Labas rytas MK dalyviai, visai neseniai per Lietuvą nusirito „Darom“ banga. Ar jūs dalyvavote šioje veikloje?
Kadangi esu seniai nebe „niolikos“, tai teko pagyventi ir Tarybų Sąjungoje. Kai Lietuva atkūrė nepriklausomybę, tai visi buvusio sovietmečio darbai, datos ir kiti dalykai, kurie priminė rusų tradicijas ir gyvenimą, tapo blogais, netoleruojamais.
Net ir kovo 8-oji ar gegužės 1-oji, kurios švenčiamos beveik visame pasaulyje, buvo „nurašytos“, nes jas šventėme sovietmečiu. Džiugu, kad šventės vėl atgijo. Taigi ne viskas buvo taip jau ir blogai. Bet nenoriu per daug išsiplėsti į visas blogybes ar gėrybes. Noriu akcentuoti vieną iš tų „blogų“ darbų.
Mes tai vadindavome lenininėmis talkomis. Pagerbiant Lenino gimtadienį, kuris buvo balandžio 22 d., būdavo organizuojamos talkos, kad visur būtų švaru, gražu. O gegužės pirmąją su balionais ir vėliavėlėmis žygiuodavome į paradą. Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę ši „blogybė“ buvo išgyvendinta. Ir kas nutiko?
Ogi per savo šiukšles nebegalėjome patys išbristi. Ir atsirado „nauja“ tradicija „Darom“! Valio, kokia naujovė! Ir kokia gi čia naujovė?! Viskas sena, tik pavadinimas kitoks. Taigi padarom balandžio mėnesį ir visus metus vėl galime šiukšlinti. Žiemą ypač patogu šiukšlinti, kai tuoj užsninga, visur balta, švaru.
O ar „Darom“ neturėtų vykti visus metus? Negi namuose mes tvarkomės tiktai, pavyzdžiui, gruodžio mėnesį? O gal kai kuriems politikams ar visuomenės veikėjams tas „Darom“ tik reklaminis triukas, nes jų nuotraukos su kastuvu ar šluota rankose mirgėte mirga visuose spaudos leidiniuose?
Nuo pat mažens savo vaikams aiškinu, kad negalima šiukšlinti, teršti gamtos. Kai vyresnėlė buvo maža, vienąkart netyčia pamačiau, kaip laiptinėje numetė saldainio popieriuką. Tada jai teko išvalyti visą laiptinę. Jei iškylaujame gamtoje, tai visada sutvarkome savo buvimo vietą, niekada pro mašinos langą nemetame jokių šiukšlių.
Kaip dažnai jūs vykdote projektą „Darom“?
Geros dienelės!
Rasa
žinai sunki užduotis negalvojau kad taip reiks vargt su rūbais
mes pavesiuke snd sedojom😃
čia visos perkaitusios galvos sukas, rašinėjat kam papuola 😃
as supratau, kad man rasei 😉
krikstynos birzelio 25😀
oj, norėjau Mamukui parašyt 😀 ir aš išsiblaškius 😃
oi jauciu gerai pausit. disco stilius man pats paciausias, kai norisi aptureti gera laika 😃
jo, šiandien, kaip sakė mokytoja, miegantis visą dieną 😀
*kūdinuos
biski issiblaskes vaikinukas 😉
o kada krikštynos?
aš dar jūdinuos tai nieko neperku
vyrui bus tas perukas, ps čia ne mano vyras 😀 o aš velsiuos plaukus
as galvoju ka krikstynom man rengtis 🤓|
jo disko
oj tos ligos... kaip smagu, dalyvausit teminiam vakarėly..ir aš norėčiau
man dukra pabūna kol aš šopinuos, bet irgi limitas duotas, tai duoda strata ir bėgioju 😀
svarbu, kad geryn eina sveikata. o vyrui peruka jau isrinkai?
nemoku savęs fotkinti ka aš tau parodysiu, kai praeis balius parodysiu, sinusitas jau geryn, vakar buvau pas gyd, sakė jokiu būdu jo nešildyti,,,,,nešildžiua bet gerėja,matyt pradėjo veikt antibio
o mes pramiegojom šįryt..atsibundu, galvoju, kažko žadintuvas neskamba, miegam visi... pasižiūriu, telefonas išsikrovęs 🤓| nueinu į kitą kambarį, o jau po 8, jau pamokos prasidėję... aaaaaaaaaaaa na o bet tačiau, Benas nuėjo į antrą pamoką 😃
o grįžo iš mokyklos be kuprinės 😃 aš jam skambinu paklaust kur jis yra, neatsiliepia..perskambina mokytoja ir sako, jis jau išėjo namo, bet pamiršo kuprinę...nu žodžiu