Kaip Druskininkai vieną rudens savaitgalį sušildė mano kūną ir sielą

Kaip Druskininkai vieną rudens savaitgalį sušildė mano kūną ir sielą

06. Oct 2021, 22:57 floryte floryte

     Į Druskininkus rudens savaitgaliui su vyru susiruošėm turėdami tikslą. Norėjosi atsigauti ir pailsėti nuo streso, įtempto darbo, namų buities ir rudeninių pasirgaliojimų. Kadangi gyvename Šiauliuose, tai Druskininkai mums pasiekiami ne taip ir greit - tenka skersai pervažiuoti visą mūsų šalį. Tai reiškia, kad šis miestas mūsų lankomas retai. Tiesą sakant, paskutinį kartą čia buvau prieš keliolika metų. Visus tuos metus savyje saugojau itin mielo, jaukaus miesto vaizdą. Šįkart čia praleidus trejetą dienų, vėlgi galiu patvirtinti: įdomu, jauku, gražu, verta vėl ir vėl sugrįžti. Dalinuosi savo reportažu iš Druskininkų.

 

Kad ir rudeninei saulei šviečiant, buvo didelis malonumas pasivaikščioti Nemuno krantinėmis.

Aplinka tokia graži ir sutvarkyta, kad tiesiog norėjosi ilgiau stabtelėti ir grožėtis.

Miestas itin pritaikytas dviratininkams. Puikiai sutvarkyti takai, informacinės lentos su maršrutais, suoleliai ir pan.

Tiesą sakant, tie takai vis gundė eiti tolyn ir tolyn, sugerti visą rudens šviesą.

Druskininkuose yra ir Nuotykių parkas medžiuose. Jis veikė ir spalio pradžioje, kuomet mes ir lankėmės. Beje, skrydis trosu per Nemuną yra (tikrai matėme)!

Gręžinys (gylis - 326 m), pavadintas "Grožio šaltinis". Vienam litre šaltinio vandens yra 54 gr ištirpusių mineralinių medžiagų. Rekomenduojama sveikatinimo ir grožio procedūroms atlikti (išoriniam naudojimui). 

Mineralinio vandens telkinys, kur galima atsigerti vandens bei pasigrožėti Kazio Morkūno 1960 metais sukurtais vitražais, pasakos "Eglė - žalčių karalienė", motyvais.

Puikus muzikinis fontanas!

Tiesiog gatvėse - paveikslai!

Bevaikščiodami gatvėse matėme nemažai tokių dailių medinių namų. Kokie jie jaukūs!

Ruduo - toks nepastoviais orais pasižymintis metas. Čia saulė šviečia, čia jau lyja ir šalta. Tikrai Druskininkuose yra jaukių kavinių prisėdimui ir skaniam pavalgymui ar kavos išgėrimui. Mus sušildė ir pamaitino restoranas-muzikinis klubas "Druskininkų kolonada". Kokios mielos interjero detalės! Vakarais čia gyvai grojama ir dainuojama!

Kai nusprendėme, kad lietui lyjant pasivaikščiojimo su skėčiais pakaks, susigundėme pakeliauti "Lynų keliu". Koks puikus jausmas lėtai praskrieti virš medžių ir Nemuno!

Galėjome iš arti apžiūrėti visą kėlimo mechanizmą!

Pasirodo, keltuvai nukelia į "Snow areną". Neplanavome mėgautis sniego malonumais, tad nors įkišome nosį į pačią areną pasmalsauti ir prisėdus ledų suvalgyti, kol atvyks sekantis keltuvas.

Negalima nesižavėti "Europa Royale" viešbučiu, kuriame ir buvome apsistoję.

O kaip Druskininkai - be įvairių sveikatinimo, atpalaidavimo procedūrų?  Druskininkų druskų gydykla, Flores SPA! Vien ten sukurta aplinka nuteikia nušvitimui!

O kur dar Aqua parkas, į kurį nudūmėm tiesiai viešbučio stikliniais tuneliais(net neišeidami į lauką) pasišildyti kailiukus gausiose puikiose pirtyse, baseinuose bei Jacuzzi!

Aš vėl noriu į Druskininkus!  Per 3 čia praleistas dienas dar tikrai ne viską išbandžiau ir apvaikščiojau!