Labas rytas. Nesinori temos... Pagalvojau, gal geriau rytą pradėt linksmai...
* Močiutė liepia anūkui valgyti košę, bet jis nenori. Močiutė visaip įkalbinėja, bet jis vis atsisako. Prieina prie jo senelis, pakužda kažką į ausį ir anūkas tuoj kabina košę. Močiutė klausia: - Ką tu jam pasakei? Senelis jai atsako: - Pasakiau, kad jei valgys košę, jo pimpaliukas didelis užaugs. Močiutė susinervinusi pasiėmė keptuvę ir kad duoda, duoda seneliui per galvą ir rėkia susinervinusi: - Kodėl tu mažas košės nevalgei?
* Susitinka 2 draugai supermarkete. Vienas sako:- Pamečiau žmoną tarp tiek žmonių, negaliu surast. - Aš irgi pamečiau, o kaip tavo atrodo? - Aukšta, blondinė, didele krūtine, trumpu sijonu. O tavo kaip? - Ai velniop mano, einam tavo ieškoti.
* Australas sėdi kavinėje, geria kavą, valgo bandelę su uogiene. Įeina į kavinę kramtydamas gumą amerikietis turistas, atsisėda prie australo ir užkalbina: - Ar jūs, australai, suvalgote visą riekelę duonos? - Žinoma, atsako australas. Amerikietis šypsodamasis išpučia gumos burbulą ir sako: - Mes tai ne. Amerikoje valgome tiktai minkštą duonos dalį, o plutas surenkame, siunčiame į fabriką, ten sumala, iš jų daro bandeles, kurias eksportuojame į Australiją.
O gal valgote uogienę su duona? - Taip, pykteli australas. - O mes ne. Valgome tiktai šviežius vaisius. Sėklas, žievę bei kitas liekanas surenkame, siunčiame į fabriką, ten sumala, iš jų daro uogienę, kurią eksportuojame į Australiją. Tada australas paklausia amerikiečio: - O jūs užsiimate seksu Amerikoje? Amerikietis nusišypso: - Žinoma, kad taip. Australas prisiartina prie turisto ir tyliai klausia: - O ką jūs darote su panaudotais prezervatyvais? - Išmetame, – atsako amerikietis. Tada australas šypteli: - Mes tai ne. Australijoje surenkame visus sunaudotus, siunčiame į fabriką, ten sumala ir iš jų daro kramtomą gumą, kurią eksportuojame į Ameriką.
Smagaus plepėjimo:)
tai kai tempa zinoma sedime namuose....
pas mus vejas siaubingas,net vaikas parbego ir sako noriu zaist namie 😃
na jei vaikasd temp.tur as neleidu i lauke vistiek a drug skervejis
matyt dar karstis savo duoda susilusi visa ir taip jau plika po namus laksto.
pamatavau tempa tai 38,5 apsiblausus. nu po pietu guldysiu, jau verda.
na pas mus apsiniauke saule dingo bet vistiek silta ir labai dusna sunku kvepuot
pas kambaryje vesoiau nei lauke, nors irgi karsta bet ne taip...laukia neimanoma, o maniske visur laksto cia smeliadeze, cia pas suniuka, cia zvyro jau esa...tai nesustabdysi nuo saules😀
nu va parejom, lietutis lasnoja siek tiek labai dusna
nea nebijau. turi savo kampeli pavesyje,tai ir zaidzia. nes namie isvis neimanome but.
ir nebijai lesiti kai tokai saule pikta?
vat matai odet mes irgi su tempa, siandien mazesne, vaikas linksmesnis😀 jau ir valgo si ta😀
pas mus vejas didelis,tai pana tik po kiema vaiksto,jokiu baseinu.
niu einu kepti vistos ir darbo skelbimus perzvelgsiu 😉 iki vakaro 😉
👍 👋
skanios kosytes. 😉
linksmai paplepėkit,mes einam kose virti 😀
nu jau ant to laiko tikrai nebuvo dumu. cia iki kokiu 5 vakaro dumu kvapas jautesi.
tai matyt mes tuo metu dar buvom prie karjero,salia radailiu... kokia 8 gryzom,tai jau tikslei nieko nejutom..
vakar net su vyru i lauka isejom, galvojom, kad vel smiltyne dega. ziauriai daug dumu buvo. bent jau musu gale
nieko nesulaukiau. taigi siuntineju cv toliau 😉