Sveikutės dar kartelį. Kaip vasarėlė? Ech, jau paskutinė liepos savaitė...ar čia man taip po atostogų viskas greitai lekia, kad taip ir norisi dar už uodegos palaikyti tą vasarą :)
Jau aš pagaliau išsibudinau. Nepykite, vis dar gyvenu poilsio ritmu :) Kaip jūs laikotės...taip, taip be manęs (visgi išsprūdo :) Ar apsilankėte čia nors kartelį? Ar vis dar kaimuose, sodybose, uogienojuose kapstotės? Oi kaip gera išties nuo visko atitrūkti.
Aš, tiesą sakant, dar stačia galva nepuolu į darbymetį, tik po truputį jau pradeda šviežėti galva, sugrįžta mintys, ką mes veikėme ir ką čia įdomaus sugalvojus paskutinėmis vasaros dienomis.
Šiandien savo Saulę išleidau į vasaros teniso stovyklą. Pasirodo, rengiamos tokios stvyklėlės ir 4-6 metų vaikams. Tai tokia dienos stovykla Vilniuje, pasportuos, paplaukios baseine, pasimokys anglų, kasdien vis kitokia programėlė. Pažiūrėsime, kaip seksis mano gražuolei pirmąją dieną. O po stovyklos ruošimės jos gimtadieniui. Na tikrai, kad šis mėnuo jai kupinas įvairiausių įspūdžių :)
Taip ir turi būti, juk vasara - beprotiškų norų ir svajonių išsipildymo metas!
Šilto rytmečio ir skanios kavos (o gal šalto kokteilio)!
Bučkis
Eglė
mama augin kazkokios rusies jaucio sirdis bet ir atrodo pomidorai😃 va vienas pomidoras beveik 800gr svere
pas mane siemet tik darzoves,bulves pas mama 😛
tikrus,vienas tai tikrai mesinis,kitas nezinau nes kaimynai vaikui dave 😃
uzaugintas teiusis 50lt.o jei vadoj 10 triusiuku 😀
pas mane pomidoru ir tokios kekes,o dar visa siltnemy uzsivariau 😀
Dekoratyvinius 😀 ? Ar tikrus ?
vaje..isdurneciau..o kiek naudos istos turit?
nebegasdink su krize
Man tai žinokit daržai per gerklę lipa 😃 Runkelius tris kart kaupt, bulves veik tiek pat, kur dar daržai viens laukuos, kits prie namų . . . bet ką nada fedia nada . . .
mano Gabrielius ir 2 triusius turi 😃
zada sia ziema vel krize pakartotinai
zmones daugiau galimybiu ir pazinciu uzsieni turetu ju butu dar maziau...mes bent jau syki per sav apie uzsieni galvojam
mano darzo tai gal 3 metrai ant 5 koki 😃
pomidorai derlingi siemet,ropikes labai megstam,,dar pupu turiu ir svogunu,zolikiu
Gerai 😉 Man ir reik eit, vyras jau matau išėjo į laukus 😪
Darbo nebus reiks eit triušius ant turgaus pardavinėt blyn 😃
reiks eit...poto tau i tel parasysiu vienu klausimu 😃
Aišku blefas, nes kai Grybauskaitė "pasiuto" tai per porą dienų atsirado dingę porą 100tūkst. gyventojų 😃
tai kad nera jau 3milijonai
AS NETIKIU STAriniai duoemnimis,kad lt dar 3 milijonai,meluoja!!!
Kąžin, neperdaugiausiai reiks vyro paklaust kiek ariukų ar tik ivena gal 😃
netur lt bankas nebeskolina, laiduotojas ir, o darbai yra europiniai kol nebus pabaigti darbai is europos lt negaus