Aviacijos muziejus Kaune

Aviacijos muziejus Kaune

28. Sep 2021, 10:23 Kristina B. Kristina B.

Taigi šį sekmadienį apsilankėme Kauno aviacijos muziejuje. Jau esame jame buvę ir mums tikrai patiko, tačiau jau seniai, gal prieš 5 metus. Nutarėm, kad mažasis jau užaugo tiek, kad jam galėtų būti įdomu. Pasinaudojom paskutinio mėnesio sekmadienio proga, kuomet muziejai nemokami, ir apsilankėme. Deja, norėčiau šį įrašą kuri dabar darau, būti perskaičiusi pati. Pasirodo, kad muziejus kraustosi kažkur kitur ir pusė ekspozicijos nėra. Likęs tik didysis angaras ir lauko ekspozicija. Na, įdomu ir didžiajame angare. Vaikas žavėjosi, kokios didelės sraigtasparnio mentės, kokie ilgi sklandytuvo sparnai, dičkis kruopščiai apžiūrėjo Lituanikos repliką.

Lauke stovi keli mokomieji viršgarsiniai lėktuvai, sraigtasparniai. Man labai patiko jaukiai įkomponuota nuotraukų paroda "Skrydis".

Technikos megėjai gali ir kelias ratuotas priemones apžiūrėti

Nors muziejus labai reklamuoja savo LAM skrydžio potyrio erdvę, kurioje galima patirti skrydį su imituokliu, ir į nemokamą muziejaus lankymą kviečia būtent su šia nuotrauka, deja, iš tos zonos buvome negailestingai išvyti. Net nežinau, kam ir kada galima ja pasinaudoti, bet jau tikrai ne per nemokamą sekmadienį. Į klausimą, kam galima čia pasibūti, buvo atsakymas, kad tiems, kas ruošiasi skristi. Tai tikriausiai būsimiems pilotams? Likau nesupratusi :) Dar klausiau, kur dingo pusė ekspozicijos, tai va tada ir sužinojau, kad muziejus ruošiasi kraustytis ir užsidaryti bent dviems metams. Nežinau, kada čia tai įvyks, nes nei fb, nei kitur tokios informacijos neradau.

Tai tiek :) Gaila laiko truputį, tikėjausi daugiau.

Nekantriai laukiu muziejaus atsinaujinimo.