Detektyvinė Kalėdų istorija

Detektyvinė Kalėdų istorija

20. Dec 2021, 09:27 Kristina B. Kristina B.

Nuėjimas į Kalėdinį spektaklį buvo ta dovana, kurią labiausiai norėjau padovanoti savo vaikams. Na į "Spragtuką" bilietus prieš metus turbūt reikia pirkti, kad gautum vietas. Tad nutarėme apsilankyti Vilniaus kamerinio teatro rodomoje "Detektyvinėje kalėdinėje istorijoje". Senokai buvome šiame teatre, tad ir pamiršome, kad šis teatras toks studentiškas :D

Reiktų ten ir remonto, ir daugiau erdvės rūbinėje, ir vietos bent arbatai atsigerti, jei atėjai per anksti, na dar rekomenduočiau megztuko nepamiršti. Tačiau aktoriai puikūs, labai charizmatiški ir juokingi. Pati istorija irgi nebloga, nors, turiu pasakyti, ne toks ir detektyvas, istorijos eigą nesunkiai galima nuspėti, todėl šią istoriją rekomenduočiau mažesniems vaikams, kuriems gal dar nebus taip lengva nuspėti, kas dings, ir kodėl dings.

Turint omeny kuklius resursus, efektai puikūs. Asmeniškai man, pateikimas, dialogai labai patiko. Tikrai daug juokiausi. Vaikams irgi patiko, juokėmės visi kartu. 

Spektaklio metu nefotografavau, viršelio nuotrauka pasiskolinta iš jų puslapio, o čia įdedu nuotrauką, kaip atrodė scena įėjus į salę. Su vaikais turėjom aibę laiko paspėlioti, kas yra dėžėse. Juokavom, kad turbūt pametė dovaną ir reiks surasti, kurioje dėžėje slepiasi.