Ar įmanomas reguliarus sportas auginant mažylį? Aš sakau TAIP!

Ar įmanomas reguliarus sportas auginant mažylį? Aš sakau TAIP!

10. Nov 2017, 08:25 DžiaugsmoPieva DžiaugsmoPieva

Sveikos, mamytės!

Šaltas rytas už lango, ruduo jau į pabaigą, galbūt net ir lyja. Tokiais rytais nesinori lįsti iš šiltos lovos ir minkšto chalato, o ką jau kalbėti apie ėjimą iš namų. Bet išeiti reikia, nes juk tas šaltukas visai maloniai kutena. Šiandien trumpai apie tai, kaip pasikeitė mano rytai ir kaip džiaugiuosi, galėdama pagaliau veikti tai, ką seniai norėjau:)

RYTO POKYČIAI. Prieš metus rudenį mėgdavau rytais neskubėti ir ilgėliau lovoje pagulinėti, bet jau 7 mėnesiai, kaip mano gyvenimas pasikeitęs. Dažniausiai keliuosi 6 ryto kartu su vyru ir mūsų blondinu Dominyku dangaus mėlynumo akimis, kurio šypsena ryte yra didžiausia paskata keltis. Anksti keltis yra vienas geriausių įpročių, kurį visiems rekomenduočiau, net ir neturintiems vaikų. Dar vienas įprotis, kurį išsiugdžiau, tik gimus Dominykui, yra sportas rytais. Mėgaujuosi ta galimybe leisti laiką kartu su vaiku ir tuo pačiu "užsiimti savimi".

KAIP RASTI LAIKO. Žinau, kad mamoms yra ypatingai sunku rasti laisvo laiko sau, bet labai norint, viskas yra įmanoma ir tikrai to laiko yra. Aš pati apie sportą galvoju kaip apie svarbų susitikimą, kurio niekaip negaliu pralesiti. Iš tiesų taip ir yra, nes pradėjau vesti treniruotes mamoms su mažyliais, tad šis įsipareigojimas skatina dar labiau tobulėti. Ir visada turiu tai savo dienotvarkėje, nes beveik visi kiti darbai gali būti pastumdyti. Nekalbu apie mažylio maitinimą, migdymą ir pan., bet apie namų ruošą. Mano laikas yra 11val., tobulai tinkantis auginant 7 mėn. mažylį. Pamiegame ir prieš sportą, ir po treniruotės saldžiai snaudžiame laukuty, o nuotaika per užsiėmimą būna puiki!20171110082255-69229.jpg

KODĖL SPORTAS? Prieš sužinodama, kad laukiuosi mūsų stebuklėlio, aktyviai sportavau apie 3 metus ir kaip tik prieš šią žinią, buvau pradėjusi trenerių mokymus ir norėjau savo gyvenimą pradėti sieti su šia sritimi. Skleisti žinią apie gyvenseną ir sporto naudą. Šiuo metu esu būtent tame kelyje apie kurį svajojau seniai, ir ačiū mano mažyliui, kuris įkvepia mane kasdien, kuris privertė sustoti ir įsiklausyti į savo norus. Šiuo metu kaifuoju nuo dabartinio gyvenimo etapo ir be galo didžiuojuosi ir džiaugiuosi turėdama tokią nuostabią šeimą!

20171110082316-25755.jpg

Tiek šiandien apie mano džiaugsmus. O jūs mielos mamos bendražygės, ką veikiat 11 val. rytais, ar randat laiko sportui?

Tikiuosi bent vieną įkvėpiau rasti laiko sau ;)

Iki malonaus!

Ačiū! 😉 daug mažylių serga, bet tikiuosi tuoj gretos pagausės 😀

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 10. Nov 2017, 12:58

Ieva, šauniai visos atrodote 😀 O kur daugiau mamyčių? 😀