Kaip sekėsi rašyti blogus gruodžio mėnesį...

Kaip sekėsi rašyti blogus gruodžio mėnesį...

02. Jan 2019, 16:39 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Dar sykį su atėjusiais Naujais! (na, niekada nebus per daug tų pasveikinimų, tiesa:) Laukėme laukėme, ruošėmės puošėmės, šventės atėjo, praėjo - ir įprastas gyvenimas toliau tęsiasi. "O dabar lauksim pavasario ir Velykų", - juokiasi mano paauglė. Nors, gerai pagalvojus, nereikia nieko laukti, o tiesiog gyventi ir viskuo džiaugtis. Gal ir savotiškas mados dalykas tapo kalbėti "gyvenkime čia ir dabar", "reikia išeiti iš komforto zonos", "mąstykime pozityviai", "džiaukimės kiekviena akimirka"...O man patinka tokia "mada", jei ji nėra perspausta ir viskas vyksta natūraliai, iš mūsų vidaus. Šiuo metu kaip tik pradėjau skaityti "Džiaugsmo knygą" - kol kas labai įtraukė ir fainai nuteikia, kai už lango tokia pilkuma - jums irgi rekomenduoju :)

Gerai, grįžkime prie jūsų blogų, kuriuos rašėte visą gruodį. Gal jau ir kartojuosi, bet nenustosiu dėkoti, kad randate tam laiko. Ir kad turite noro, ir jėgų, ir minčių sugalvoti, ką rašyti kiekvieną savaitę. O kai kurios iš jūsų atsiuntėte net kelis blogus per savaitę.

Žvilgterėkime...

 • Mamatest

Žiemos pasaka. Sniegis. Pabaiga

Dovanėlių idėjos. Gaminame patys.

Artoteka: Advento vainikas savo rankomis

Ir mes išskridome į kosmosą

Žaisliukai iš veltinio

Advento kalendorius - skraidantis miestas

Apie kitokias Kalėdas

Skanūs paršeliai Naujųjų metų sutikimui

 • Irmantaite

Nykštukų bėgimas

Kas sugaudo blogus sapnus?

Kaip mes laukėme Kalėdų

Kalėdinės miestų eglutės

Į biblioteką ne tik knygų

 • Jaldija

TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Šviesos festivalis "Didieji Kinijos žibintai"

TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Advento kalendorius

MOKINUKŲ KASDIENYBĖ. Adventinė puokštė ir gėlytės iš kankorėžių

TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Kalėdinės dekoracijos.

TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Dovanų pakavimas.

TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. "Mažos dovanėlės - vonios bombos"

TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Kuo tampa molis, sušildžius jį savose rankose...

TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ...Edukaciniai užsiėmimai...

TOKIA MŪSŲ KASDIENYBĖ. Parodos kalėdine tematika...

 • Kodelcia

LAUKIAM KALĖDŲ: pradžių pradžia ;)

Benas - sapnų siuvėjas

LAUKIAM KALĖDŲ: Eilėraštukas Kalėdų Seneliui. Koks jis?

KALĖDŲ BELAUKIANT: Mūsų tradiciniai meduoliniai namukai

KALĖDŲ SULAUKUS: Virtuali Kalėdinių atvirukų paroda. Matėt?

 • Gintarep

Antrinių žaliavų paroda

Kalėdinis paštas

Iš kalėdinių vainikų parodos

Prakartėlių parodėlė

Ant Naujųjų metų slenksčio...

 • Devyniaragis

Mažoji užaugo...

Pirmoji savaitė darželyje - ašarų pakalnė

Antra savaitė darželyje - nuotykis

Dvi savaitės darželyje ir grįžimas į darbą

Mūsų gražus atradimas - lėlė Elena

Yamahos muzikos mokyklos 25-mečio koncertas

Šeimų romuvos 2018-ieji

 • Renata_SG

Pradedam skaičiuoti dienas iki Kalėdų

Kalėdų eglutės džiaugsmai

Kalėdinis futbolas

Mūsų nuostabiausiam aštuoneri

Simono varžybos

Gabrielės Kalėdos darželyje

 • Raudona braškė

Mažieji draugai

Jo Didenybė ADVENTAS

Apie savas tradicijas

Pas mus gyvena Kalėdų dvasia

Mama irgi žmogus

Svajonių gimtadienis, veržiasi pro duris

Mama gali viską

Naisiai - Kalėdų sostinė

 •  Vincieras

Kodėl tėvai slopina vaikų smalsumą?

Ir mamos kartais pavargsta. Mažiau kritikos. Padėk kitai.

Mamos puošiasi ilgiausiai.

Laiko kitiems. Tik tiek.

 •  Profesionali Mama

Kartoninis namelis

Geriausia dovana

Naujieji Metai ir vaikai

Išmintinga meilė (knygos apžvalga)

 • Solveiga25

Kaip papuošti šventinį stalą?

Kol vaikučiai miegojo... :)

Imbierinių sausainių dirbtuvėlės

 • Floryte

Augustės dienoraštis: įspūdžiai iš miuziklo "Kakės Makės gimtadienis"

Apie kalėdines dovanas

 •  Iddile

Kalėdų nuotaikos

Kalėdos prie jūros

 • ODISEJAaa

Žiemos ritmu: kur eisi ten eglutės :)

Žiemos ritmu: Kalėdų šventė mokyklinukams :)

Žiemos ritmu: Kalėdų šventė darželinukams:)

 • Gintarerei

Ne sezoninės atostogos arba kaip skirti daugiau nei 7 minutes dėmesio

 • Sabrina

Vaikas iš vandens

Mama numeris vienas

Pirmoji eglutė

 • Raudonas balionėlis

Mamyčių klubo Kalėdos

 • Deivės Mama

Spalviname druską!

KNYGOS nuo ALMA LITTERA

Gražina Gum „Superdesertai"

20190102164532-48418.jpg

dovanojame JALDIJAI!

Valgai saldumynus be baltojo cukraus, be kasdienių miltų, be kepimo miltelių? Jeigu taip, tai žengi išvien su mada! Mados madomis, bet visi, kas paragauja mano sumanytų desertų, negaili pagyrų. Daugeliui netikėta, kad unikalių desertų galima pagaminti iš įprastų gamtos užaugintų produktų jų nesugadinant. Tereikia mokėti juos derinti ir suteikti jiems tekstūrą, skonį, vis kitokią išvaizdą. Taip gimsta savitas stilius. Gamta dovanoja tikrus, nesugadintus produktus. Tad rinkimės juos kaip sveikas nuodėmes!

GRAŽINA GUM – knygų autorė, medikė, lektorė, sveiko gyvenimo būdo ekspertė, augalinės / detoksikacinės mitybos žinovė, knygų „Žalias maistas. Žiemos švenčių receptai", „Supersveikata", „3 dienų mitybos programa", „3 dienų kokteilių programa", „7 dienų super detox mitybos programa", „3 dienų sulčių programa" autorė. Taip pat socialinio tinklaraščio www.grazinagum.lt ir www.facebook.com/zalireceptai, turinčio daugiau nei 83 000 sekėjų, autorė.

Simona Ahrnstedt „Tik viena paslaptis"

20190102164604-25303.jpg

atitenka RENATA_SG!

„Tik viena paslaptis" – romanas apie stiprias moteris, tikrąją aistrą ir paslaptis, kurias daugelis mūsų nutyli. Trisdešimtmetė misijose dirbanti gydytoja Izabelė Siorensen yra visko mačiusi. Net siaubingomis aplinkybėmis visada išsaugo ramybę, šaltą protą ir savitvardą. Izabelei stipriosios lyties dėmesys ne naujiena, bet labiausiai gyvenime jai rūpi humanitarinė organizacija „Medpax". Jauniausias švedų aristokratų sūnus Aleksandras De la Gripas, palaidūnas ir aukštuomenės pokylių princas, garsėja dviem dalykais: išvaizda ir romanais su moterimis. Gelbėdamasis nuo jį persekiojančios siaubingos tuštumos, vos ne kiekvieną naktį skiria lėbavimui ir meilės nuotykiams. 

„Gerai parašytas, savitas ir išradingas pasakojimas, pagardintas rimta erotika ir meilės ilgesiu. Nuostabus romanas apie meilę." LITTERATURMAGAZINET

„Kibirkščiuojantis romanas. Prikaustanti dėmesį aistringa drama, kuri sušildys tamsią žiemą." TRANÅS-POSTEN

Sabine Wery von Limont „Paslaptingas sielos gyvenimas"

20190102164637-80464.jpg

...skiriame MAMATEST

Knyga apie mus, jus, mane, kiekvieną iš mūsų. Linkiu jums džiaugsmo ir pritarimo skaitant.

Kodėl esame tokie, kokie esame? Ar tokie turime likti visada? Galbūt jos nepamatysime, bet vis dėlto ji jaučiama ir netgi pamatuojama – siela yra neregimas mūsų kūno organas, per nervų sistemą veikiantis visą organizmą. Ji aprėpia visus mūsų pojūčius, daro įtaką smegenų ir organų veiklai, formuoja ryšius su aplinkiniais žmonėmis, nulemia mūsų asmenybę ir gali mus susargdinti. Garsi elgesio terapeutė Sabine Wery von Limont paprastai ir aiškiai pasakoja, kokiais būdais siela bendrauja su mumis ir kodėl verta užmegzti ryšį su ja, kad geriau suprastume save pačius ir kitus.

SUŽINOKITE: kodėl apskritai turime sielą, kaip siela susijusi su lėtiniais skausmais, širdies ir imuninėmis ligomis, kokie yra keturi pagrindiniai sielos poreikiai, kaip išmokti klausytis savo sielos ir taip spręsti iškilusias problemas, kaip psichoterapija padeda malšinti sielos kančias.

Man siela nėra mada, kurios kiekvienas dabar truputį paiso, kol papūs nauji vėjai. Ji man tokia pat svarbi kaip kraujas mūsų gyslose, kaip unikalūs mūsų pirštų atspaudai. Ji nulemia mūsų būtį ir veiklą, – ir čia mes ją galime stebėti. Ne kiekvienas namuose turime magnetinio rezonanso tomografą. Bet kas vyksta sieloje ir kaip ji mus veikia – apie tai nuoširdžiai trokštu jums papasakoti.

Sabine Wery von Limont studijavo ekonomiką ir psichologiją Hamburge. Dirbo psichoterapeute daugiausia verslo įmonėse, garsiose Hamburgo klinikose ir pažinčių tarnybose. Šiandien ji turi savo kabinetą ir laikoma psichokardiologijos ir traumų gydymo srities eksperte. Su šeima gyvena Hamburge.

Daugybę šimtmečių siela buvo laikoma teoriniu konstruktu. Bet kaip galima rimtai vertinti tai, kas yra grynai teoriška? Tik šiandien šis požiūris drastiškai keičiasi. Mokslininkai atranda vis daugiau įrodymų, kas iš tiesų yra siela ir kaip klaidingai apie ją mąstėme anksčiau. Siela yra kai kas daug konkretesnio, nei mes manėme, tai organų sistema, turinti neįtikėtinai daug funkcijų. Galime ją stebėti. Suprasti, kaip ji susikuria, kaip veikia ir kas ją sargdina. Galime nustatyti priežastis ir matyti gydymo rezultatus. Daugelį sielos bėdų galima išspręsti. Tačiau kad galėtume tai daryti, mums reikia naujo žvilgsnio į sielą, skvarbesnio žvilgsnio į šio ypatingo, neregimo organo, taip plačiai mus veikiančio, funkcionavimo būdą. Šį žvilgsnį čia ir norėčiau perteikti, remdamasi visa savo patirtimi, naujausiais smegenų tyrinėjimų duomenimis ir tam tikra humoro doze.

Gimiau prie Elbės ir esu tikra hamburgietė. Niekur kitur nėra tokio gražiai pilko ir lietingo dangaus kaip šioje Šiaurės Venecijoje. O tai reiškia, kad čia mokomasi meiliai, draugiškai ir prasmingai rūpintis savimi. Būdama psichoterapeutė matau, kaip man tai svarbu. 

Mano pacientų kartais rasite parke ant suolelio. Jie sėdi, žvelgia, klausosi, jaučia, suvokia. Jie mokosi aprašyti, ką suvokia. Jie susitelkę, o jei juos atitrauki, vėl grįžta prie suvokimo. Jokių interpretacijų, jokių palyginimų. Tolyn nuo schemų ir modelių, tik asmeninis suvoktų faktų apibūdinimas. Dalykus pirmiausia reikia priimti tokius, kokie jie yra, kad nustatytum, jog tai priimtina. Vidinį išgyvenimą, lydimą nemalonių jausmų, galima paveikti. Skamba paprasčiau, nei yra iš tiesų, nes vertinimas vis skverbiasi į mus. Tačiau dera pamėginti – tai atveria kelią naujiems potyriams. Kai įveiksite pirmąsias dvejones nuo „tai nesąmonė" iki „man smalsu", galbūt galėsite konstatuoti, kad jūsų alsavimas darosi tolygus ir atsipalaidavęs, lygiai kaip ir jūsų kūnas.

Anna Gavalda „Pramušti šarvus"

20190102164703-27823.jpg

...DEVYNIARAGIS

Gyvename vieną gyvenimą, sapnuojame kitą, bet tas, kurį sapnuojame, ir yra tikrasis.

Lietuvių skaitytojams jau pažįstamos prancūzų rašytojos Annos Gavaldos naujausioje knygoje – septyni labai skirtingi ir sykiu panašūs apsakymai. Kiekviename kūrinyje vis kitas asmuo – gyvūnų prekių pardavėja, našlė, sunkvežimio vairuotojas, tėtis, architektas, įmonės vadovas, viengungis – pasakoja skaudžias, painias ir mįslingas vienatvės ir santykių istorijas. Šios jausmingos ir subtilios išpažintys, parašytos pirmuoju asmeniu, leidžia prisiliesti prie tikro tikrų žmonių gyvenimo – pramušti šarvus ir pamatyti kasdienybę nekasdienišku žvilgsniu.

Man tai nėra istorijos, dar mažiau – personažai. Tai yra žmonės. Tikri žmonės. Jie kalbasi, kad aiškiau save pamatytų, kad atsiskleistų, imtų pasitikėti – pramuštų šarvus. Ne visi įstengia, tačiau gali bent pabandyti – tai labiausiai jaudino mane. Pretenzinga kalbėti apie savo pačios personažus prisipažįstant, kad jie jaudina, bet aš dar kartą kartoju: man tai nėra personažai, tai – žmonės, tikri, nauji žmonės, kuriuos šiandien patikiu jums (Anna Gavalda)

Neįtikėtinai gyva, įtraukianti kūryba. Nuostabiai talentingai subalansuotas džiaugsmas ir skausmas. Staigūs gyvenimo pokyčiai, mūsų klaidos ir pastangos prisitaikyti. Mūsų pakilimai ir nuosmukiai. Mūsų silpnybės, mūsų šarvų įtrūkimai. Ar visa tai įveikiama? Anna Gavalda šlifavo sakinius ir dialogus, siekdama tobulumo, o mes jos darbo ir pastangų nė nejaučiame. Džiuginantis užmojis (Alexandre Fillon, LIRE).

Santa Montefiore „Neištikimybė"

20190102164841-97266.jpg

dovanojame IRMANTAITE!

Mes galim niekad nė nesužinoti, kaip gebame mylėti. Galim taip ir likti neprasiskleidę it gėlės žiedas. Bet kartais gyvenime kas nors nutinka ir suteikia mums progą bent akies krašteliu patirti, kokie būtume galėję tapti, jei tik būtume leidę tai šviesai pasiekti anuos tamsoje slypinčius nematomus mūsų sielos paviršius. O tada netikėtai pajuntame turį sparnus, nors juos visada turėjome...

Andželika turi gerą vyrą, porą mažų vaikų ir pulką ištikimų draugių, tad tikrai gali džiaugtis gyvenimu. Netikėtai sutikusi patrauklų vyrą, vėl pasijaučia graži ir geidžiama. Jųdviejų draugystė per atstumą netrunka įsibėgėti, ir netrukus ji jau nebegali gyventi be jo laiškų. Keliaudama iš prašmatnių Londono gatvių į vešlius Pietų Afrikos vynuogynus, Andželika vejasi savo svajonę, kuri gresia sugriauti visa, kas jai brangu.

Švelnus pasakojimas apie tikrąją meilės prasmę ir gyvenimą santuokoje. Tai knyga kiekvienai moteriai, kuri bent kartą savo saugiame gyvenime yra pagalvojusi: „O kas, jeigu..." Gražus pasakojimas apie pagundą, puikiai atspindintis svaiginančio pavojaus ir uždraustos meilės baimę. (News of the World). Saldžiai kartus ir provokuojantis romanas, padedantis užsimiršti kasdienybę, puikiai parašytas ir stulbinamai įmantrus pasakojimas (Sunday Express).

www.probiosanus.com dovanų komplektas šįkart atitenka...

20181205110418-62146.jpg

VINCIERAS!

Sveikiname!

Tikrai norėčiau jus visas apdovanoti, bet neturime vienu metu tiek prizų :) Kaip jūs, ar nepavargote? Ar tęsiame sausio mėnesį blogerių apdovanojimus? Lauksiu jūsų nuomonės, pasiūlymų, gal norite ką nor keisti? O aš savo ruožtu manau, kol tik turėsiu knygų ar kitų prizų, tol tęsime - tik jūs nenustokite rašiusios!

Tam, kad pretenduotumėte į prizų gavimą, reikia parašyti mažiausiai 4 blogus per mėnesį. O jų kiekiui ribų nėra! p.s. neįskaičuojame dalyvavimą konkursuose, testavimuose ar specialiuose projektuose.

Ką rašyti?

Apie viską, kaip ir iki šiol darėte. Ir toliau galite rašyti savo įprastus blogus įprastomis jums temomis, bet galite ir pasidalinti tiesiog jums į galvą šovusiomis mintimis, apie kurias norite padiskutuoti su mamomis, kaimynėmis, bičiulėmis ir pan. Tad jūsų rašiniai Mamyčių klubo portale gali būti įvairių žanrų - ir fotoreportažai, ir diskusijos, o gal norite surengti kokią apklausą, gal pasidalinsite savo eilėraščiais, minimtis apie matytą filmą, perskaitytą knygą, kurią norite rekomenduoti, o gal receptais, ką gaminti pvz. iš moliūgų ar obuolių, kas dabar labai aktualu :) APIE VISKĄ! TIK VIENA SĄLYGA - TAI TURI BŪTI JUMS PAČIOMS ĮDOMU!

Kaip įkelti tekstą ir nuotraukas->>

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 03. Jan 2019, 10:32 Anita

Anita, nerodo, nes neuždėjote žymos BLOGAS. Arba jei nerandate kuroje nors kategorijoje, man būtinai parašykite 😀 Va taip ir išsiaiškinsime pamažu, kas neaišku 😀 Sėkmės.

Stebulė Stebulė 03. Jan 2019, 10:18

Ačiū 😀

Anita Anita 03. Jan 2019, 10:16

Egle_Mamyciuklubas.lt O mano nei vieno blogo gruodžio mėn parašyto nerodo?

irmantaite irmantaite 03. Jan 2019, 08:38

Ačiū 😀

Ačiū 🌷

Solveiga, tikrinu, kaip čia nutiko, o gi va kas - visus jūsų gruodžio blogus rinkau, paspaudusi ant kiekvienos slapyvardžio, tavo šis: http://www.mamyciuklubas.lt/user/32161/ Tačiau čia paskutiniojo tavo blogo kažkodėl nerodo ☹, bet puslapyje bendrame sąraše rodo, štai kodėl ir nepastebėjau. Gal taip sistema "galvoja" - jei keliant tekstą, pasirenki ne "Pridėk straipsnį", o "Pridėk fotoblogą", bet neįkeli pagrindinės nuotraukos, gal todėl ir nerodė. Išsiaiškinsiu, kitąsyk man parašykite el.paštu, kad kažkas neįsikėlė ar reikia ką nors pataisyti. Gero vakaro.

RenataŪselienė RenataŪselienė 02. Jan 2019, 20:24

Mamyčių Klubas, Jūs fantastiški😍
Mano vienas iš pažadų buvo perskaityti po knygą per mėnsį, džiaugiuosi,kad Jūsų dėka šį pažadą turėsiu tęsėti ir dar kaip smagu, kad knyga bus tooookia lengvo skaitymo ir "pravėdinanti" galvą. Ačiū 😀

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 02. Jan 2019, 19:57

Oho. Stebuklų metas. Ne kitaip. Kodėl? O gi todėl, kad maža to, kad gavau dovaną, tai dar taiiip į "temą". Kažkodėl pasinėriau į visokias savęs paieškas, tobulėjimą, ir kartu į mistiką ir anapusinius dalykus. Tai knyga apie sielą yra tikras wow. Ačiū labai ir dar kartą su Naujais Kiaulaitės metais

Solveiga25 Solveiga25 02. Jan 2019, 18:54

Egle_Mamyciuklubas.lt O kodėl mano paskutiniojo blogo nerodo straipsnių sąraše ar aš ne taip kažkur įkėliau http://www.mamyciuklubas.lt/moteru-klubas/pasitinkame-artejancius-naujuosius-54987/
? 😀