Dr. Sea serumas su aukso dalelėmis - nuostabi dovana iš Izraelio

Dr. Sea serumas su aukso dalelėmis - nuostabi dovana iš Izraelio

17. May 21:09 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Šiandien noriu papasakoti apie savo pojūčius testuojant Dr. Sea serumą veidui su auksu ir vitaminu E.

Israelio kosmetika turbūt visiems asociojuojasi su kokybe ir Negyvosios jūros lobiais. Ne išimtis ir šis serumas. Lietuvoje Dr. Sea kosmetikos galima įsigyti parduotuvėje www.elevita.lt. Esu dėkinga Elevitai ir Mamyčių klubui už galimybę testuoti šį serumą!

"Aukščiausios kokybės saugantis nuo amžiaus poveikio veido kremas-serumas su koloidiniu auksu ir peptidų kompleksu. Kremas giliai drėkina, stangrina odą, puikiai maitina ir stiprina. Aukso nanodalelės minkština, stiprina odą, suteikia elastingumo. Peptidų kompleksas stiprina odos stangrumą ir kovoja su raukšlėmis. Žemo molekulinio svorio hialurono rūgštis lengvai prasiskverbia giliai į odą, ją drėkina ir sudaro nematomą plėvelę, kuri apsaugo nuo drėgmės praradimo".


Bet serumas kur kas turtingesnis nei skelbia aprašymas. Čia taip pat yra vitamino E, kuris yra natūralus konservantas, vitamino B bei vitamino C, kuris skaistina odą ir yra puikus antioksidantas.

Taip pat serume yra alijošiaus ir žaliosios arbatos, rozmarino ekstraktų. Jie drėkina ir irgi yra stiprūs antioksidantai.

Serumas aprengtas labai gražiu, estetišku rūbu - prabangi dėžutė ir elegantiškas permatomas buteliukas. Buteliuke slepiasi nuostabaus kvapo, aukso spalvos spindintis serumas.

Serumas labai tirštas, labai patogus dozatorius. Serumo tikrai nereikia daug. Jis puikiai pasiskirsto, maloniai apgaubia odą. Iš pradžių iš tiesų jis  atrodo lipnokas, bet lipnumas labai greitai praeina.


Oda jaučiasi puikiai. Sudrėkinta, pamaitinta ir tikrai atrodo, kad ji spindi. Po nakties veidas atdodo pailsėjęs, oda minkšta, švelni. Po serumo aš dar tepu kremą, bet su šiuo serumu, manau, tai nebūtina. Serumas laibai tirštas, pats kaip kremas. 


Naudoju jau savaitę ir esu labai patenkinta. Kremas labiau skirtas brandžiai visų tipų odai. Gali būti naudojams tiek ryte, tiek vakare, kasdien. Todėl tikrai puikus sprendimas, jei ieškote priemonės, kuri vienu metu atliktų daug funkcijų, būtų taupiai naudojama ir nereikėtų dešimties skirtingų priemonių.

Testavimo akimirkos

Jei norite sustiprinti serumo poveikį, labai rekomenduoju akmens masažuoklį 

P.S. Elevita.lt puslapyje rasite daug Dr. Sea gaminių - serumų, kremų, kaukių plaukams, kūno kremo, Negyvosios jūros druskos voniai. Tikrai užsukite pasižvalgyti!