Kas tas per jausmas - meilė?

Kas tas per jausmas - meilė?

29. Jul 2011, 08:50

Apie meilę dainuojama dainose, deklamuojami eilėraščiai...Meilė - jaučiama, išgyvenama, patiriama pirmoji ir galbūt vienintelė meilė. Bet kas iš tikro yra tas jausmas?

 

Kaip ji išgyvenama, kaip ji apibrėžiama? Yra skirtingos meilės rūšys: meilė tėvams, vyrui, vaikams ir galbūt tėvynei. Meilė tėvams, vaikams visada lieka tokia pati. O meilė vyrui? Ir kaip suprasti, kada ta meilė tave aplanko, kaip žinoti, kad tu myli? Ar gali būti meilė - tai pagarba? Ar įmanoma mylėti tik kartą?

 

Man tai jausmas, kuris išgyvenamas kartu. Kartą, kai buvau šešiolikos metų, teko išgirsti vieną žmogų sakant: "Meilė - tai šilumos jausmas, tai tiltas iš vienos širdies į kitą. Meilė - tai tiltas visam gyvenimui. Tiltui sugriuvus sugriūva ir meilė"...

 

Tie žodžiai man įstrigo. Juos atsimenu iki šiol ir tik dabar gyvenant kartu supratau jų esmę. Tiesiog yra gera būti drauge, jausti šalia artimą žmogų, prie kurio gali prisiglausti sušąlus ar kai liūdna. Gera tiesiog būti kartu...

29. Jul 2011, 21:20

geri triusikėliai bet manau šutra po jais būtų 😃

29. Jul 2011, 21:20

ne neguminius,va tokisu rudus

29. Jul 2011, 21:19

kur tavo MB juk penktadienis?

29. Jul 2011, 21:19

a durniuji :0 ėjau i kapus pasivaikščiot nes neturiu ka veikt, vyras aleliūja, dukra lauke tai su mažium varėm

29. Jul 2011, 21:18

Sportuoji? 😀

29. Jul 2011, 21:17

aš ir guminių neturiu

29. Jul 2011, 21:16

Na, manau, normaliai, nes dabar jie ant bangos 😀 O kai pas mumis tokie fe orai, tai, manau, jie tikrai nepakaičiamas dalykas 😀 Tiesa, ir aš jų neturiu 😀

29. Jul 2011, 21:16

labas aš ka tik po pasivaikščiojimo 8 km, dabar nieko neimsiu į burną o taip noriu 😀

29. Jul 2011, 21:15

kaip as noreciau guminiu,bet kazin kaip atrodyciau 🤔

29. Jul 2011, 21:11

Guminius? 😀

29. Jul 2011, 21:10

as batus uzsakiau jau nes lyja ir lyja

29. Jul 2011, 21:09

Tik dabar įsiskaičiau į tekstą 😀 Labai gražiai, Spygliuk, parašei 😀 Nepakartojamas dalykas - ta meilė 😍

29. Jul 2011, 21:07

Ramios bitės 😀 Išsidūzgėt per dieną, kad nė vienos nė kvapo 😀

29. Jul 2011, 20:56

ir tai jau kompanija😃

29. Jul 2011, 20:43

kogero ne..tik mes

29. Jul 2011, 20:37

bus si vakara gyvu?😀

29. Jul 2011, 20:27

😀

29. Jul 2011, 20:10

na cia spec taip automatiskai,jautri labai lekste

29. Jul 2011, 20:05

ane?kai gamta siauteja,elektronika prastai dirba? o pas mus apniuke,bet tylu ramu...

29. Jul 2011, 20:02

NEGALIU TV NORMALIAI PAZIURET ;KAIP LEITUS LYJA 😤

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 25