Sveiki visiems. Aš esu tėtis Vitalijus, tiksliau tariant, būtent tas tėtis, kuris rašo savo dukters dienoraštį MK skyrelyje "Super Mažylė".
Mūsų šeimyną (mane, Skirmantę ir Gailę) dar galima išvysti ir Mamyčių klubo TV laidelėje.

Esu jaunas tėtis, turiu mylimą ir gražią šeimą, gyvename trise už miesto mažame namelyje - tai ir yra mano laimės paslaptis.
Labai svajoju kartu su Skirmante ateityje susilaukti daugiau vaikučių. Esu tikras, kad meilės pakaks visiems.
Dažnai jauni tėčiai pirmagimio nori būtinai berniuko, aš buvau ta išimtis, kuri tik patvirtina šią taisyklę. :) Labai norėjau, kad gimtų mergaitė. Labai norėjau ir labai nekantravau, tačiau daktarai niekaip negalėjo nieko įžiūrėti.
Dėka MK televizijos laidelės mes pirmą kartą sužinojome, kad laukiamės mažytės mergaičiukės - vos nepravirkau iš laimės! :D
Gailė yra senas lietuviškas vardas, kuris reiškia "stiprus", "smarkus". Šį vardą pasiūlė Skirmužė - man jis iškarto patiko. :)

Rašydamas į "Super Mažylės" skyrelį skaitydavau paliktus komentarus. Labai bus smalsu pabendrauti "gyvai" ir pabandyti atsakyti į jus dominančius klausimus.
Tėtis Vitalijus
Kaip tapti dienos herojumi, skaitykite čia: tapk-dienos-herojumi
Nebijokite, drąsiau. Tikrai nereikia mesti visų darbų - kas kiek gali, tiek atsakinėja. Ir tikrai tai nėra kažkokia prievolė, tai tik žaidimas. Juk skaitėte - tik geri mamyčių atsiliepimai ir nuotaikos bei nepakartojama patirtis.
Birželio 14 - pirmadienis - psichologė Vika, kuri komenuotuoja MK Forume "Klausk psichologo"
Birželio 15- ...
Birželio 16 - trečiadienis - AŠ - EGLĖ
Jei nori tapti Dienos herojumi,
siųsk savo prisistatymą per MK mygtuką "Tapk Mamyčių klubo autoriumi" (dešinėje portalo pusėje po Panthenol reklama)
Tam tereikia nedaug papasakoti apie save, įkelti kelias nuotraukas, nurodyti dieną, kada galėsite atsakinėti į klausimus, ir savo telefono numerį, jei reiktų su jumis susisiekti.
Ar koncertuojate su grupe didžiuosiuose miestuose?
Beja ar nors slapcia yra kilusi mintis apie skyrybas? o gal Skirmantė yra išreiškusi tokį norą?
Kokios srities valstybes tarnautojas?
cia gal ne i tema,bet man labai idomu kaip jus YOLANDA isivaizduojat ta vyriskesni? nes man tai gailutes tetis tikrai neatrodo kazkoks moteriskas, o kad rupinasi seima taip pat kaip ir mama, tai cia yra pagirtina, ir cia vyras ir tetis is didziosios raides, bent mano supratinmu, nes ir mano vyras lygiai taip pat rupinasi dukryte
O kuris dazniau atsiprasineja😀 kuris seimoje dazniau nusileidzia?
įdomi ir karšta dienelė laukia Vitalijaus,sėkmės,o mes keliausim į lauką😀
Vilira - antros vestuvių metinės.
baigiau Informatikos inžineriją (senovėje). 😀
O ką ir kur studijuoja SKirmantė, kelintame kurse ? Ar dažnai mažylę tenka prižiūrėti seneliams ? Ar labai sunku suderinti mokslus, darbą ir mažylės auginimą jūsų šeimoje ? 😀
labas, Mildute.
"sunkiai" paklausei... kai laukėmės Gailutės, skubėjome su remontais - mums labai padėjo Skirmantės tėtis (ačiū). taigi, pagrindinis dalykas, kas mane vedė iš proto, tai buvo tai, kad Skirmantė su manimi ūkio darbai nieko nesitarė, o iškarto bėgo tartis su tėčiu (brrr.. per mano vyrišką savigarbę). 😀 aišku tik viena, kad atsikovoti šitoje srityje svarią poziciją bus labai nelengva, nes senelis Justinas yra tikras "nago" specas (bet aš nenuleidžiu rankų). 😉
aš esu didelis karštakošis (matyt, kaltas vengriškos šaknys). dažnai neįsigilinęs į situacijos esmę paskelbiu savo nuomonę/darau "reikšmingas" išvadas - išbandau mylimo žmogaus tolerantiškumą (dėkingas jai už kantrybę). 😀
Na cia mumu-paprasciausiai prisijungent buvau prisiminus toki multika,rusu laiku.Aciu uz nuomonia.As taipat vertynu kai vyras sustyprina ta atsakomybes jausma,supratyma.Juk mazuosius auginant,Jus teisus,privalai apsvarstyt visas situacijas.Nemegstu tokiu(yra tarp pazystamu draugiu)kurie vaiko augynimu skaito tik vieno-mamos reikalu,bei rupesciu.Pareina is darbo pvz ir atsidrebusi ant lovos dar turi ji apsokineti,o kad su vaiku bendrautu-tai cia typo jus moterys turit.Aciu dievui mano atveju taip nera.Saunu tuo poziuriu is Jusu puses,tykrai pagyrtinas seimos supratimas.
Labas Vitalijau 😀 Pagyrų neberašysiu ir taip jų abstu, esta graži šeima ir turit labai dailią mažylę 😀 Kadangi išties kūrybingai rašot savo dukrytės dienoraštį tai gal ir atskirai dar ką nors kuriate(be muzikos ir dainų, nes kiek suprantu tai dar ir tai kuriat) ? 😀
labas supertėti, graži jūsų šeimynėlė, o dukrytė tikra gražuolė😀 norėjau paklausti ar jau įsivaizduojate pirmąjį Gailės gimtadienį, koks dukrytės pasiekimas privertė išspausti ašarą, kaip manot ar sekančio vaikučio pasiekimai bus tokie pat ypatingi kaip ir Gailutės? Kaip žadat kovoti su dukrytės ožiukais, o gal jau kovojat😉
Sveiki,yra vyru vyrisko ir moterisko tipo,tai Vytalijus-labai moterisko.Tik karta paziurejome laidair susidareme tokia numone. .Mylintis,gerbiantis,viskas tvarkoje,bet tas jo moteriskumas,neduok dieve.Manau laidai tikrai reiketu vyriskesnio.Nenoreja nieko izeisti-visokiu yra,visokiu reikia.Sekmes😀
labas, Vilira, Divka, Rimapec.
man yra 33 (tuoj bus 34) metukai, o Skirmužėlė yra keturiais metais jaunesnė.
dirbu valstybės tarnautoju.
laisvalaikiu dainuoju grupėje "Dinamikai".
Labas,ar mėgsti žiūrėti siaubo filmus?😀
labas, Mumu (kiek suprantu, Mumu nuo žodžio mama 😀).
sukūrus šeimą svarbiausia vertybė, kurią teko ugdyti savyje iš naujo buvo ir yra didžiulis atsakomybės jausmas. tiesiog, padaugėjo situacijų, kai tu turi/privalai elgtis "teisingai";situacijų, kai nuo priimto mano/mūsų sprendimo priklausys mažylės sveikata, geras miegas, nuotaika, šypsena ir t.t. tokio atsakomybės jausmo, kurį turiu dabar, dar tikrai niekad neturėjau. 😀
o gal galvojate apie antrą vaikutį ir tuomet toliau jus matytume laidelėse?
labas rytas😀graži šauni šeimynėlė😀koks jūsų šeimos mėgstamas patiekalas?kas dažniausiai gamina namuose?
kokie jūsų zodiako ženklai?
sveikas, super teti😃kas buvo sunkiausia patapus teciu😉????????
labas rytas visoms, o svarbiausia dienos herojui, teciui Vitalijui😀 labai grazu i jusu seima paziureti televizijos ekranuose, labai darni ir mylinti seimyna atrodot😀 kodel butent jus, o ne Skirmante rasot dukrytes dienorasti, kaip cia vien mamos dalyvauja (na bent keik pastebejau vyru cia daugiau nera)?