Gera moteris vyrų akimis

Gera moteris vyrų akimis

04. May 2011, 09:00

 

Šiandieną pakalbėkime apie tai, kokios mes, moterys, vyrų akimis esam geros.

 

Mano dėdė sako, kad prie geros moters vyras kalnus nuvertų. Bet palaukit, klausimas iškyla - kas yra ta gera moteris? Kokiais kriterijais matuojamas gerumas? Mes juk ne daiktas, kurį pavarčius galima nustatyti - geras ar blogas.

 

Kaip jums atrodo, ar esate geros moterys savo vyrams?

 

Žinau tik vieną, kad vyrams geriausia moteris: graži, kurčia, akla ir mažai kalbanti ;)

 

Geros dienelės

04. May 2011, 11:03

Žvelgiant į šį pasakymą: "Sakoma, kad šalia geros moters vyras atsiskleidžia, jam sekasi finansiškai, sekas verslas ir kiti panašūs dalykai.. Šalia blogos moters vyrai prasigeria.", tuomet ir aš esu labai gera žmona 😀 nes vyras tikrai labai sužydėjo, daug naujo išmoko ir toliau siekia tobulėjimo, puikiai sekasi darbe, atrado sau patinkančių veiklų ir save realizuoja...

04. May 2011, 11:03

nu vis keli litukai i kisene 😉

04. May 2011, 10:58

Labas rytas 😀 skalbiniai sukasi, pietukai verda, galiu prisėsti 😀 liūdna, kad pilka, lietinga diena pas mus, teks pabūti namie. Kalbant apie geras moteris, nemanau, kad esu ideali žmona vyrui, nes ir pabumbu, kartais perdaug reikalauju, tačiau stengiuosi save ugdyti, keisti savo minusiukus, kad būčiau geriausia žmona ir mama 😀 žinoma, vyras ir dabar sako, kad esu geriausia ir nuostabiausia, bet nepaisant didelės meilės jam, pagarbos ir palaikymo, paskatinimo, atsidavimo šeimai, tikrai dar matau kur turiu tobulėti, kad mūsų šeima būtų tikrai darni, graži ir šilta, kad dingtų vsi smulkūs, dažnai dėl niekų, pykčiai...

Krisliukas Krisliukas 04. May 2011, 10:55

bet tu tai šaunuolė, vis rašai ir rašai darbus..rimtai tau mokytis reikia 😀

04. May 2011, 10:53

lietuvoje sunkiai atsiras darbo, pramone nevystoma, nauju darbo vietu nekuriama, pensininkai sedi iki grabo lentos ir neuzleidzia darbo vietos jaunimui. tai kas belieka, dingti is lt

04. May 2011, 10:51

gerai mamos varau darba rasyti 😉 parasiau 8 psl o reikia 20 😃 nesilipdo man kazko mintys

04. May 2011, 10:50

nu manau, kad bedarbiai. 😉

04. May 2011, 10:49

tai kad isvaziuoja bedarbiai

04. May 2011, 10:48

😃 as tai galvoju taip, daug isvaziuos darbo rinka bus tustesne, gal daugiau darbo vietu atsiras? 😃

04. May 2011, 10:47

😃

04. May 2011, 10:47

vyras sake, i savaite po du kartus mato, kaip isvaziuoja pilnas autobusas i Vokietija, is Statoil degalines, greit lietuviai bus retoji rusis

04. May 2011, 10:45

cia vejas saule, namie ir visoka

Krisliukas Krisliukas 04. May 2011, 10:44

eik sau, bijau nosį iškišt, už lango plius 3 😃 ir lyja

04. May 2011, 10:44

nu pleputes, nesinoris i lauka eit kai salta

Krisliukas Krisliukas 04. May 2011, 10:43

oho, klaipėdiečiai į Vokietiją traukia..tai aišku, o ką daryt, kai Lietuvoj tokia situacija

Krisliukas Krisliukas 04. May 2011, 10:42

vat kartais susimąstau, kad aš jį labai mažai giriu (na ne mano būdui liaupsinti ir girti ir gražius žodžius kalbėti), o vat jis visada pasako man..
Mamuk, reikia vyrą palaikyti, jei jis priima svarbius sprendimus, gal net reikia surizikuoti tam tikrais atvejais, kad ir pradedant savo verslą ir pan..

04. May 2011, 10:41

ir dar, jei vyras nenori siekti geresnio gyvenimo, manau ir moterys neprivers 😉 Ar ji butu gera, ar bloga 😉

Krisliukas Krisliukas 04. May 2011, 10:40

pabandytų neįvertint, gautų per snapą 😃

1 ... 28 29 30 31 32