Graži su MAMY Natural

Graži su MAMY Natural

08. Jan 2018, 15:59 JurgaMi JurgaMi

Visų pirma noriu Mamyčių klubą ir visas mamytes bei tėvelius pasveikinti su Naujaisiais Metais ‼
Po ilgos ir varginančios ligos atėjo laikas grąžinti ,,karmos skolas" ir papasakoti apie super gėrį augantiems pilvukams - MAMY Natural aliejų nuo strijų.

20180108153804-99620.jpg

Man jau yra tekę bandyti produktų, kurių viena iš paskirčių - mažinti strijas. Tačiau šis tapo mano numylėtiniu :)
Visų pirma matau aliejaus įpakavimą, kuris man labai  patinka: balta spalva - nekaltumo, neutralumo simbolis, pakuotės priekį puošia rožiniai (kaip mergaitiška ‼), juodi (informatyvu) ir žali (natūralu) užrašai. 
Pats buteliukas tokio dydžio, kad puikiai tempa į delną, o pakuotės dangtelis tiesiog atsikelia.
Įpylus MAMY Natural aliejaus į delną, suprantu, kad jis yra būtent tokio tirštumo, kaip mėgstu: neskystas, nes neišbėga pro pirštus, dar nespėjus jo įtrinti į odą.

20180108155110-46723.jpg

Neskystas, tačiau puikiai susigeriantis ir nepaliekantis lipnios, riebios plėvelės, visos veiksmingos medžiagos patenka į odą, o ne į drabužius ‼
Esu natūralistė, todėl tai, kad šį aliejų sudaro 98,5 proc. natūralių žaliavų mane labai džiugina. Migdolų, sezamų aliejai lygina odą, vitaminas C padeda stimuliuoti odos elstingumą, ją minkština, amino rūgštis drėkina, dalyvauja kolegeno sintezėje, medetkų žiedų ekstraktas veikia priešuždegimiškai, ramina odą.
MAMY Natural kvapas - lengvas ir neerzinantis, o kai sirgau, slogavau, tai ir išvis jo neužuodžiau :)
Produktas be parabenų, dirbtinio silikono, mineralinių aliejų ar parafino. Tai tikrai puikus pasirinkimas nuo pirmųjų nėštumo mėnesių ‼