Aromama priemonės visur drauge

Aromama priemonės visur drauge

31. Jul 2021, 00:26 irmantaite irmantaite

Netikėtas vasaros atradimas - Aromama produktai. Keliavo ir dar vis keliauja kartu su manimi per šios vasaros keliones. Už tai dėkoju Mamyčių klubui ir prizo steigėjams.

Kuris mėgstamiausias? Negalėčiau išskirti, bet nė dienos neapsienu be aromaterapinio lūpų balzamo PIPIRMĖČIŲ GAIVA. Balzamą labai lengva ir malonu tepti, malonaus pipirmėčių kvapo, o užsitepus jaučiasi švelnus lūpų dilgčiojimas, toks kaip šaldomasis poveikis. Karštą vasaros dieną labai tinkamas. 

Gaiviai kvepiantis pipirmėčių hidrolatas maloniai vėsino ir gaivino odą. Purškiau veidą, dekoltė ir rankas. Paspaudus purškia tokia lengva dulksna. Labai malonus poveikis, nors kepinanti saulė vėl greit įkaitina skruostus, traukiu hidrolatą iš rankinės ir vėl purškiu. Labai patogus 50 ml pakuotės dydis kasdien nešiotis su savimi.

Ledinis vasaros gelbėtojas pravertė visai šeimai. Kad ir kaip stengėmės neįrausti, saulė kepino net vaikštant, tad nepajutom kaip įsvilo pečiai. Lengvai ir greitai įsigeriantis gelis gelbėjo ir mažuosius. Odą atvėsino, sudrėkino, lengvai patapšnojant gelis savaime įsigeria, pasklinda mėtų kvapas. 

Aiejaus mišinys SAULĖS NUBUČIUOTA kvapas sunkiai nupasakojimas. Saldokas,  įdomus, gan egzotiškas. Prieš naudojant priemonę reikia gerai suplakti, jog nusėdę blizgučiai tolygiai pasiskirstytų. Pirmas įspūdis: oho koks oranžinis mišinys. Bet įsitrynus lieka švelnaus, lengvo atspalvio blizgesiukas, paryškinantis esamą įdegį. 

Dar vienas produktas rinkinyje - tai TAIČIO GARDENIJŲ MONOI žiedų ištrauka kokosų aliejuje. Dieviško kvapo, ilgai dar jis primins šią vasarą. Tinka ir veidui ir sausiems, besiveliantiems, skilinėjantiems plaukams. Tad po kaitrios saulės spindulių ir jūros vandens aliejuką naudoju plaukų galiukams atgaivinti. Užtenka vos kelių lašų ant pirštų galiukų ir tada lengvai perbraukti plaukų galiukus. Kvepia ne tik plaukai bet ir pirštai. Aliejukas tinka ir masažams, tiek suaugusiems, tiek vaikams ir kūdikiams. Puikus universalus produktas.