Jokūbo pirmas kartas baleto spektaklyje

Jokūbo pirmas kartas baleto spektaklyje

06. Oct 2021, 14:46 ViktorijaBudene ViktorijaBudene

Tiksliau būtų pasakyti antras kartas, bet pirmo tikrai neatsimena. Buvo mažas, kuomet lankėmės Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (toliau - LNOBT) kamerinėje salėje, operoje vaikams "Muzika mažoms ausytėms". Pamenu, labai patiko tiek jam, tiek man.

Šį kartą apsilankėme balete vaikams "Pelenė". Prieš spektaklį minčių buvo, jog galbūt per ilgai, neišbus, bet mano nuostabai, vaikas visą spektaklį išsėdėjo nė krust. Sėdėjo ant kelių, jog būtų aukščiau, yra galimybė nuomotis ant sėdynių paaukštinimus, bet kažkaip buvo mums abiems patogu.

Buvome kartu su draugais, tad pertraukų metu, kurių buvo dvi, vaikai bėgiojo, judėjo, užkandžiavo, tad laikas nei vaikams, nei mamos neprailgo.

Spektaklis labai gražus, šoka Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos mokiniai. Esu dirbusi studijų laikas, 4 metus LNOBT, tad man prisiminti, nes dėl karantino senokai lankiausi, taip pat buvo smagu. Daug gražių prisiminimų čia, ypač, kai buvau studentė ir dirbau studentiškame kolektyve :)

Dar atrakcija Jokūbui buvo grįžti autobusu į namus.

Kitas mūsų apsilankymas, manau bus premjeroje "Mamulė Mū". Berods, tai turėtų būtį linksmas spektaklis ir žinoma "Spragtukas", man jis visada primena žiemos šventes. Ir dar bilietai į "Raganiukės teatrą" laukia.

Smagu leisti laiką su sūnumi ir skirti dėmesį tik jam, bet Elenai irgi norisi parodyti kažką naujo, įdomaus. Vasaros  metu lankėmės "Teatras vaikams" spektaklyje "Maži atradimai", trukmė 20 min., idealus laikas. Elena būtų buvusi ir ilgiau, nes labai viskas įdomu buvo.

Dabar planuoju apsilankyti naujame šokio spektaklyje "Abu", tikiuosi, jog emocijos bus tokios pat.

Planų daug, tikiuosi, jog visur pavyks apsilankyti, nes išėjimų norisi.

 

Pasidalinkite, ką lankote su vaikais Vilniuje?

Labai įdomu sužinoti.  

Aš savo įspūdžiais žadu pasidalinti taip pat :)

 

Linkėjimai,

Viktorija