Apie meilę dainuojama dainose, deklamuojami eilėraščiai...Meilė - jaučiama, išgyvenama, patiriama pirmoji ir galbūt vienintelė meilė. Bet kas iš tikro yra tas jausmas?
Kaip ji išgyvenama, kaip ji apibrėžiama? Yra skirtingos meilės rūšys: meilė tėvams, vyrui, vaikams ir galbūt tėvynei. Meilė tėvams, vaikams visada lieka tokia pati. O meilė vyrui? Ir kaip suprasti, kada ta meilė tave aplanko, kaip žinoti, kad tu myli? Ar gali būti meilė - tai pagarba? Ar įmanoma mylėti tik kartą?
Man tai jausmas, kuris išgyvenamas kartu. Kartą, kai buvau šešiolikos metų, teko išgirsti vieną žmogų sakant: "Meilė - tai šilumos jausmas, tai tiltas iš vienos širdies į kitą. Meilė - tai tiltas visam gyvenimui. Tiltui sugriuvus sugriūva ir meilė"...
Tie žodžiai man įstrigo. Juos atsimenu iki šiol ir tik dabar gyvenant kartu supratau jų esmę. Tiesiog yra gera būti drauge, jausti šalia artimą žmogų, prie kurio gali prisiglausti sušąlus ar kai liūdna. Gera tiesiog būti kartu...
geri triusikėliai bet manau šutra po jais būtų 😃
ne neguminius,va tokisu rudus
kur tavo MB juk penktadienis?
a durniuji :0 ėjau i kapus pasivaikščiot nes neturiu ka veikt, vyras aleliūja, dukra lauke tai su mažium varėm
Sportuoji? 😀
aš ir guminių neturiu
Na, manau, normaliai, nes dabar jie ant bangos 😀 O kai pas mumis tokie fe orai, tai, manau, jie tikrai nepakaičiamas dalykas 😀 Tiesa, ir aš jų neturiu 😀
labas aš ka tik po pasivaikščiojimo 8 km, dabar nieko neimsiu į burną o taip noriu 😀
kaip as noreciau guminiu,bet kazin kaip atrodyciau 🤔
Guminius? 😀
as batus uzsakiau jau nes lyja ir lyja
Tik dabar įsiskaičiau į tekstą 😀 Labai gražiai, Spygliuk, parašei 😀 Nepakartojamas dalykas - ta meilė 😍
Ramios bitės 😀 Išsidūzgėt per dieną, kad nė vienos nė kvapo 😀
ir tai jau kompanija😃
kogero ne..tik mes
bus si vakara gyvu?😀
😀
na cia spec taip automatiskai,jautri labai lekste
ane?kai gamta siauteja,elektronika prastai dirba? o pas mus apniuke,bet tylu ramu...
NEGALIU TV NORMALIAI PAZIURET ;KAIP LEITUS LYJA 😤