Adventica: kai suaugę tampa vaikais

Adventica: kai suaugę tampa vaikais

07. Aug 2022, 23:08 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

 Sveikos, mamos, o gal ir tėčiai! Žinau, žadėjau sugrįžti ir papasakoti, kas gi vyko mūsų gyvenime kol buvau pradingus. Bet darbai taip įsuko, kad mintys nesidėliojo... Vis dar žadu pasitaisyti :)

Ypač kai gavau didelę paprasto vaikiško džiaugsmo dozę!

Su vaikų pramogų parku ADVENTICA mūsų šeima jau yra susipažinusi, bet matau, kad tai yra būtent ta vieta, kur tiesiog gera būti ir visada norisi sugrįžti. 

Pramogų erdvė tikrai didelė, ir veiklos sau ras kiekvienas. Net ir suaugęs. Žinot, apie ką šiandien galvojau? Ar jums teko matyti vaikų žaidimo aikštelėse ar kambariuose nuobodžiaujančius tėvus? Na, sutikit, dažnai mūsų funkcija tenai tiesiog prižiūrėti atžalas, o patiems kaip ir neįdomu. Ne visiems. Bet tikrai nemažai tokių tėvų, kurie įkiša nosis į telefoną arba tiesiog sekioja paskui savo mažylį. Ir tiek smagumo, nes galvoje verda mintys apie darbus, planus, buitį...

Tai va žinokit, yra tokia vieta, kur ir suaugę pasijaus vaikais: šėls, dūks, įveiks iššūkius ir tiesiog džiaugsis akimirka. Adventica – tai kažkokia nesuvokiama vieta, lyg skirta vaikams, bet pramogauti gali visi. Ir laikas čia praskrieja nepastebimai.

Kodėl? Gal dėl pramogų gausos? Čia juk ir įvairūs batutai, elektromobiliai, karstynės, šaudynės, laipynės, daugybė interaktyvių žaidimų. Taip, todėl.

 

O dar ir todėl, kad čia labai draugiškas, linksmas personalas, viskas apgalvota. Rasite čia ir poilsio zonas. Kai jau nebelaikys kojos, tiesiog griūsite į patogų sėdmaišį ar foteliuką ir galėsite atgauti jėgas. 

Pačioje Adventicos teritorijoje rasite ir kavinaitę. Vaikus nudžiuginsite ledais,  kokteiliu, ar kokiu skanėstu, patys galėsite mėgautis kava. Na, čia man labai aktualu, nes be kavos aš negaliu.

Čia pat ir patogūs, erdvūs ir tvarkingi WC. Beje, yra ir kambarėlis mamoms. Nors dabar mano vaikai jau didesni, bet buvo smalsu pažiūrėti. Kambarėlis mažyliui su mama nedidelis, bet labai patogus. 

Šį kartą keliavome visa šeima - keturiese. Ir smagiausia tai, kad kas ką norėjo, tą ir darė. Mes tai išsibarstydavome erdvėje, tai vėl susitikdavome. 

Vyresniam labai patiko visos tos didelės laipynės su karstyklėm. Juk taip smagu įveikti iššūkius. Šiek tiek nusiminė tik dėl to, kad jam dar negalima į didžiąją karstyklių trasą. Iki ten mums reikia paaugti iki 140 cm. Bet auga vyrukas greitai, tai nespėsim ir sumirksėti!

Dar jam, beje, ir mažajam broliui labai patiko čiuožti su padanga. Taip, trasa ne tokia ilga kaip būna lauko atrakcionuose, bet džiaugsmo ne mažiau. 

O mano mažėlis (ketverių metukų) labai norėjo vairuoti, kaip tėtis. Tad iškart rūko į elektroautomobiliukų zoną. Pakeitė dvi mašinas. 

Užsukome mes ir į mažylių zoną - žaliąją pievą, kurioje, pasirodo, smagu ne tik visai mažiems, bet ir vyresniems. Net mano 37-erių vyrukas (tai yra vyras) mielai statė namuką iš kaladėlių. Hm.., gal jį tai įkvėps tikro namo statyboms, ką gali žinoti :)

O va man, taip, tai, kuriai neseniai operavo koją, labiausiai patiko karstytis, laipioti ir..  čiuožti. O dar šokinėti ant batuto. Na, suk kaip nori, bet geras tas skrydžio jausmas!

Nors galėjome Adventica parke išbūti visą dieną, bet teko išvykti. Mano keturmetis be pietų miego jau pavargo ir pradėjo bambėti. Kad, pavyzdžiui, mama kažkodėl irgi šokinėja ant batuto, o jam mažai vietos... :) 

Bet mes tikrai sugrįšim! Šiandien, kai tik atėjom, mano vyresnis sūnus iškart prisiminė: "mama, mes čia jau buvom!" Ir tai nebuvo tokia nusivylusio piliečio replika, o atvirkščiai - akys užsidegė. Aš iš pradžių net nespėjau paskuj jį, nes jis bėgo visur iš eilės. Prisiminęs, kas kur yra, skubėjo kuo greičiau viską apšokinėti. Paskui nuraminau, kad mes čia būsim ilgai ir nereikia taip mėtytis. Kita vertus, o kaip nesimėtysi, kai visko norisi. 

Puikiai suprantu savo vaikus, nes ir pati norėjau visur spėti sudalyvauti. Beje, kas smagu, kad čia galima švęsti gimtadienius. Yra nemažai skirtingų temų kambarių šventėms. Vieni didesni, kiti mažesni. Ir ką pastebėjau, kad tikrai labai daug švenčiančių žmonių. Pro mūsų akis vis "praeidavo" tortai, užkandžiai ir animatoriai.

Pabaigai, galiu išdėstyti savo pamąstymus.

Erdvė čia tikrai didelė, mano manymu visur yra saugu. Labai patinka tai, kad čia komanda rūpinasi švara, viskas tvarkinga ir visiems užtenka vietos. Asmeninius daiktus saugiai paliekame rakinamose spintelėse ir niekas netrukdo pramogauti.

Adventica parke smagu ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Net ir tiems, kurie nemėgsta tokių vietų, nes galvoja, kad jose nėra ką veikti. Kaip jau sakiau, čia viskas apsiverčia aukštyn kojom. O sugrįžti į vaikystę labai smagu.

Čia labai patogu švęsti gimtadienius. Švenčių kambariai sukuria tokią uždarą erdvę "tik saviems", bet tuo pat metu tu gali pramogauti visoje teritorijoje.  Beje, pagalvojau, juk artėja Rugsėjo pirmoji. Manau, tai puiki proga apsilankyti Adventicoje. Juk švęsti galima ne tik gimtadienį, tiesa? 

Jei jau esate čia buvę, manau suprasite, apie ką aš kalbu. O jei dar nebuvote, būtinai užsukite. Rekomenduočiau pirkti iš karto dienos bilietą, nes valanda ar dvi praskries per greitai. Nes čia viskas yra žaidimas!

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 12. Aug 2022, 07:43

Galvojam ir Rugsėjo 1-ą ten atšvęsti. Tik įtariu bus daug žmonių 😀 vieta tikrai smagi

floryte floryte 11. Aug 2022, 00:17

Puiki vietelė, kaip matyti ir jūsų emocijų!!!