Džiaugiamės dovanomis

Džiaugiamės dovanomis

23. Aug 2021, 16:04 raganeleskisenele raganeleskisenele

Visa širdimi jaučiu, kad atėjo metas pakalbėti apie „Mamyčių klubo“ dovanas. Jos visada ir visos džiugina, vienos – savo praktiškumu, kitos – galimybe pamaloninti sielą. Ilgai vartau gautas knygas. Jei jos skirtos man – gūla į laukiančių būti perskaitytomis krūvą. Deja, bet krūva – įsigytų ar dovanotų skaitinių – auga greičiau už mano galimybes skaityti. Bet aš labai stengiuosi ir mėgaujuosi. Jei knygelės vaikiškos, leidžiu jomis pasidžiaugti Jonytei (nes ji jau taip pat įprato, kad tėtis iš paštomato parveža dėžę dovanų). Tada drauge jas padedame į spintą laukti vakaro skaitymų.

Bet štai paskutinė dovana mane, na, gerai, mus abi su Jone, tiesiog užbūrė. Visi namai, o ypač Jonytės bučkiai nuo šiol kvepės pipirmėtėmis. Vos spėjau atrišti gražiąją dėželę, lūpų pieštukas dingo žaibo greičiu. Pirmiausiai išbandė pati, tada „nudažė“ mus su tėčiu ir tada ilgai įtikinėjau, kad lėles ir meškučius užtenka kvėpinti su uždengtu indeliu. Taigi, kaip supratote, viskuo tenka dalintis.

Dalinsimės ir likusia dovanos dalimi. Kadangi visi namuose esame „Aromamos“ gerbėjai, tai ir Jonė jau pažįsta šią produkciją bei žino, kad stiklinių buteliukų vienai imti negalima, bet kartu su mama viskuo galima pasitepti ir mažoms princesėms.

Šią vasarą jau bandėme levandų kvapo „Vasaros gelbėtoją“ ir įsitikinome, kad jis puikiai padeda kovoje su uodų įkandimais. Labai mėgome ir rožių vandenį, bet taip jau nutiko, kad nukrito ant grindų ir... Visą savaitę skundžiausi ir gailėjausi to buteliuko, tad dabar išbandysime pipirmėčių dulksną. Taigi nuo šiol mūsų namuose ne tik arbata kvepės pipirmėtėmis.