Kalėdinė nuotaika Vilniuje

Kalėdinė nuotaika Vilniuje

09. Dec 2021, 00:35 irmantaite irmantaite

Kalėdinės nuotaikos jau jaučiamos visuose miestuose ir miesteliuose, eglutės žybsi, tviska, baltas sniegas džiugina. Spustelėjęs šaltukas taip pat primena, jog šiuo metu tikra kalendorinė  žiema. Labai norėtųsi, jog tas baltas sniegas liktų iki šv. Kalėdų.

 Na, o Vilniuje to kalėdinio tviskėjimo toli ieškoti  net nereikia. Šiemet dauguma aikščių  bei skverų yra išpuošti, išdabinti ir labai dekoratyvūs. Viena tokių  - Lukiškių aikštė. Ryškiaspalvė ir džiuginanti vaikus.

Pasigrožėjus saldžiomis puošmenomis, keliaujame link gražuolės miesto eglės. Man ji gražiausia, nes  kitų miestų eglių dar neregėjome ir nesigrožėjome. 

Šių metų eglutė įkvėpta praėjusios žiemos – su gausiu sniegu, šaltuku ir kitais tikrai žiemai būdingais atributais. Pagrindinė puošmena - įvairių dydžių ir raštų snaigės.

Tikrai dar ne kartą užsuksime prie miesto eglės, vaikštinėsime kalėdų nuotaiką skleidžiančiomis senamiesčio gatvelėmis. Džiaugsimės švieselėmis, vaizdais ir naujomis idėjomis bei dalinsimės gražiais vaizdais.

Ramaus švenčių laukimo.

 

kodelcia kodelcia 16. Dec 2021, 18:19

Gražu!

floryte floryte 12. Dec 2021, 21:00

Labai graži vilniečių eglė!!!!