Šiandieną pakalbėkime apie tai, kokios mes, moterys, vyrų akimis esam geros.
Mano dėdė sako, kad prie geros moters vyras kalnus nuvertų. Bet palaukit, klausimas iškyla - kas yra ta gera moteris? Kokiais kriterijais matuojamas gerumas? Mes juk ne daiktas, kurį pavarčius galima nustatyti - geras ar blogas.
Kaip jums atrodo, ar esate geros moterys savo vyrams?
Žinau tik vieną, kad vyrams geriausia moteris: graži, kurčia, akla ir mažai kalbanti ;)
Geros dienelės
Žvelgiant į šį pasakymą: "Sakoma, kad šalia geros moters vyras atsiskleidžia, jam sekasi finansiškai, sekas verslas ir kiti panašūs dalykai.. Šalia blogos moters vyrai prasigeria.", tuomet ir aš esu labai gera žmona 😀 nes vyras tikrai labai sužydėjo, daug naujo išmoko ir toliau siekia tobulėjimo, puikiai sekasi darbe, atrado sau patinkančių veiklų ir save realizuoja...
nu vis keli litukai i kisene 😉
Labas rytas 😀 skalbiniai sukasi, pietukai verda, galiu prisėsti 😀 liūdna, kad pilka, lietinga diena pas mus, teks pabūti namie. Kalbant apie geras moteris, nemanau, kad esu ideali žmona vyrui, nes ir pabumbu, kartais perdaug reikalauju, tačiau stengiuosi save ugdyti, keisti savo minusiukus, kad būčiau geriausia žmona ir mama 😀 žinoma, vyras ir dabar sako, kad esu geriausia ir nuostabiausia, bet nepaisant didelės meilės jam, pagarbos ir palaikymo, paskatinimo, atsidavimo šeimai, tikrai dar matau kur turiu tobulėti, kad mūsų šeima būtų tikrai darni, graži ir šilta, kad dingtų vsi smulkūs, dažnai dėl niekų, pykčiai...
bet tu tai šaunuolė, vis rašai ir rašai darbus..rimtai tau mokytis reikia 😀
lietuvoje sunkiai atsiras darbo, pramone nevystoma, nauju darbo vietu nekuriama, pensininkai sedi iki grabo lentos ir neuzleidzia darbo vietos jaunimui. tai kas belieka, dingti is lt
gerai mamos varau darba rasyti 😉 parasiau 8 psl o reikia 20 😃 nesilipdo man kazko mintys
nu manau, kad bedarbiai. 😉
tai kad isvaziuoja bedarbiai
😃 as tai galvoju taip, daug isvaziuos darbo rinka bus tustesne, gal daugiau darbo vietu atsiras? 😃
😃
vyras sake, i savaite po du kartus mato, kaip isvaziuoja pilnas autobusas i Vokietija, is Statoil degalines, greit lietuviai bus retoji rusis
http://klaipeda.diena.lt/naujienos/ekonomika/premjeras-lietuva-turi-intensyviai-konkuruoti-del-kvalifikuotos-darbo-jegos-349673?utm_source=newsletter1&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter
Nu bus matyt, kas is tos naujos emigracijos bangos bus. Privaziuos i Klaipeda imigrantu 😉
cia vejas saule, namie ir visoka
eik sau, bijau nosį iškišt, už lango plius 3 😃 ir lyja
nu pleputes, nesinoris i lauka eit kai salta
oho, klaipėdiečiai į Vokietiją traukia..tai aišku, o ką daryt, kai Lietuvoj tokia situacija
vat kartais susimąstau, kad aš jį labai mažai giriu (na ne mano būdui liaupsinti ir girti ir gražius žodžius kalbėti), o vat jis visada pasako man..
Mamuk, reikia vyrą palaikyti, jei jis priima svarbius sprendimus, gal net reikia surizikuoti tam tikrais atvejais, kad ir pradedant savo verslą ir pan..
http://klaipeda.diena.lt/naujienos/miestas/klaipedieciai-i-vokietija-jau-traukia-buriais-349591?utm_source=newsletter1&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter
Cia biski naujienu 😉
ir dar, jei vyras nenori siekti geresnio gyvenimo, manau ir moterys neprivers 😉 Ar ji butu gera, ar bloga 😉
pabandytų neįvertint, gautų per snapą 😃