Apie dovanas arba Kvapų namai

Apie dovanas arba Kvapų namai

07. Nov 2017, 11:05 gintarerei gintarerei

Man nemalonu gauti dovanas. Pasakė niekas, niekam :) aš iš tų kur labiau mėgstu dovanoti, bet neneigsiu gauti irgi labai smagu. Ačiū Mamyčių klubui, kuris manęs nepamiršta ir parodo labai malonų dėmesį, turbūt todėl man Jūsų nesinori pamiršti.

Taip buvo ir šį kartą. Aš tiesiog rašiau, rašau ir rašysiu, taip buvo ir bus. Dažniau ar rečiau, bet tą darau. Žinia iš Mamyčių klubo, kad man nori atsiųsti dovanėlę, neneigsiu – pamalonino ir nustebino. Juk nei tikėjausi, nei labai verta jaučiausi. Man svarbiau, kad mane skaito :) bet dėmesys ir nedidelės dovanėlės, juk stiprina draugystę.

Į namus atkeliavo labai „skanios“ dovanos. Vadinu jas skaniomis, nes paragavau. Nustebote? Taip, aš paragauju viską, kas yra natūralu. Iš smalsumo ir dėl to, kad visuomet teigiama, kad ką gali įsidėti į burną, drąsiai gali teptis ir ant odos. Žinojau, kad turi atkeliauti kažkas kūno malonumams ir iš Kvapų namų. Juos žinojau, dar nuo Jono kūdikystės, nes iš ten pirkdavau jam eterinius aliejus. Todėl pasitikėjau tuo, ką gausiu.

Labai apsidžiaugiau radusi kremą veidui, nes labai mėgstu aliejus ant savo veido odos. Esu apsigydžiusi ir randus ir spuogus tiesiog su kokosų aliejumi. Turiu ir kitokių atrastu aliejų mišinių tiek kūnui, tiek plaukams. Nenaudoju aliejų kiekvieną dieną, nes visgi ne paslaptis, kad kiekvieną rytą mėgstu ir pasiryškinti bruožus makiažu, taigi man aliejai, bei jų konsistencija niekaip nesiderina su makiažo pagrindu. Tačiau po vonios, nuvaliusi veidą, palepinti aliejais ar aliejaus pagrindu gamintais kremais yra kaip desertas veido odai.

Su kremu taip pat gavau šampūną. Šioje vietoje nugalėjo smalsumas išbandyti, nes natūralios sudėties šampūnų aš neprisijaukinau. Išbandžiau tikrai nemažai, tačiau, plaukuose man svarbiau, kaip jie atrodo, o ne kaip jaučiasi :) taigi šampūną naudodavau irgi palepinti ir pailsėti plaukams, t.y. keletą kartų per savaitę.

Labai nenorėjau rašyti atsiliepimo vos kelis kartus pasitepus kremu ar išsiplovus galvą šampūnu, nes tikiu, kad keičiant kosmetikos priemonę, o tuo labiau pereinant prie natūralių aliejų, tiek odai tiek plaukams reikia adaptuotis. Maniškis kūnas iškarto parodo, kad „ką čia naujo ant manęs uždėjai???“ ir toks jausmas, kad priemonės netinka, nes ir veido oda, kažkokia šerpetota, kremas neįsigeria, šampūnas neišplauna, o plaukai kaip stagarai ir išvis jokio efekto čia nėra. Šias savo reakcijas puikiai žinojau, todėl sakiau sau, kad nuomonę susidarysiu kai bent įpusėsiu.

Taigi šviežias rankų darbo šaltalankių kremas veidui:

Dieve palaimink stiklines menteles kremui :) tobulas išradimas, neprinešti bakterijų ir mikrobų ir kremą, kurį vėliau tepi ant veido. Kvapas aštrus, stiprus, bet man malonus. Aš mėgstu intensyvius kvapus. Spalva išvis puikiai nuteikia. Teigia, kad jis ir drėkina ir maitina, todėl pradžioj tiek ryte, tiek vakare jį bandžiau, vėliau, dėl ankščiau išvardytų atradimų ir patogumo, pradėjau jį naudoti prieš miegą, vakarais. Šaltam ir šildymo sezonui, nu tiesiog puiku aliejaus pagrindu gaminti kremai. Jau kartojuosi, žinau :) taigi pradžioje, kaip minėjau, mano oda priekaištavo, nes jokio efekto nepastebėjau, netgi oda atrodė sausesnė ir atrodė net ir sudirginimų atsirado, o bet tačiau, kai jau įpusėjau, negaliu atsidžiaugti. Oda, pamaitinta, sudrėkinta, švyti, švelni, dingo raudonos dėmelės man atsirandančios nuo per sauso oro namuose. Dar kremas teigia, kad suteikia odai spalva. Pasitepus, galbūt ir parudėji kažkiek, bet šiaip, ne įdegio kremas čia :) taigi pabandžiau ir duočiau 9/10, vien todėl, kad negaliu teptis jo ryte. Rekomenduoju ir manau įsigysiu dar kartą.

Švelnus rozmarinų šampūnas:

Švelnaus kvapo, itin švelnaus kvapo. Na uosčiau jį, daug uosčiau, bandžiau pajusti rozmarino kvapą, na bet nieko. Gal mano uoslė atbukusi ir aš užuodžiu tik stiprius kvapus? :) taigi, kaip minėjau ankščiau, aš jį naudoju rečiau, nes su plaukais po jo nesusitvarkau ir nepatinka plaukų vaizdas. Na bet čia labai subjektyvu. Dėl plaukų jausenos nesiginčysiu, jie tikrai švelnūs, jaučiasi pamaitinti, neišsausinti, net ir išdžiovinus džiovintuvu. Kad neputoja, nežinau ar čia gerai ar blogai, teoriškai suprantu, kad tai rodo jo natūralumą, bet iš tikro nesuprantu ar plaukai išsiplovė ir čia jau tiesiog įprotis. Taigi reziume – nesužavėjo, duočiau 6/10 ir nemanau, kad pirkčiau, esu įpročių auka šioje vietoje :)

 

Ačiū Jums, kad prisimenat, kad leidžiat pabūti svarbiai ir už grožio dovanas, nes nu turiu silpnybę grožio priemonėms, nors tu ką :)

Už draugystę! :)

20171107110456-99935.jpg