Bandome gyventi sveikiau

Bandome gyventi sveikiau

26. Aug 14:56 ikke ikke

Prieš keletą savaičių į mūsų namus atkeliavo naujas įrenginys - garų puodas.

Tiesa, apie jį visiškai nesvajojome, nes laimėjome, tačiau kadangi dovanotam arkliui į dantis nežiūrima, išbandėme ir manome, kad jis tikrai nebus iš tų namuose tik dulkes surenkančių prietaisų :)

Taigi, puodas užima tikrai nedaug vietos, bendrai sudėtas telpa į dėžutę kokių 40x40 cm, nes vienas puodas dedasi į kitą. Naudojimas irgi itin paprastas - dedame vieną puodą ant kito ir į vidų pilame apie pora puodelių vandens. Kuo man labai patiko, kad itin trumpas gaminimo laikas - visi patiekalai išverda per ne daugiau nei pusvalandį.

Gaminimo principas labai paprastas - į pirmą puodą dedame ilgiau verdančius produktus, t.y. žuvį arba mėsą, o į viršų - daržoves.

Taip pat galima virti ir ryžius, vaikams jie labai patiko, nes gavosi labai birūs. Žuvį mes tiesiog supjaustome ir padruskiname. Mėsytę kepame arba kaip karbonadą, t.y. išmuštą, arba kotletukus. 

Kadangi dabar ruduo - daržovių metas, tai smagu, kad pavyksta sunaudoti įvairiausias daržoves, dedame jų daug, kad nevalgūs vaikai galėtų išsirinkti, pastebėjau, kad jiems labai gerai "sueina" morkos - jos ištroškintos būna labai saldžios.

Apibendrinant, manau, kad ir toliau naudosime jį bent kartą ar porą per savaitę paįvairinti maisto meniu :) "Užskaitau" ir rekomenduoju :)