Aūūū, kaip gyvenate, mano brangiosios vasarotojos!!!

Aūūū, kaip gyvenate, mano brangiosios vasarotojos!!!

25. Jul 2011, 08:50

Sveikutės dar kartelį. Kaip vasarėlė? Ech, jau paskutinė liepos savaitė...ar čia man taip po atostogų viskas greitai lekia, kad taip ir norisi dar už uodegos palaikyti tą vasarą :)

 

Jau aš pagaliau išsibudinau. Nepykite, vis dar gyvenu poilsio ritmu :) Kaip jūs laikotės...taip, taip be manęs (visgi išsprūdo :) Ar apsilankėte čia nors kartelį? Ar vis dar kaimuose, sodybose, uogienojuose kapstotės? Oi kaip gera išties nuo visko atitrūkti.

 

Aš, tiesą sakant, dar stačia galva nepuolu į darbymetį, tik po truputį jau pradeda šviežėti galva, sugrįžta mintys, ką mes veikėme ir ką čia įdomaus sugalvojus paskutinėmis vasaros dienomis. 

 

Šiandien savo Saulę išleidau į vasaros teniso stovyklą. Pasirodo, rengiamos tokios stvyklėlės ir 4-6 metų vaikams. Tai tokia dienos stovykla Vilniuje, pasportuos, paplaukios baseine, pasimokys anglų, kasdien vis kitokia programėlė. Pažiūrėsime, kaip seksis mano gražuolei pirmąją dieną. O po stovyklos ruošimės jos gimtadieniui. Na tikrai, kad šis mėnuo jai kupinas įvairiausių įspūdžių :)

 

Taip ir turi būti, juk vasara - beprotiškų norų ir svajonių išsipildymo metas!


Šilto rytmečio ir skanios kavos (o gal šalto kokteilio)!

Bučkis

Eglė

 

 

25. Jul 2011, 17:16

Bet matai aš jau dirbus viešuos darbus, tai žiūriu, kad daugiau bedarbių prastumtų į visur, gal dėl to taip. Juk labai daug jaunimo iki 29m pas mus rajone tad nieko nuostabaus, tik aiškiau galėjo pasakyti, kad nelaukus būiau o dirbt ėjus į seniūniją vėl viešų

25. Jul 2011, 17:16

bet tai tiu dar skaitosi mokaisi,ane?gal del to taves neeme..as matai be jokios specialybes,gal tokias paeme kaip as..

25. Jul 2011, 17:14

Planas įsidarbinimo sudarytas kaip ir kiekvieno paskutiniu apsilankymų patikslino dar dėl kursų, kad užrašyta, tik nepatikino kada prasidės

25. Jul 2011, 17:14

Nežinau išvis ar verta jau, vėlu. Bet taip susimala viskas, jei tikrai nuo rugsėjo paimtų tai man mėnesį vėl sėdėt namuos, o paskui mokslai prasidės eina naktį 😃 Nu pasiskambysiu ryt užklausiau kas ir kaip nes jei ne tai kokio vlenio tada man sėdėt tiek ir dar visą mėn pralaukiau

25. Jul 2011, 17:13

o tai tiu anketoj rasei kad darbo ar ir kad mokytis?

25. Jul 2011, 17:12

o as tik nuo vasario...

25. Jul 2011, 17:12

vajetau

25. Jul 2011, 17:12

tai ir as pas ja..pasiskambyk,pasiklausk ar butu galimybe mokytis..

25. Jul 2011, 17:12

Stoviu metus ir tris mėnesius

25. Jul 2011, 17:12

o tai kiek prastovejot? vyras gavo prastovet 8men kad siustu mokint

25. Jul 2011, 17:11

Pas Maslauskienę

25. Jul 2011, 17:11

o pas kuria eini konsultante?

25. Jul 2011, 17:11

iki sausui 18d,cia jau su praktika.snd sake ka mokins tai visai normaliai

25. Jul 2011, 17:11

Rugpjūčio pabaigoj tik. Bet kaip nervina db vėl mėnesį laukt . . . o gal nepaims, tai dirbt geriau eit

25. Jul 2011, 17:10

nu tik smulkesnis 😃 ir tik diena zydi

25. Jul 2011, 17:10

Aišku tuomet, 4mėn reiks ane ?

O aš vėl eisiu į daržą darbuotis, miego noriu, galvą skauda 😪

25. Jul 2011, 17:10

man i dobilo zieda uznes😃

25. Jul 2011, 17:09

o tai tau kada i birza reikia?

25. Jul 2011, 17:08

skambino,klause ar noriu

25. Jul 2011, 17:08

Tai paskambino ar kaip atrinko ?

1 ... 9 10 11 12 13 14 15