JUARA kosmetikos testavimas

JUARA kosmetikos testavimas

07. Jun 2021, 19:25 GabrielėSab GabrielėSab

Turbūt kaip ir didžioji dauguma iš Jūsų, taip ir aš, mėgstu išbandyti bei atrasti naujas dekoratyvinės kosmetikos priemones. Labai apsidžiaugiau, kuomet pasitaikė proga išbandyti IDUN minerals kosmetiką. Mano padėka Mamyčių klubui bei Juara kosmetikos atstovams.

IDUN Minerals - tai Švedijos mokslininkų sukurtos makiažo priemonės, kurių pagrindą sudaro ypač išgryninti mineralai. Nors dauguma dekoratyvinės kosmetikos gamintojų naudoja mineralus, tačiau Idun Minerals išsiskiria tuo, kad kurdami makiažo priemones, naudoja tik aukščiausios kokybės ypač išgrynintas mineralines medžiagas, dėl ko odai suteikiama ne tik nepriekaištinga išvaizda, bet tuo pačiu oda rūpinasi ir saugo. IDUN Minerals sudėtyje nėra dirbtinių ar net kai kurių natūralių elementų, kurie gali turėti neigiamą poveikį odai.

Pas mane atkeliavo net 7 puikios makiažo priemonės. Ilgai nelaukdama jas išbandžiau ir savo įspūdžiais noriu pasidalinti ir su Jumis.

Pirmasis produktas, kurį noriu Jums pristatyti - IDUN Minerals veido makiažo bazė Iris, 26 ml

"Iris" makiažo bazė yra šilkinės tekstūros ir lengvai tepama. Makiažo bazė prieš naudojimą yra pilkos spalvos, kadangi sudėtyje yra aktyvintos anglies, kuri turi baktericidinių savybių. Pilkas atspalvis dingsta, kai tik makiažo bazę užtepate ant odos, ji tampa permatoma.
100% tinka veganams.

Įpūdis tikrai labai geras. Makiažo bazė idealios konsistencijos, malonaus kvapo. Užtepus ant odos ji tampa labai švelni bei lygi. Makiažas išsilaikė išties puikiai.

Antrasis mano išbandytas produktas - IDUN Minerals birus makiažo pagrindas Freja Nr. 1006, 9 g

Dar palyginus neseniai atradau biriuosius makiažo pagrindus. Šis man labai patiko! Oda pasidengia labai lengvai, o pats veidas neatrodo lyg su "kauke". Labai švelni tekstūra, o ir veidas atrodo gaiviai bei narūraliai. 

Trečiasis produktas - IDUN Minerals dvispalvė maskuojamoji priemonė Strandgyllen Nr. 2020, 2,8g.

Dvispalvę maskuojamąją priemonę rekomenduojama naudoti tamsiems paakiams ir kitoms probleminėms veido odos vietoms maskuoti. Kreminės konsistencijos maskuoklio sudėtyje esantis simondsijų aliejus pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, o vitaminas E veikia kaip natūralus antioksidantas.

Su maskuokliais ne visuomet pavyksta iš pirmo karto susidraugauti, dažnu atveju nebūna lengva atitaikyti tinkamą atspalvį. Ši priemonė dvispalvė, kas man tikrai tiko ir patiko. Kol kas iš mano pusės - tik geriausi atsiliepimai. Dengėsi labai lengvai, o ir maskavimo tikrai pakako. Puikus produktas.

Ketvirtoji priemonė - IDUN minerals kompaktinė pudra 2 in 1, 7,7 g.

Šilkinės tekstūros pudra lengvai pasidengia ant odos, suteikdama lengvą atspalvį bei matiškumą ir natūralumą odai. Komforto jausmas išlieka visą dieną.

Pritariu gamintojams, jog lengvumo pojūtis garantuotas. Man jis tikrai pasijuto ir labai patiko. Taip pat patiko, jog pridėta kempinėlė su kuria buvo galima gražiai bei tolygiai padengti veidą.

Penktoji mano išbandyta priemonė yra IDUN Minerals skaistalai Havtorn Nr. 3021, 5,9 g

Skaistalai iš itin išgrynintų mineralų tolygiai padengia veido odą, suteikia makiažui gaivų ir sveiką įvaizdį. Su šiais skaistalais lengvai paryškinsite veido kontūrą ir skruostams suteiksite puikią spalvą.

Tikrai puikaus atspalvio skaistalai, kurie pagyvino mano makiažą bei suteikė jam akcentą.

Šeštoji priemonė - IDUN Minerals vandeniui atsparus išskirtinės apimties suteikiantis blakstienų tušas, juodos spalvos Eir Nr. 5006, 10 ml

Idun Minerals EIR atsparus vandeniui tušas dėl specialios formulės ir specialiai sukonstruoto šepetėlio suteikia blakstienoms išskirtinės apimties, jas storina ir tankina. Kiekvienas tušo sluoksnis suteikia vis įspūdingesnę blakstienų apimtį.

Atsparus vandeniui iki +38°C temperatūros – ir lengvai nusiplauna su šiltesniu nei +38°C temperatūros vandeniu. Puikiai tinka naudoti einant į paplūdimį, sportuoti ar bet kuriuo kitu metu.

Šis tušas man taip pat paliko teigiamą įspūdį. Negaliu pasigirti ypač ilgomis ar riestomis blakstienomis. Šį tušą tepti buvo lengva, nebyrėjo bei nesusidarė gumuliukai. Net neabejoju, jog vasaros metu šis tušas turėtų atsirasti ir Jūsų kosmetinėje. Maniškėje jis tikrai užims garbingą pirmą vietą.

Ir paskutinioji mano išbandyta priemonė - IDUN lūpų kreidelė Anni-Frid, 2,5 g.

Lūpų kreidelės yra puiki tarpinė priemonė tarp lūpų dažų ir pieštuko. Galite apvesti tik lūpų kontūrą arba naudoti visų lūpų padengimui. Jos suteikia ryškią spalvą, pilną padengimą ir ilgai išlieka ant lūpų. Paprastųjų tekšių aliejus drėkina lūpas visą dieną ir neleidžia joms išsausėti. Kiekviena lūpų kreidelė yra pavadinta garsios Švedų dainininkės vardu.

Tokios kreidelės iki šiol neteko bandyti, bet pirmas kartas man patiko. Lūpos buvo tikrai sudrėkintos, o ir spalva išsilaikė puikiai. Tiesa, nesu tikra, ar ši spalva tikrai man yra tinkamiausia, bet nude spalvytę tikrai daug kur galima priderinti.

Visos mano šios išbandytos priemonės yra pritaikytos mišriai arba riebiai odai. Tikrai be galo džiaugiuosi, jog turėjau galimybę išbandyti šią dekoratyvinę kosmetiką.

Įkeliu Jūsų teismui savo nuotrauką su makiažu ir be jo :)

Net neabejoju, jog ir Jūsų kosmetinėje turėtų atsidurti bent vienas šis produktas. Galbūt jau kažką išsirinkote išbandyti ir Jūs?