate ir neiimate į galvą ar mokinate sakyti tiesą, patys taip nesielgdami?

 

O gal teko sutikti žmogų, kuris vadinamas tik „pasakų meduoliu“, išsižioja ir meluoja..

 

Pasakykite savo nuomonę, kaip jūs reaguojate į  meluojanti žmogų? Ką manote apie tokią bendravimo formą kaip melas.

03. Feb 2011, 12:12

as sakau cia gali apsigaut

03. Feb 2011, 12:10

as tokiu klirku niekad negaunu😃

03. Feb 2011, 12:10

as tokiu klirku niekad negaunu😃

03. Feb 2011, 12:10

nu dabar galvoju, siaip i policija manau tiesiai😃😃

03. Feb 2011, 12:07

nu skambink i ta nr, bet kad nebutu apgaule paskambinsi ir nuims saskaita

03. Feb 2011, 12:07

oho tikrai meskiai😛

03. Feb 2011, 12:07

paskambinkant durniaus aš visada taip darau man patinka juos paerzint kad tikiu

03. Feb 2011, 11:50

sekmes mastyt😀

03. Feb 2011, 11:47

Nepasiprendžiu ką gamint . . .na lekiu parduotuvėn, iki 😉

03. Feb 2011, 11:46

Mano mazgis ir mėgėjas į kosmetiką įsisukt, mato kaip dažuas, tai nukniaukęs buvo kai rankinė buvo žemai ir tepliojos su pieštuku, blizgiu lipo visas 😃

03. Feb 2011, 11:40

Maniškei svarbu duoti veiklos, tai tyrinės kokį kremą, aš šukas ir ramiai gulės, aišku keičiu super greičiu 😀 bet būna, kad stojasi ir nors tu ką, nesvarbu, kad kakina visa 😀

03. Feb 2011, 11:40

be sansu kad gerciau be cukraus nu arbata tai nesaldziai, bet kava tur but saldi😀

03. Feb 2011, 11:39

Galvoju ką gaminti . . .receptų aibė, visi gradūs 😃

03. Feb 2011, 11:38

Jurga, aš ne pirmą kartą jau kepu 😀 mums skanu 😀

03. Feb 2011, 11:38

Pažiūrėsiu kas MK įdėta reik skubiai 😀
Aš ir sunkiai atprantu nuo cukraus, bet pasiryžau 😉

03. Feb 2011, 11:37

aha, as irgi is streetcom gavau..jau baigem😃

03. Feb 2011, 11:37

http://www.mamyciuklubas.lt/receptai/prancuzisko-batono-ir-obuoliu-pudingas/

va ta kepsiu dovile vakar užvedė, kaip dovilė gavos?

03. Feb 2011, 11:36

Maniškis be pamperių jau daugiau kaip trys mėn, gavau iš streetcom pamperių, bet išaugę jau tai galvoju ar atduot ar dar pasilikt, nes trys metai galioja, sakau maža kas 😃

03. Feb 2011, 11:36

pamegink pyraga su uogine cia turiu ikelusi. man kava be cukrau fui😀

03. Feb 2011, 11:34

Laimonda nesilaikau dietos db, tik saldumynų nevalgau, kava be cukraus ir druskos nenaudoju sau maistui, duona galetėm pakeičiau ryžių, sėlenas beriu į jogurtą, na ir pasportuoju namuose, bet svoris sustojo ir nekrenta, matyt kaupia atsargas, nes mažiau valgau.

Gal galit pasiūlyt koį pyragą skanų kept ? Ryt važiuojam pas tėtį ir jo draugę aplankyt noriu ką nors gardaus nusivežti, receptus savo peržiūrėjau nelabai ką įdomaus radau . . .važiuosiu apsipirkti tai klausiu jūsų ką pasiūlyt galit ?

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 17