Sveikutės dar kartelį. Kaip vasarėlė? Ech, jau paskutinė liepos savaitė...ar čia man taip po atostogų viskas greitai lekia, kad taip ir norisi dar už uodegos palaikyti tą vasarą :)
Jau aš pagaliau išsibudinau. Nepykite, vis dar gyvenu poilsio ritmu :) Kaip jūs laikotės...taip, taip be manęs (visgi išsprūdo :) Ar apsilankėte čia nors kartelį? Ar vis dar kaimuose, sodybose, uogienojuose kapstotės? Oi kaip gera išties nuo visko atitrūkti.
Aš, tiesą sakant, dar stačia galva nepuolu į darbymetį, tik po truputį jau pradeda šviežėti galva, sugrįžta mintys, ką mes veikėme ir ką čia įdomaus sugalvojus paskutinėmis vasaros dienomis.
Šiandien savo Saulę išleidau į vasaros teniso stovyklą. Pasirodo, rengiamos tokios stvyklėlės ir 4-6 metų vaikams. Tai tokia dienos stovykla Vilniuje, pasportuos, paplaukios baseine, pasimokys anglų, kasdien vis kitokia programėlė. Pažiūrėsime, kaip seksis mano gražuolei pirmąją dieną. O po stovyklos ruošimės jos gimtadieniui. Na tikrai, kad šis mėnuo jai kupinas įvairiausių įspūdžių :)
Taip ir turi būti, juk vasara - beprotiškų norų ir svajonių išsipildymo metas!
Šilto rytmečio ir skanios kavos (o gal šalto kokteilio)!
Bučkis
Eglė
Bet matai aš jau dirbus viešuos darbus, tai žiūriu, kad daugiau bedarbių prastumtų į visur, gal dėl to taip. Juk labai daug jaunimo iki 29m pas mus rajone tad nieko nuostabaus, tik aiškiau galėjo pasakyti, kad nelaukus būiau o dirbt ėjus į seniūniją vėl viešų
bet tai tiu dar skaitosi mokaisi,ane?gal del to taves neeme..as matai be jokios specialybes,gal tokias paeme kaip as..
Planas įsidarbinimo sudarytas kaip ir kiekvieno paskutiniu apsilankymų patikslino dar dėl kursų, kad užrašyta, tik nepatikino kada prasidės
Nežinau išvis ar verta jau, vėlu. Bet taip susimala viskas, jei tikrai nuo rugsėjo paimtų tai man mėnesį vėl sėdėt namuos, o paskui mokslai prasidės eina naktį 😃 Nu pasiskambysiu ryt užklausiau kas ir kaip nes jei ne tai kokio vlenio tada man sėdėt tiek ir dar visą mėn pralaukiau
o tai tiu anketoj rasei kad darbo ar ir kad mokytis?
o as tik nuo vasario...
vajetau
tai ir as pas ja..pasiskambyk,pasiklausk ar butu galimybe mokytis..
Stoviu metus ir tris mėnesius
o tai kiek prastovejot? vyras gavo prastovet 8men kad siustu mokint
Pas Maslauskienę
o pas kuria eini konsultante?
iki sausui 18d,cia jau su praktika.snd sake ka mokins tai visai normaliai
Rugpjūčio pabaigoj tik. Bet kaip nervina db vėl mėnesį laukt . . . o gal nepaims, tai dirbt geriau eit
nu tik smulkesnis 😃 ir tik diena zydi
Aišku tuomet, 4mėn reiks ane ?
O aš vėl eisiu į daržą darbuotis, miego noriu, galvą skauda 😪
man i dobilo zieda uznes😃
o tai tau kada i birza reikia?
skambino,klause ar noriu
Tai paskambino ar kaip atrinko ?