Advento kalendorius

Advento kalendorius

01. Dec 2020, 09:54 Kristina B. Kristina B.

Mūsų advento kalendorių šįmet buvo ypač sunku nufotografuoti, man MK leidžia dėti tik horizontalias nuotraukas, o mes pasidarėm ilgą per visą sieną. Iš virvelių suraišiojau štai tokias ilgas kopetėles, papuošiau savo gamintomis žvaigždelėmis ar kitomis figūromis.

Tada su vaikais nusipiešėm maišelius (tik vakar tam darbui ir suradom laiko, tad viskas vyko paskutinę minutę)

Tokius maišelius sukabinau ant kopetėlių.

Mūsų maišeliai tušti. Pirmiausia, tai aš negaliu taip į priekį numatyti visų 24 dienų, man patinka improvizuoti, prisitaikyti prie besikeičiančios situacijos. O kita vertus, mūsų nykštukas neša dideles ir sunkias dovanas, jos tiesiog netelpa į tokius mažus maišelius. Tai į maišelį telpa raštelis su užuominomis, kur paslėpta dovana. Arba koks saldainis.

Vakar dar paskubomis vaikas parašė ir laiškelį, mat prisiminė, kad pamiršo išdykėlį nykštuką pasikviesti pasisvečiuoti. Tai nuo rytojaus, gal ir išdykėlis bus.

Pirmai dienai nykštukas atnešė Maja Lunde knygą "Sniego sesė". Bandysim kas vakarą perskaityti po istoriją. Pernai skaitėm Alinos Vyšniauskienės "Kalėdų belaukiant". Man patiko toks užsiėmimas ir pati mintis, tad šįmet irgi kartosim.

Ramaus Advento Jums!

jaldija jaldija 01. Dec 2020, 13:23

Įdomus variantas, šauniai sugalvojot. Ir labai gražiai atrodo. Smagaus vaikučiams laiko leidimo kartu su nykštuku ir advento kalendoriumi.❤