Vakar diena buvo gana įprasta, bet nepaprasta, kadangi uošvienės gimtadienis, tai konstravau tokį papuošaliuką, karoliukų nelabai kokių turiu, tai rinkau, iš to, ką turiu...
Manau, rezultatą pačios įvertinsite, svarbiausiai, kad sidabro po ranka turėjau:)

Šiandien pakalbėkime gana aktualią temą - melas.
Melas yra pažeminimas ir tartum savo žmogiškojo orumo sunaikinimas. – I. Kantas.
Melas ir klasta – kvailių ir bailių ramstis. – F. Česterfildas.
Melas – plonasienis daiktas; gerai įsižiūrėjus, jis persišviečia. – Seneka.
Melas – tai kitų žmonių tiesa. – O. Vaildas.
Nuo pat pradžios moteriai nėra nieko svetimesnio, nemalonesnio, priešiškesnio kaip tiesa, – jos didysis menas yra melas, jos didžiausias rūpestis – iliuzija ir grožis. – F. Nyčė. (info imta iš www.vikipedija.lt)
Melo priežastimi gali būti ir lengvabūdiškumas arba netgi geraširdiškumas, dar daugiau, melu galima siekti tikrai gero tikslo, bet pats siekimo būdas vien savo forma yra žmogaus nusikaltimas sau pačiam. Vis gi daug pasiskymų yra apie melą, vieni smerkia melą.
Kiti tikina, jog šventas melas - nieko kaltas, kad neįskaudintume...Bet visgi melas, kuris kitą žmogų gali ne tik įžeisti, įskaudinti, bet ir sunaikinti...O kas atsitinka, jei šalia esantis žmogus sužino tiesą, ar jam ne skaudžiau, o kaip pasitikėjimas, jis dingsta it dūmas.
Visa tautosaka sako: “melo kojos trumpos..“, bet vis tiek meluojame, o kam daryti nuodėmę, jei paskui norime meluoti šventai ar ne. Ko vertas pasitikėjimas, jei nesakome visko iki siūlelio tiesos. Visgi, mąstau, gal tai net ne melas, o taip vadinama maža, paslaptis, arba tiesos nesakymas...bet ko vertas mūsų žodis...
O kaip reaguojate į vaiko melą, vaikišką, bet melą, ar tiesiog pasijuokiate ir neiimate į galvą ar mokinate sakyti tiesą, patys taip nesielgdami?
O gal teko sutikti žmogų, kuris vadinamas tik „pasakų meduoliu“, išsižioja ir meluoja..
Pasakykite savo nuomonę, kaip jūs reaguojate į meluojanti žmogų? Ką manote apie tokią bendravimo formą kaip melas.
Na savo pliusų randu, bet ne išorėje 😀
robke kokios dietos laikaisi?
Blemba aš nei puisryčių nevalgiau, kavos išgėriau ir nebenoriu . . .vakar nuo 6bevei nevalgiau ir nenoriu . . . .o anksčiau alkis būdavo . . .
jurga o dabar galvos neplauni😃😃😃 negal;iu juokas sueme😃
Kad ir namie nesu apsileidus, išeinant irgi susitvarkau, bet žiūriu į tą kaulėtą veidą, suvytusią odą ir lyg ne mano veidas, atrodo širdyje mažiau nei 25, o veidas apsaugok Dieve, raukšlių kalnas 😀 juokiasi vyras iš manęs, na bet negerai jaučiuosi ir ką tu man 😉
Milda optimiste esi?😃
minusus mes visada matome, o kas grazaus taip ir nepastebime, tik kai ateina kokia liga ar kas nors tada pradedame save vertinti, pradedame save myleti, ir aplinkinius vertinti😃
mildute kodel pavasaris dabar imkis
milda sako tiesa pasitemsim visos, aš ir kai tupi namie nei špaklinuos nei ka, o va vaka moviau i darba tai ka tu galva ploviau, dažiaus rengiaus ir nana
as tai daznai pasitikrinu savo verte 😃 as sakau taip ..jei praeinant moteriai vyras atsisuka skaitydamas laikrasti tai vadiansi viskas ok 😀
as kas ryta pasakau sau kokia as grazi, veidas skaistus, nu gerasi tie lasinaii yra nu tai nepakeisi, ateis pavasaris pabegiosi, daugiau padirbesiu numesiu ta laisni, kie pavyks kiek ne, bet nereik jau taip zudytis😃
MAn nepadeda tokia saviįtaiga, kad graži 😃 Galiu belenkie įtikinėti, bet veidrodis nemeluoja, reikia keistis, o ne savęs gailėtis 😉
😃
dovile grisi, vaiaks paaugs vel pradesi dirbti grisi, priversi save pasitempti😃
Sako geriau saldus melas, nei karti tiesa . . .
aidar manua pirmiausia turi pamilti save, kas ryta atsikeliai nusiprausiai paziuri i veidrodi ir pasakai koia as grazi, paakiai neutine, visai nieko..nes kaip pati save pateiki, taip kiti tave vertina😃
Aš sau visada buvau reikli, bet va išvaizda visai sau nebepatinku, jaučiuosi tokia sudribus, subuvus, veidas klaikus, kaip 50...aišku daug pridėjo stresas, pervargimas, nepavalgymas, bet jau nebežinau kaip grįžti į normalias vėžes...
Na vakar tema, kai buvo apie pavydą, saviškio užklausiau ar aš jo atžvilgiu pavydi nė nemirktelėjęs atsakė, kad taip 😀 Nors pasatė į vėžes, nes regis tikrai pavydumas pasireiškia, bet praeitim, ne dabartim, susimąsščiau, kvaila užsimint dėl tokių niekų
visi zmones yra grazus. tik kiekvienam zmogui skirtingai😀
nu zinok as meluoti nemoku, kaip sako laimonda tuoj israustu😃 zodzia pinasi😃😃😃bet su savai kas diena esamais zmonemis😃 nors darbe esu visai kitokia, ir meluoji jei reikia, ir teuisybes nedasakai, nes jei isklosi viska tai arba is darbo ismes arba nedabaisgsi savo pamaisnos😃😃 as darbe saviski stebejau, man praktika turejo pasirasyti, tai turejau nnueiti apeiti, visas patalpas, kad paskui tureciau ka pasakyti...tai toks juokas eme, rimtas visas, tik laksto visur , ka reik daryt, tai grieztu tonu..jau ne tyta tyta😃 net kieti klause sako kaip su tokiu tu gyvent gali😃😃 tai vat kaip skairiasi zmogus budamas namuose, savo aplinkoj ir darbe..ir tai yra gerai, jis grizo namo uzdare duris, ir darbo problemos baigesi.