BLOGAS. O pelėdų nebus perdaug...

BLOGAS. O pelėdų nebus perdaug...

04. Aug 18:52 vaidlina vaidlina

Šią lietingą popietę sugalvojau su jumis pasidalinti savo mintimis ir nuotraukomis iš savo pelėdų kolekcijos. Kolekcija ne bet kokia, o praktiškų daiktų.. 

Mintis kolekcionuoti atėjo netikėtai. 2016 m.rugsėjo mėnesį pradėjau dirbti mokykloje įsikūrusioje ikimokyklinio ugdymo grupėje. Buvau auklėtojos padėjėja. Kartu su kolege Gitana nusprendėme, jog mūsų vaikučių grupei reiktų pavadinimo. Juk pelėda - išminties simbolis. Taip atsirado ,,Pelėdžiukai". Tada apsikeitėme su auklėtoja keliomis dovanėlėmis su pelėdos pakabučiais. Su vaikais ir dainelę apie pelėdą mokėmės.. Buvo labai smagu.

O IUG ,,Pelėdžiukai" ir toliau gyvuoja Pakruojo raj. Lygumų pagrindinėje mokykloje!🦉😉❤️

Šiuo metu mano praktiškų daiktų kolekcijoje apie 80 daiktų - nuo puodukų iki sodo dekoracijos.. Labai smagu, kai ,, pelėdų liga" ,,suserga" vis daugiau mano aplinkinių žmonių. Ne tik kolegės parveža pelėdyčių iš įvairių kraštų ( pvz., Kretos, Maltos ..).  Kolekcijoje ir ne viena pelėda  iš Škotijos - už jas dėkinga savo mylimai sesutei.

Praėjusiais metais buvo surengtos dvi mano pelėdų kolekcijos parodos bibliotekose (mokyklos ir miestelio).

O ką kolekcionuojate jūs? Kviečiu pasidalinti savo mintimis komentaruose.

Pelėdų mylėtoja Lina😉

 

kodelcia kodelcia 06. Aug 23:46

Daili kolekcija! Žinot ir aš jau kurį laiką renku pelėdų statulėles 😀 Šiandien gimimo dienos proga nuo seserų gavau nerealią pelėdžiukę ❤😍😁

vaidlina vaidlina 04. Aug 21:24

Ačiū, merginos 😉🦉
Čia tik maža dalis to gėrio😉

Kristina B. Kristina B. 04. Aug 20:06

Labai smagi kolekcija 😀

jaldija jaldija 04. Aug 20:02

Oho
Kokia faina kolekcija👍👍👍

Mamatest Mamatest 04. Aug 19:29

Kokia puiki kolekcija!