Atraskime Nidą kartu (kelionė Kuršių Mariomis)

Atraskime Nidą kartu (kelionė Kuršių Mariomis)

15. Jun 20:38 Renata_SGI Renata_SGI

Vandens baimė arba kaip ją nugalėti?


Bijau skraidyti. Man kiekvienas skrydis, tai iššūkis, kuriam reikia ruoštis.
Bijau vandens. Prieš daugiau nei dešimtmetį atsidūrusi vidury ežero valtyje sėdėjau kaip įbesta, o vis tik jai susvirduliavus atrodė, kad širdis iššoks. Ir šiandien neplanuotai sugalvojus paplaukioti Kuršių Mariomis prisiminiau savo liguistą baimę. O kas būtų,jeigu būtų.

Variklis užvedamas. Laivas pajuda. Širdis daužosi it pašėlusi. Sėdi ir tyli,nes nu negi prie vaikų sakysi,kad bijai. Pajudam.


Gal norėsit užlipti į viršų klausia kapitonas. Ai, gal ne. Bandau prisijaukinti savo vidinį demoną ir gal net nugalėti. Įsidrąsinu pakilti iš vietos. Ne taip ir baisu. Jau net smagu ir baimė lieka kažkur ties krantu.


Megaujamės. Klausom maršruto. Grožimės vaizdais. Gaunam žiuronus. Pamatom ribą,kuri skirai mus su Rusija. Smagu ir linksma. Ir supranti, kad baimės gyvena tik galvoje. Vos tik nustoji save gąsdinti,kaip imi išgyventi gražiausias akimirkas.

Mūsų privati kelionė Kuršių Mariomis laivu Aistis trūko valandą. Pamatėme Parnidžio kopą iš vandens. Mums tikrai pasisekė,nes tokio draugiško kapitono galėčiau palinkėti kiekvienam laivui. Tai,kas daroma iš širdies nukeliauja į kitų širdis.

Vieta draugiška vaikams.
Kaina 10 eur/žmogui. Arba 80 eur privačiam pasiplaukiojimui. Žinau,kad jie organizuoja saulėlydžio sutikimo keliones. Vaizdas turėtų būti dar įspūdingesnis.

 

 

 

 

Kelionės akimirkos

jaldija jaldija 16. Jun 22:33

Nuostabu 👍🥰

floryte floryte 15. Jun 22:32

Su tokiu nedideliu laiveliu nesu plaukusi Kuršių mariomis. Plaukiau su didesniais, tai visiškai nebaisu. Bet įsivaizduoju, kad ir su tokiu, jei vėjo didesnio nėra, tikras smagumėlis!👍