Labas rytas. Štai ir penktadienis, paskutinė darbo dienelė. Na, o mes planuojam šiandien išvažiuot į kaimuką ir pabūt iki sekmadienio vakaro.
Na, o dabar prie temos. Juk greitai išauš Kovo 8 diena, tad siūlau pakalbėti apie gėles.

Kiekviena moteris yra trapi būtybė, kuriai reikia dėmesio, rūpesčio, grožio. Net viena gėlytė padovanota šiaip privers nusišypsoti ir privers pagalvoti apie vyrą. Kai vyras padovanoja gėlių, jo poelgis nelieka nepastebėtas ir be atlygio...
Gėlė laikoma tradiciniu dėmesio ženklu. Bet yra vyrų, kurie nepratę dovanot gėles be progos.
Ar Jums patinka, kai vyras su proga ar be progos dovanoja gėlių? O gal nepatinka? O gal vyras dovanoja gėles, kai ką nors "prisidirba"? :)

O Jums ar patinka auginti gėles: darželiuose, namuose? Juk pavasaris ne už kalnų!

cia teisybe
na tai dziaukis kol dar mazute tai ir pailset daugiau gali, nes maniskis jau ir diena tik viena karta miega
mes tai su gydytoja lyg iltinius įžvelgėm vakar 😀
laidelę sakiau pirma pati pažiūrėsiu, o po to visiems saviškiams pasakysiu, jei kas nors lievai, tai net nesakysiu 😃
ir man taip buna, jau pora kartu vaikas is musu lovos iskrito, nes pervargus uzmiegu kieciau ir nesujauciu kad jau lipa 😪
na godutė dar maža, o mano metai ir 5 mėn, o vis dar keliasi..aš atsikėlus rytais jau nesuvokiu kada jį ir kaip į lovą pasiimu..
ydomu, reiks butinai paziuret
mano naktys paskutiniu metu beveik visos tragiskos, dantys auga tai prastai miega
na anonso nemačiau, bet mus filmavo su keliom mamytėmis, kaip namų salygomis vaikams sukurti teatrą, sekti vaizdingas pasakas
apie ka laidele bus? jo vargsiukes vel pas tuos daktarus
kaip aš pavydžiu kieno vaikai nesikelia naktim, matyt klaidą auginime padariau, papratinau ilgai maitint naktim, ir dar tebesikelia ir pusė nakties zyzia, jei papo tarp dantų neturi..
man jau ir lėtai pradėjo kraut 😃
o Eglutė vėl ligoninėj, dar kaip tik pagalvojau, kad nėra laidelės anonso, nes sakė mus rytoj rodys, o ji straipsniuką jau net parašė..
mano vaikas kasko blaskosi, jauciu miegosim abu sianakt
aga pasigedau ir as jos
jau ir renata prapala 😉
man cie nera ko pykt, ne an manes sakai 😃
tai jos visos guminės 😀 nesupyk 😉 jos internetu gal nesinaudoja 😀
tai as cia daug matau tu mamyciu su vaikasi bet kad mk butu tai nei vienos, forume ir tema kalvarija buvau uzvedus niekas neatrase
tarp kitko Kalvarijoj mano klasiokė gyvena, augina du berniukus, mūsiškių amžiaus, pirmas gal jau trijų kokių 😉
labai lauksim Renata ir mūsų draugijon, nes kad ir vaikiukai paaugę, bet jau su pilvais jau kelios vaikšto 😀