Ėjimas - gerų emocijų šaltinis

Ėjimas - gerų emocijų šaltinis

26. Sep 2021, 01:02 irmantaite irmantaite

Šeštadienį Vilniuje vėl mirgėjo būriai ėjikų, pasiryžusių įveikti 5 km, 10 km, ar 25 kilometrų trasas. Mes jau liepos mėnesį su vaikais buvome užsiregistravę ir suplanavę įveikti 5 km ''Šeimų'' trasą. Labai laukėme šio ėjimo renginio. Nenuliūdino ir prieš pat startą prasidėjęs lietus. Einant juk nešalta, o gal ir lietus bus trumpalaikis, pamanėm.

Šia trasa iki Vingio parko jau esame ėję, tačiau ne rudens metu. Tad vėl nauju žvilgsniu galėjome pažvelgti į rudenėjantį miestą. O dar einant vis pasitikdavo užrašai.

Šaligatvius jau papuošė spalvingi rudeniniai lapai.

Kaip ir ilgam liksiantys motyvuojantys eiti užrašai. Iš viso tokių užrašų bus bent dešimt. Labai gera idėja taip pažymėti trasos kelią.

Ruduo Vilniuje. Vis daugiau sodrių spalvų gamtoje.

Vedami rodyklėmis pažymėta trasa, atėjome į Vingio parką.  Čia trasos ruožą paįvairino Alfa steps nariai pasiūlydami tam tikrų įdomybių: dalį trasos eiti atbulomis, kitą dalį trasos eiti ant pirštų galų ar kulnų, dar vėliau daryti įtūpstus einant ir t.t.

Taip ėjome kol atėjome į vaikų pramogų zoną. Čia buvo galima išmėginti šaudymą lankais.

Įskelti ugnį, nors ne itin pavyko, bet buvo įdomu išbandyti.

Buvo ir burbulų pūtėjų, taiklių rankų bandymo numušant skardines, dar kitų įdomybių, kurios viliojo vaikus likti čia kuo ilgiau.

Kai išbandė viską ką norėjo, ėjome vėl tikslo link.

Visų įveikusiųjų trasas laukė medaliai. Tie 5 kilometrai visai nenuvargino vaikų, man dar norėjosi ilgesnės trasos.

Bet ilgesnę trasą teks rinktis jau kitąkart. O šį kartą džiaugėmes puikiai organizuota švente.  Viskas pažymėta aiškiai, pramogos vaikams įvairios, pusiaukelėje gauti sausainiai vaikus pradžiugino, vandens pasipildymui stotelių buvo, sukant laimės ratą sėkmė šypsojosi. Net ir lietus buvo tik trumpam užsukęs.