Džiunglių ir turistinė- naujos požeminės perėjos

Džiunglių ir turistinė- naujos požeminės perėjos

28. Jul 13:58 picama picama

Labai sudomino požeminės perėjos! Pasirodo, jų yra ir daugiau. Aną kartą aplankėme Pilaitėje esančią perėją (prie PC Pupa) kosmoso tema, na o šiandien dar dvi - džiunglių ir futuristinę.

Futuristinę perėją radome Karoliniškių mikrorajone, ties Lidl ir Norfa parduotuvėmis.

Aprašyme nurodyta, jog tai portalas- įėjus pro vieną pusę, išeisi pro kitą jau kitoks, gal kiek geresnis. Skamba muzika, o nuskaičius QR kodą, pasigirsta moteriškas balsas, prisistatantis Ado vardu. Kartais virstantis vyro balsų, kartais trūkinėjantis. Kalba įdomiai- apie materiją, gyvybę. Pralinksmino mintis, kad Dievas sukūręs žmogų, trenkė jam elektros ir jis tapo gyvas!

Apšvietimas keičiasi- tiek jo spalvos, tiek linijos (būna punktyrinės arba vientisos).

Žmonių gana nemažai. Ir nustebino, kad vyresnio amžiaus žmonės naudojasi liftu, tad liftas veikia kone ištisai.

Kita perėja, pasirodo, tik liepos 26 d buvo atidaryta! Ji dar visai šviežia ir nauja! Vieta- Konstitucijos pr., šalia Lietuvos vaikų ir jaunimo centro. Tema- džiunglių oazė. Pasakojimas beveik meditacinis. Prašo įsijausti į žalią spalvą, pavirsti kokiu medžiu ir įleisti tvirtas šaknis. Įdomu!

Šioje perėjoje turėtume pajausti gilų visatos grožio ir slėpinio pajautimą, išgyvenimus, kuriuos sunku nusakyti - YŪGEN, tai japoniškas žodis nusakantis visa tai.

 

floryte floryte 31. Jul 00:36

Nieko sau! Kaip gražu!🤩