Afrikinis būgnas iš naminių atsargų

Afrikinis būgnas iš naminių atsargų

05. May 2020, 14:07 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Jau rašiau apie grojimą puodais, bet galime žengti į aukštesnį lygmenį ir pasigaminti tikrą būgną! 

Šį patarimą radau vienoje TV laidoje, ir pasirodo, irgi patiko abiems vaikams. Groja tyliau nei puodai ir tikrai smagu visiems. Net mama kartais pagroja!

Taigi, reikės nereikalingo plastikinio vazono ir indelio ( kibirėlio) nuo kokių raugintų kopūstų pavyzdžiui :)

Pamiršau, deja, pafotografuoti visus etapus, bet tikiu, kad suprasite ir taip!

Taigi, iš vazono ir kibirėlio išpjauname dugną taip, kad skersmuo abiejų skylių sutaptų. Sujungiame vazoną su kibirėliu dugnais vienas prie kito. Aš klijavau karštais klijais ir dar priklijavau lipne juosta, kad būtų tvirčiau. Gauname savotišką taurę.

Plačiąją taurės dalį užlipininame vėl gi ta pačia lipne juosta. Galima ir spalvota, kad būtų gražiau. Ir viskas! Jau galima groti!

O jei labai norisi, būgną galima ir nuspalvinti, nudažyti, apklijuoti papidlomais papuošimais :) 

kuo ne afrikos ritmai? O jau atlikėjo rimtumas! :)

P.S. mažesnis taurės dugnas ir tarpusavyje suklijuota dalis viduje turi likti tuščiavidurė. Kad skambėtų.

Linda112 Linda112 25. May 2020, 11:30

KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS

Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Linda McDonald, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Aš bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Pats įdomiausias dalykas yra tas, kad mano paskola man buvo pervesta per 74 valandas, todėl patarsiu susisiekti su ponu Davidu jus domina paskolos gavimas ir esate tikri, kad galėsite jį laiku grąžinti, galite susisiekti su juo el. paštu ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Nėra kredito patikrinimo, jokio kredito davėjo, turintį tik 2% palūkanų normą ir geresnius grąžinimo planus bei grafiką, jei turite susisiekti su bet kuria įmone dėl paskolos užtikrinimo be užstato, tada susisiekite su p. Davidu Wilsonu dėl paskolos

Jie siūlo visų rūšių paskolas

Trumpalaikė paskola (5_10 metų)
Ilgalaikė paskola (20_40)
Žiniasklaidos terminuota paskola (10_20)
Jie siūlo paskolą kaip
Būsto paskola ............., Verslo paskola ........ Skolos paskola .......
Studentų paskola .........., verslo pradinė paskola
Verslo paskola ......., įmonės paskola .............. ir kt
El. Paštas .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Kalbant apie finansinę krizę ir paskolą, tuomet reikia kreiptis į Davido Wilsono paskolą, tiesiog pasakykite jam, kad ponia Linda McDonald nurodo jums sėkmės ................... ....