Kas tas per jausmas - meilė?

Kas tas per jausmas - meilė?

29. Jul 2011, 08:50

Apie meilę dainuojama dainose, deklamuojami eilėraščiai...Meilė - jaučiama, išgyvenama, patiriama pirmoji ir galbūt vienintelė meilė. Bet kas iš tikro yra tas jausmas?

 

Kaip ji išgyvenama, kaip ji apibrėžiama? Yra skirtingos meilės rūšys: meilė tėvams, vyrui, vaikams ir galbūt tėvynei. Meilė tėvams, vaikams visada lieka tokia pati. O meilė vyrui? Ir kaip suprasti, kada ta meilė tave aplanko, kaip žinoti, kad tu myli? Ar gali būti meilė - tai pagarba? Ar įmanoma mylėti tik kartą?

 

Man tai jausmas, kuris išgyvenamas kartu. Kartą, kai buvau šešiolikos metų, teko išgirsti vieną žmogų sakant: "Meilė - tai šilumos jausmas, tai tiltas iš vienos širdies į kitą. Meilė - tai tiltas visam gyvenimui. Tiltui sugriuvus sugriūva ir meilė"...

 

Tie žodžiai man įstrigo. Juos atsimenu iki šiol ir tik dabar gyvenant kartu supratau jų esmę. Tiesiog yra gera būti drauge, jausti šalia artimą žmogų, prie kurio gali prisiglausti sušąlus ar kai liūdna. Gera tiesiog būti kartu...

29. Jul 2011, 12:47

ne e. tik tarpusavy sutartis pasidarem ir viskas

blogietee blogietee 29. Jul 2011, 12:46

greit keisk 😃

29. Jul 2011, 12:46

ne toki uzsidejau nika,reikia elitas 😃

29. Jul 2011, 12:46

man patinka per aplinkui😃 nu ka padarysiu kartais nusisneku kaip vaikas😃

29. Jul 2011, 12:46

as nomavausi buta,tai ten buvo priregistruoti seimininkai,ir jie gaudavo kompensacija,tai man 👍 buvo moket

29. Jul 2011, 12:46

pavalgygkit 😃

29. Jul 2011, 12:46

kaip tu taip ant savęs gali sakyt juk čia blogietė 😛

blogietee blogietee 29. Jul 2011, 12:46

tai jūs priregistruoti?

29. Jul 2011, 12:46

as tai registruociaus, bet va nuominike gali pakelt nuomos kaina kad atsimtu uz ka valstybei moka. tdl niekas nesiregistruoja

29. Jul 2011, 12:45

hitleris gerai ivede tvarka 😃

29. Jul 2011, 12:45

tai kad tu teisiai per aplinkui varai, 😃

29. Jul 2011, 12:45

zinoma,kad uztat ir yra valahita

29. Jul 2011, 12:45

cia tau ne vokietija

blogietee blogietee 29. Jul 2011, 12:45

tada spėju niekas savo nuomininkų sutarčių neregistruoja 😃

29. Jul 2011, 12:44

nesamoniu muziejus,lt dar ilgai nebus tame tvarkos,cia visiskai kitaip su nuoma

29. Jul 2011, 12:44

koks skirtumas vistiek minti pagavot 😛

29. Jul 2011, 12:44

tas teisiškai įrodymas ir yra priregistravimas 😛

29. Jul 2011, 12:44

nu vistiek jis mokes valstybei kazkiek bet zinai rodot mazesne nuomos suma kad maziau moket

blogietee blogietee 29. Jul 2011, 12:44

atitinka mane 😃

Krisliukas Krisliukas 29. Jul 2011, 12:43

na einu kept krabų kotletukų, itkiuosi pavyks 😉

1 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 25