Apie meilę dainuojama dainose, deklamuojami eilėraščiai...Meilė - jaučiama, išgyvenama, patiriama pirmoji ir galbūt vienintelė meilė. Bet kas iš tikro yra tas jausmas?
Kaip ji išgyvenama, kaip ji apibrėžiama? Yra skirtingos meilės rūšys: meilė tėvams, vyrui, vaikams ir galbūt tėvynei. Meilė tėvams, vaikams visada lieka tokia pati. O meilė vyrui? Ir kaip suprasti, kada ta meilė tave aplanko, kaip žinoti, kad tu myli? Ar gali būti meilė - tai pagarba? Ar įmanoma mylėti tik kartą?
Man tai jausmas, kuris išgyvenamas kartu. Kartą, kai buvau šešiolikos metų, teko išgirsti vieną žmogų sakant: "Meilė - tai šilumos jausmas, tai tiltas iš vienos širdies į kitą. Meilė - tai tiltas visam gyvenimui. Tiltui sugriuvus sugriūva ir meilė"...
Tie žodžiai man įstrigo. Juos atsimenu iki šiol ir tik dabar gyvenant kartu supratau jų esmę. Tiesiog yra gera būti drauge, jausti šalia artimą žmogų, prie kurio gali prisiglausti sušąlus ar kai liūdna. Gera tiesiog būti kartu...
ne e. tik tarpusavy sutartis pasidarem ir viskas
greit keisk 😃
ne toki uzsidejau nika,reikia elitas 😃
man patinka per aplinkui😃 nu ka padarysiu kartais nusisneku kaip vaikas😃
as nomavausi buta,tai ten buvo priregistruoti seimininkai,ir jie gaudavo kompensacija,tai man 👍 buvo moket
pavalgygkit 😃
kaip tu taip ant savęs gali sakyt juk čia blogietė 😛
tai jūs priregistruoti?
as tai registruociaus, bet va nuominike gali pakelt nuomos kaina kad atsimtu uz ka valstybei moka. tdl niekas nesiregistruoja
hitleris gerai ivede tvarka 😃
tai kad tu teisiai per aplinkui varai, 😃
zinoma,kad uztat ir yra valahita
cia tau ne vokietija
tada spėju niekas savo nuomininkų sutarčių neregistruoja 😃
nesamoniu muziejus,lt dar ilgai nebus tame tvarkos,cia visiskai kitaip su nuoma
koks skirtumas vistiek minti pagavot 😛
tas teisiškai įrodymas ir yra priregistravimas 😛
nu vistiek jis mokes valstybei kazkiek bet zinai rodot mazesne nuomos suma kad maziau moket
atitinka mane 😃
na einu kept krabų kotletukų, itkiuosi pavyks 😉