Gabrielės debiutas

Gabrielės debiutas

11. Sep 2018, 15:04 Renata_SG Renata_SG

Nuo rugsėjo mėnesio mūsų mažąją Gabrielę išleidome į modelių mokyklėlę.

Labai pergyvenau ar dukrytės noras nėra vienkartinis ir tik užgaida. Bet nusprendėme suteikti galimybę ir išmėginti. 

Mažąjai damai pasiūlė per Z vaikai būrelių ir užimtumo mugę pademonstruoti kolekciją su agentūros modeliukais. Net nedvejoję sutikome, juk Gabrielė iš karto užrėkė "noriu".

20180911150005-23125.jpg

Gabrielė negalėjo sulaukti tos dienos, kai pagaliau keliaus ant scenos. Nors kas ta scena dar nelabai gerai suvokė. Kuo labiau artėjo momentas lipti demonstruoti rūbelius, tuo labiau pergyvenau, ar vaikas neišsigąs auditorijos, žmonių kiekio. 

Ir čia ji mus nustebino. Ji drąsiai užlipo ant scenos, ir jaukiai jautėsi ant scenos. Žinoma, vieną kitą žingsnį pamiršo, bet visai nepasimetė. Nulipo išdidi ir pirmas klausimas, kurio sulaukėmė buvo "kada vėl gaolėsiu demonstruoti?". Va tada, aš supratau, kad Gabrielė atrado save. Ir tai būrelis, puikiai ją motyvuojantis. JI net aviečių arbatą pradėjo gerti, kad tik nepraleistų nei vieno užsiėmimo, o jos negalėjome įkalbėti jokiais prašymais paragauti:)

20180911150348-61202.jpg

Pirmas kartas. Ir be galo svarbus jai. Gabrielė pasikvietė į pasirodymą krikšto tėvelius, senelius. Kurie stebėjo jos pasirodymą, ir nulipus nuo scenos pasveikino, įteikdami gėlių, balioną. Mūsų gražuolė pasijaute tikru įvertintu modeliuku :)

floryte floryte 13. Sep 2018, 17:12

Tikra gražuolytė! Sveikinimai su pirmuoju pasirodymu ant scenos🌷🌷🌷