Aūūū, kaip gyvenate, mano brangiosios vasarotojos!!!

Aūūū, kaip gyvenate, mano brangiosios vasarotojos!!!

25. Jul 2011, 08:50

Sveikutės dar kartelį. Kaip vasarėlė? Ech, jau paskutinė liepos savaitė...ar čia man taip po atostogų viskas greitai lekia, kad taip ir norisi dar už uodegos palaikyti tą vasarą :)

 

Jau aš pagaliau išsibudinau. Nepykite, vis dar gyvenu poilsio ritmu :) Kaip jūs laikotės...taip, taip be manęs (visgi išsprūdo :) Ar apsilankėte čia nors kartelį? Ar vis dar kaimuose, sodybose, uogienojuose kapstotės? Oi kaip gera išties nuo visko atitrūkti.

 

Aš, tiesą sakant, dar stačia galva nepuolu į darbymetį, tik po truputį jau pradeda šviežėti galva, sugrįžta mintys, ką mes veikėme ir ką čia įdomaus sugalvojus paskutinėmis vasaros dienomis. 

 

Šiandien savo Saulę išleidau į vasaros teniso stovyklą. Pasirodo, rengiamos tokios stvyklėlės ir 4-6 metų vaikams. Tai tokia dienos stovykla Vilniuje, pasportuos, paplaukios baseine, pasimokys anglų, kasdien vis kitokia programėlė. Pažiūrėsime, kaip seksis mano gražuolei pirmąją dieną. O po stovyklos ruošimės jos gimtadieniui. Na tikrai, kad šis mėnuo jai kupinas įvairiausių įspūdžių :)

 

Taip ir turi būti, juk vasara - beprotiškų norų ir svajonių išsipildymo metas!


Šilto rytmečio ir skanios kavos (o gal šalto kokteilio)!

Bučkis

Eglė

 

 

25. Jul 2011, 17:45

mama augin kazkokios rusies jaucio sirdis bet ir atrodo pomidorai😃 va vienas pomidoras beveik 800gr svere

25. Jul 2011, 17:44

pas mane siemet tik darzoves,bulves pas mama 😛

25. Jul 2011, 17:44

tikrus,vienas tai tikrai mesinis,kitas nezinau nes kaimynai vaikui dave 😃

25. Jul 2011, 17:43

uzaugintas teiusis 50lt.o jei vadoj 10 triusiuku 😀

25. Jul 2011, 17:43

pas mane pomidoru ir tokios kekes,o dar visa siltnemy uzsivariau 😀

25. Jul 2011, 17:43

Dekoratyvinius 😀 ? Ar tikrus ?

25. Jul 2011, 17:43

vaje..isdurneciau..o kiek naudos istos turit?

25. Jul 2011, 17:43

nebegasdink su krize

25. Jul 2011, 17:42

Man tai žinokit daržai per gerklę lipa 😃 Runkelius tris kart kaupt, bulves veik tiek pat, kur dar daržai viens laukuos, kits prie namų . . . bet ką nada fedia nada . . .

25. Jul 2011, 17:42

mano Gabrielius ir 2 triusius turi 😃

25. Jul 2011, 17:42

zada sia ziema vel krize pakartotinai

25. Jul 2011, 17:42

zmones daugiau galimybiu ir pazinciu uzsieni turetu ju butu dar maziau...mes bent jau syki per sav apie uzsieni galvojam

25. Jul 2011, 17:41

mano darzo tai gal 3 metrai ant 5 koki 😃
pomidorai derlingi siemet,ropikes labai megstam,,dar pupu turiu ir svogunu,zolikiu

25. Jul 2011, 17:41

Gerai 😉 Man ir reik eit, vyras jau matau išėjo į laukus 😪

Darbo nebus reiks eit triušius ant turgaus pardavinėt blyn 😃

25. Jul 2011, 17:41

reiks eit...poto tau i tel parasysiu vienu klausimu 😃

25. Jul 2011, 17:40

Aišku blefas, nes kai Grybauskaitė "pasiuto" tai per porą dienų atsirado dingę porą 100tūkst. gyventojų 😃

25. Jul 2011, 17:40

tai kad nera jau 3milijonai

25. Jul 2011, 17:40

AS NETIKIU STAriniai duoemnimis,kad lt dar 3 milijonai,meluoja!!!

25. Jul 2011, 17:40

Kąžin, neperdaugiausiai reiks vyro paklaust kiek ariukų ar tik ivena gal 😃

25. Jul 2011, 17:39

netur lt bankas nebeskolina, laiduotojas ir, o darbai yra europiniai kol nebus pabaigti darbai is europos lt negaus

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 15